Бременност и секс?

  • 1 567
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724
Здравейте.Искам да ви попитам как се отрази бременностави на желанието да правите секс?
А на мъже те Ви отрази ли се това по някакъв начин?

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 20:35 от antoniast

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Желанието ми определено се занижи, но пък все още го има и май ще е така до края.  Blush

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Положително. Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената, е не визирам когато ти се гади или пък ти е зле, но като нямам оплаквания определено желание за секс имам много. Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

# 3
  • Мнения: 131
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен

# 4
  • Мнения: 7 723
 
.... Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената,..... Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

Определено бременността дава отражение върху желанието за секс. Едни жени искат повече, други- изобщо. По- скоро зависи от бушуващите в бременната жена хормони.  Peace
Аз, например нямах никакво желание, а твърдя, че бебетата ми са заченати с любов  Peace

# 5
  • Мнения: 4 546
на мен засега ми се отразява отрицателно. когато не ми е лошо ужасно ми се спи. и в двата случая не ми е до секс  Embarassed надявам се по-нататък положението да се оправи  Simple Smile
офф:кой беше месецът, в който жената имала много засилено либидо?

# 6
  • Мнения: 11 003
офф:кой беше месецът, в който жената имала много засилено либидо?

Казват, че първите 4-5 месеца либидото се засилва  Peace
На мен ми забраниха секса от самото начало, а засилено желание винаги съм имала Sad

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте.Искам да ви попитам как се отрази бременностави на желанието да правите секс?

az taka otslabnoh prez parvite 3 meseza,nikoga ne sam bila tolkova slaba i niamam jelanie za sex,t.s.mnogo mnogo riadko

# 8
  • Мнения: 1 043
Почти през цялата си бременност нямах желание за секс,но пък след това си наваксах Peace

# 9
  • Мнения: 5 362
.... Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената,..... Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

Определено бременността дава отражение върху желанието за секс. Едни жени искат повече, други- изобщо. По- скоро зависи от бушуващите в бременната жена хормони.  Peace
Аз, например нямах никакво желание, а твърдя, че бебетата ми са заченати с любов  Peace
Права е mylenka !
Подкрепям мнението й Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Изпари се напълно.Пък и ми беше забранено,защото имах рискова бременност Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 103
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен
И при мене.

# 12
  • Мнения: 2 407
На мен не! Даже ми се правеше повече Wink

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
В началото нямах желание и как да имам като непрекъсното ми се гадеше. Но като отмина желанието си се върне  Joy

# 14
  • Мнения: 8 505
...как се отрази бременностави на желанието да правите секс?

Никак.

Общи условия

Активация на акаунт