Харесва ли ви тази рокля?

  • 4 412
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Не ми харесва.Като ушита от пердета   Sick

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мен пък ми харесва по странен начин, макар че не е в "мой стил", шантава е някакси, отива и на Камерън.

# 17
  • Мнения: 2 229
Сигурно е обявена за най-стилна. Thinking Далеч съм от мисълта, че модният ми вкус съвпада с този на висшата мода. Mr. Green Сигурна съм че на много хора им се струва елегантна и стилна, най-малкото на Камерън, щом я е облякла на такова събитие...

# 18
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ми, висша мода, кво да праиш...

Висша ама грозна ooooh!

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много е грозна......не бих я облякла

.....всъщност долната част с воланите става, но нагоре е гадна

# 20
  • Мнения: 46 508
Не, защото:
1. Прилича на перде.
2. Подчертава липсата на ханш (не е в нейна полза).
3. Подчертава липсата на цици (пак не е в нейна полза).
4. Белият цвят не й отива.

# 21
  • Мнения: 6 900
На мен пък ми харесва и се връзва доста добре с черната коса на Камерън (която по принцип изобщо не харесвам). И да, по принцип би ми повлияло донякъде това, че е на Валентино, но в случая не обърнах внимание. И не разбирам особено от мода.
И всъщност ако се махне презрамката би ми харесала още повече.

# 22
  • Мнения: 1 352
Плюс това си мисля, че рокля с такова бюстие е по-подходяща за дама с по-голям бюст  bowuu.

# 23
  • Мнения: 13 512
а би трябвало! валентино е голям артист. от най-големите , всъщност.
символ на стила е.
Абсолютно! единственият дизайнер, чийто модели са "женсвени", а не  хемафродитния  унисекс!
Но роклята определено не ми се струва подходяща за "червен килим". Ако беше булка-бих я погледнала с други очи. Нищо особено не е роклята- виждала съм подобни в булчинските магазини, но не знаех,че е на Валентино модел.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 896
На мен ми харесва, но без презрамката...някакси подхожда на тая лудетина Камерън!

всъщност е бледа имитация на моята сватбена рокля от преди две години - горкия Валентино докъде я докара,ц,ц!

# 25
  • Мнения: 834
Не бих носила подобна рокля.

# 26
  • Мнения: 990
Не! Не ми харесва изобщо  Naughty!

# 27
  • Мнения: 25 590
Отдавна се досещам за Великия Отмъстителен Заговор на Педерастите Против Жените, чийто апогей е т.нар. Висша мода, но ми се струва, че вече прекалиха. В последните години съвсем открито се подиграват с жените и докато има Големи Бели Птици, които да кълват стръвта, така ще е...  Sick
То не бяха обувки-глезенотрошачки, то не бяха голи пъпове, унищожаващи единственото, с което един педераст не може никога да догони жената - майчинството, то не бяха канцерогенни силиконови интервенции и козметични мазила, то не беше протежиране на анорексията...
Не са виновни педерастите, не са...  Tired

# 28
  • Мнения: 7 723
Ужасна е, нищо, че е Валентино  Confused

# 29
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Камерън е сладурана. Роклята и лично за мен е кич. Харесвам изчистени линии, освен класическото черно ето това е много свежо:

Общи условия

Активация на акаунт