На каква възраст бебто се преобръща самичко

  • 3 264
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Здравейте момичета искам да Ви питам на каква възраст започват да се преобръщат бебетата?
Синът ми е на почти 3 месеца и днес докато го масажирах се преобърна от корем на гръб и се стресна доста. Аз понеже неочаквах също се стреснах. Зададох този въпрос защото мисля, че му е рано

# 1
  • Мнения: 1 013
По принцип малко по-късно, но при всяко е различно! Моята беба се преобърна за първи път сама някъде около петия месец, но на 6,5м. почна да се върти като пумпал! newsm32

# 2
  • Мнения: 2 613
На около 5месеца започна да се преобръща Кремена.

# 3
  • Мнения: 2 677
Синът ми се преобърна сам от гръб по корем преди два дни. Почти на четири месеца е.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 878
Всяко бебе е с различна двигателна активност, второто при мене беше голям палавник  и не смеех и за миг да го оставям сам на преповивалника, защото се гърчеше и виеше още от 2рия си месец  ooooh!, затова и апропо в сравнение с батко си имаме опит с висшия пилотаж още от съвсем малки - за мой ужас  ooooh! Так че явно и вие сте от щурчовците дет не им се седи мирно - ВНИМАВАЙ  Hug Heart Eyes Hug

# 5
  • Мнения: 1 043
При всяко дете е различно.Моето се обърна за пръв път на 3 месеца,няколко дни се "въртеше" непрекъснато и след това спря,сякаш го забрави.На 5 месеца и нещо пак започна да се обръща Peace

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
всяко е различно и няма определена възраст, бебка се преобърна за първи път от корем по гръб на два месеца и после не го повтори почти до шестия

# 7
  • Мнения: 887
На 3 месеца се преобърнахме за пръв път.Предполагам,че при всяко бебе е различно.

# 8
  • Мнения: 1 947
 Различно. Нашата от гръб на корем се върти от третия месец, но от корем на гръб се научи чак в края на петия.

# 9
  • Мнения: 361
Моето бебче се обърна от гръб по корем на около 3 1/2 м. Hug

# 10
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Различно. Нашата от гръб на корем се върти от третия месец, но от корем на гръб се научи чак в края на петия.
При нас беше абсолютно същото. Но за сравнение- на една приятелка бебето започна да се обръща доста късно,а пък проходи преди моята.На една възраст са (2 дни разлика).

# 11
  • Мнения: 1 294
След като се е обърнало само, значи му е дошло времето за това на детето GrinningПритесненията ти са излишни Hug
Дъщеря ми се обърна на 4 месеца от гръб на корем, а седмица след това и от корем на гръб.И тя беше много шокирана от действието си първия път и дори си поплака малко Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 897
При всяко бебе е различно.Моят син започна да се преобръща на шест месеца,но имам познати,чиито дечица са започнали на 4-5 Peace

# 13
  • Мнения: 3 500
Моника се преобърна за пръв път от гръб по корем на 3 месеца и обратно - 1 седмица по-късно.

# 14
  • Мнения: 5 026
 Около 4 месец започна да се обръща от гръб по корем.

Общи условия

Активация на акаунт