За пълната упойка при секцио

  • 1 925
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Мами, колко време тра пълната упойка при секцио, след колко време ще съм адекватна, за да си видя бебчето?

# 1
  • Мнения: 46 488
Веднага  Wink Аз се събудих на операционната маса, качиха ме в Интензивното и там ме чакаше бебето, след това ни оставиха с мъжа ми да му се радваме  Grinning

Леко раждане  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Самата упойка трае около час, но след това в повечето случаи пак се заспива за близо два часа, може и повече. Бебето го извадиха в 6.40, дадоха ми го към 10.30.

# 3
  • Мнения: 304
Трае докато ти трае операцията-около час-след това те събуждат.Аз бебето си го видях веднага, но бях в интензивно още 2 дена без нега.За това всяка болница си работи различно.
Успех !!!

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Извадили са Калоян в 9.07ч. После са ме шили до 10 часа. Аз излязох от упойката в 10.20 и веднага ми донесоха бебо.  bouquet

# 5
  • Мнения: 9 481
Явно навсякъде е различно..
Аз бях под упойка 30-40 мин, но след това 4 дни в реанимация, без бебе разбира се.../просто такъв им бил реда...трябвало едиколко си часа престой в отделението../
След това ме преместиха в родилно отделение и откарах още 3 дни, но поне вече с бебо.

# 6
  • Мнения: 603
В 9.00влязох на операция. В 9.25 се е родила малката Алекс. Събудиха ме в 11.15 и ме заведоха в моята стая (бях във ВИП и не се ходи в интензивно), а малката ми я показаха в 11.25. След като се събудих бях напълно адекватна и въобще не ми се спеше. Чувствах се само уморена. Но след обед си поспах. Аз по принцип всеки ден си поспивах в болницата.
Успех!!!

# 7
  • Мнения: 327
Влязох в операционна в 9.40ч.,беба се появила в 10.05ч.,аз се събудих при местенето ми в реанимация в 11.10ч. преди изваждането на тръбата обаче/не  ти го пожелавам/.Раждах също в АГ-ВИП етажа.Кураж и късмет!!! Peace

# 8
  • Мнения: 361
Веднага след приключването на операцията Peace

# 9
  • Мнения: 1 294
При мен упойката беше около 1 час, но след като извадиха малката ми направиха малко пластика на тръбите.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И при мен беше около час,защото се събудих чак в интензивното.Имам някакъв смътен спомен как ме преместват от операционната маса на леглото,но ми е като сън.

# 11
  • Мнения: 2 498
В 10:35ч. за последно видях часа в операционната , а в 11:20ч. бебка беше в стаята при мен и и се радвахме с таткото....

# 12
  • Мнения: 2 005
При мен продължи малко повече,защото имах и друг проблем:миома.Но упойката беше супер!Веднага след операцията ме събудиха и не мигнах цял ден и цяла нощ от щастие  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз се поразбудих на операционната маса, но веднага се онесох, след това спах почти цял ден.Бебо ми го донесоха на следващият ден чак  Rolling Eyes

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Зависи изцяло от болницата в която раждаш, а може би и от докторите. Мен ме събудиха на операционната маса, помогнаха ми да се преместя на носилка и така отидох в реанимация. От този момент на татък бях абсолютно адекватна, но бебето го видях едва на следващия ден вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт