victoria's secret

  • 9 363
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
Kozmetikata ne e na nivo.  Napravo ako iskate da nakazete niakogo si kupete ili podarete kozmetika na VS.  Ili oste po-dobre, ako iskate da sysate s gadjeto si!  Pijamite sa super!!!  Beljoto e ok.  Za drehite ne znam.

# 16
  • Мнения: 2 229
Не знам под козметика какво имате предвид, но гланцовете, шампоаните, балсамите за тяло, пяните за вана и т.н. са страхотни и ухаят божествено. Crazy За спирали и такива не знам...

# 17
  • Мнения: 5 622
В магазините им в Америка продават само бельо

И пижамите, тениските.... всичко от серията пинк. А и дрехите за спорт  Peace

Така де. И козметика, както казаха по-горе в темата, но мисълта ми беше, че ВС са каталожна търговия по принцип и 90% от нещата им се купуват само от каталога   Wink

Да не говорим, че има всякаква магазини на ВС и в някои няма пижами, дрехи за спорт и козметика, а само бельо..И то най-смотаното  Sick Просто зависи от магазина, къде се намира и от големината му  Wink

Буба, даже щях да ти пиша и да те питам за тях - доколкото имам спомен, в една от темите за нови придобивки ти беше показала едни блузки оттам .... иииии   Embarassed аз оттам се заплеснах по сайта Simple Smile .

Да, така е. Но на мен ми ги пращат от там с колет, не ги поръчвам директно до Бг, поради причината, кяото са казали по-горе..

Kozmetikata ne e na nivo.  Napravo ako iskate da nakazete niakogo si kupete ili podarete kozmetika na VS.  Ili oste po-dobre, ako iskate da sysate s gadjeto si!  Pijamite sa super!!!  Beljoto e ok.  Za drehite ne znam.

Много силни думи......

Наистина душ=геловете миришат страхотно и не бих казала, че този аромат ще отблъсне някого, било то гадже(ние тук повечето сме женени Wink) или съпруг, а напротив...

И все пак във всяко стадо си има мърша. ВС имат и ужасно бельо, колкото и да не ви се вярва на някои....  Peace

# 18
  • Мнения: 2 414
Аз много искам да си поръчам....никой ли не си е поръчвал директно от България?

# 19
  • София
  • Мнения: 5
Направих поръчка, директно от сайта, от България на 22 януари. В писмото, с което ми потвърдиха приемането на поръчката, пишеше да очаквам доставка на около 20 февруари. Днес всичко пристигна с колет, който отдох да си прибера от пощата. Точно две седмици след поръчката и две седмици по-рано от предвиденото. Тествано е, работи, действайте, момичета! Wink

# 20
  • Мнения: 2 229
Направих поръчка, директно от сайта, от България на 22 януари. В писмото, с което ми потвърдиха приемането на поръчката, пишеше да очаквам доставка на около 20 февруари. Днес всичко пристигна с колет, който отдох да си прибера от пощата. Точно две седмици след поръчката и две седмици по-рано от предвиденото. Тествано е, работи, действайте, момичета! Wink


Моля те кажи на каква стойност беше поръчката, колко ти излезе транспортът и дали ти взеха мито или някаква такса от тук? Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 117
Estella, и аз се интересувам - моля те разкажи по-подробно, важно е и колко парички ти излезе доставката и как плати. Мерси  Hug  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 5
Плаща се с кредитна карта. Транспортът се изчислява на базата на поръчаните продукти, не е фиксирана стойност. Това е таблицата от сайта.

$    0.00  -     75.00   20.95
    75.01  -   125.00     26.95
  125.01  -   175.00    31.95
  175.01  -   250.00    39.95
  250.01  -   350.00    49.95
  350.01  -   500.00    56.95
  500.01  -   650.00    66.95
  650.01  -   800.00    81.95
  800.01  - 1000.00   91.95
       Over $1000.00    102.95

Моята поръчка беше за 120 долара и съответно транспорта излезе 26.95. Колета пристигна по пощата, не платих нито мито, нито някакви други такси.   

# 23
  • Мнения: 4 202
Имате ли представа с каква карта е по-изгодно да се поръчва, с Виза или Мастер?

# 24
  • Мнения: 2 229
Имате ли представа с каква карта е по-изгодно да се поръчва, с Виза или Мастер?

Според мен няма никакво значение. newsm78 От банката нищо не ти таксуват, че плащаш онлайн.

# 25
  • Мнения: 4 202

Според мен няма никакво значение. newsm78 От банката нищо не ти таксуват, че плащаш онлайн.

В банката чух, че има значение, нещо с изчисляването на курса беше, с единия вид е по-изгодно да се плаща в евро, а с другия в долари, но не се сещам как точно беше.
Ще питам другия път като отида.

# 26
  • Мнения: 2 229
Ааа ясно, мисля че Виза беше с долари, но ти си провери. Peace

# 27
  • Мнения: 4 371
И все пак във всяко стадо си има мърша. ВС имат и ужасно бельо, колкото и да не ви се вярва на някои.... 
А, така е.
Потвърждавам, лично се опарих веднъж #Cussing out

# 28
  • Мнения: 2 386
И аз попаднах на отвратително качество,ама не смеех да кажа....при толкова яростни почитателки... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 229
Така е има доста лоши попадения, особено ако се гледат сутиените в сайта. Така точех лиги по един дантелен модел, като го видях беше ужасен, добре че не се прецаках да го купя. Crazy
Но пак съм си "яростна почитателка", важното е да нацелиш хубавото. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт