А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 137
  • 885
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 817
Lang, плота е черен, но не е същото като шкафовете. Въпреки това седи много хубаво. А за гърбът идея си нямам. То е инокс за да предпазва стъклото, което е над него. Над оранжевата плоскост е стъкло, а то е по-трудно за рязане и контактите са на инокса.


ДесиХ2, ДА - Форма С. Как позна?

# 736
  • Мнения: 1 449

И аз бях сигурна! Joy Много познат почерк!!! Grinning

# 737
  • София
  • Мнения: 1 817
Ако трябва да съм съвсем честна, новото разпределение на апартамента и първоначалната идея за това кое как трябва да изглежда, къде да са мебелите, стъклените врати и стени, кактои банята са дело на арх. Лорита Панова. А после Форма С доразвиха идеята и сътвориха детайлния дизайн.

Като стане съвсем готово ще пусна снимки пак.

# 738
  • Мнения: 22 835

ДесиХ2, ДА - Форма С. Как позна?

Ами познавам ги отдавна,правили са ми неща у нас.Те си имат специфичен почерк..Даже сега съм дала там проект за новото ни жилище,да видим дали ще успеят да ми хваната идеята.Поздравления за хубавата къща.  bouquet

# 739
  • Мнения: 22 835

Един въпрос: от една фирма ни казаха, че гръбчето може да е максимално 60 см. Така ли е във всички фирми?
Казали са ти ката,защото стандартните плотове са по 60 см,заради дълбочината на шкафовете.особено ,на фирмите,работещи с модулни ситеми.Понеже повечето хора искат гръб и плот еднакви се получава това неудобство.Има специални плоскости за гръб,но няма добри цветове,поне от по-нормалните материали.Стъклото,подлепено с фолио отдолу ,е добър вариант за гръб-може да се среже в желаната форма и големина.Моя абсорбатор рие снадката от двата плота.Трябваше да се тя да се пада под металната пръча за аксесоаруи,но монтажистите бяха сбъркали с пробиването и остана така.Ето виж тук:
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2451513200044858392MmQOtx

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 17:02 от ДесиХ2

# 740
  • Мнения: 479
etomira, стъклото на вратичките на горния ред шкафове бяло ли е или с фолио?

# 741
  • София
  • Мнения: 1 817
Бяло

# 742
  • Мнения: 479
Благодаря!

# 743
  • София
  • Мнения: 2 952

ДесиХ2, ДА - Форма С. Как позна?


А дали има сайт фирмата, не успях сама да открия?

# 744
  • Мнения: 186
Момичета, какво ще ми препоръчате.....плочки или термоустойчиво ПДЧ в кухнята между плота и шкафовете? От фирмата ни предлагат и такова нещо, но дали ще се чисти добре това нещо? И дали е залепено за стената така че да не може да влизат хлебарки там?

# 745
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, какво ще ми препоръчате.....плочки или термоустойчиво ПДЧ в кухнята между плота и шкафовете? От фирмата ни предлагат и такова нещо, но дали ще се чисти добре това нещо? И дали е залепено за стената така че да не може да влизат хлебарки там?
Моята кухня не е с плочки,а реално е обърнат плот.Не знам дали ти предлагат същото нещо newsm78.Много лесно се чисти,ползвам и препарати,никакъв проблем.Залепено е за стената с лепило,абсолютно нищо не може да влезне зад него.

# 746
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Момичета, какво ще ми препоръчате.....плочки или термоустойчиво ПДЧ в кухнята между плота и шкафовете? От фирмата ни предлагат и такова нещо, но дали ще се чисти добре това нещо? И дали е залепено за стената така че да не може да влизат хлебарки там?
Моята кухня не е с плочки,а реално е обърнат плот.Не знам дали ти предлагат същото нещо newsm78.Много лесно се чисти,ползвам и препарати,никакъв проблем.Залепено е за стената с лепило,абсолютно нищо не може да влезне зад него.

и ние направихме за гръб между шкафовете плот и много добре се получи, чисти се елементарно, няма фуги, а колкото до залепването, няма разлика с плочки, колкото плътно лепват, толкова добре става и с гръб от плот или пдч, или мдф фурнир

# 747
  • Мнения: 22 835

ДесиХ2, ДА - Форма С. Как позна?


А дали има сайт фирмата, не успях сама да открия?

Mисля,че нямат сайт.Ако нещо те интересува питай на лични.

# 748
  • Мнения: 1 449
Сайтът им е в процес на разработка

# 749
  • Мнения: 836
ДесиХ2, много хубава кухня! Виждам че под масата и столовете имате паркет. Моля те, кажи ми какъв е, дали не се надрасква от местенето на столовете! Аз също искам да сложим паркет в трапезарията, но мъжа ми смята, че така ще го унищожим.
Извинявам се на авторката за оff-a!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт