А гледате ли протодякон Любомир Братоев в "Стани богат"

  • 5 824
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 818
Марче, отецът отговори на въпрос за 10 000лв. и после му свърши времето.

Предишният път не съм го гледала, но сега ме изпълни с възхищение.
И откакто свърши предаването, седя и си мисля колко умни хора има по тоя свят и колко малко неща знам.

Аз си спомням един младеж, от Пловдив, един от първите, които взе голяма сума, мисля че 25 000лв. Беше много умен и страшна мисъл вадеше, дано да участва и той.

А прави ли ви впечатление, че въпросите до 3000лв. на отеца нямат нищо общо с тези на участниците в ББ3- къде къде по-трудни са.

# 16
  • Мнения: 1 100
Ей, много готин човек! Много ме накефи. Буквално ме изпълни след онези простакеси. Даже почвам да се депресирам, чувствам се тъпа покрай него.  Crazy

# 17
  • Мнения: 91
Удоволствие е да гледаш такива участници,които с лекота отговарят и разсъждават HugА тризначките-какво знаете за маите-ами ,не са родени през май #2gunfire SickБа си тъпачките #Crazy

# 18
  • Мнения: 7 110
А прави ли ви впечатление, че въпросите до 3000лв. на отеца нямат нищо общо с тези на участниците в ББ3- къде къде по-трудни са.
Ако се съди по това какви суми дават на участниците от БигБрадър в Седни богат, човек да вземе да се размисли какъв дивеч е гледал в риалито и колко много се е заблудил в преценката си. И късметът им на тези хора един работещ - в Сделка или не едрите пачки ги преследват, че и ги настигат.  newsm78
Аз заради участниците в Б не гледам Ники Кънчев. Изтървала съм отчето. Каква е причината да участва 2-ри път? Предаването да си вдигне акциите след гастролите на кухите лейки (не само 3значките)  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз заради участниците в Б не гледам Ники Кънчев. Изтървала съм отчето. Каква е причината да участва 2-ри път? Предаването да си вдигне акциите след гастролите на кухите лейки (не само 3значките)  newsm78
Участват най-добрите играчи, които са спечелили най-големите суми досега  Peace Отецът е стигнал миналия път до въпроса за 100 000 лв, но не е могъл да отговори и си е тръгнал с цели 50 000 лв. Евала на този човек, наистина е много ерудиран, спокоен и има страхотно излъчване.
Но сега регламента на играта за тях е променен и не могат да се отказват, когато поискат. Играят докато сгрешат и вземат последната сигурна сума до която са стигнали. Така, че най-вероятно повечето ще си тръгнат с 3000 или 25000 лв. (все пак въпросите им не са като на участниците от ББ  Close)

# 20
  • Мнения: 139
Аз също много се радвам на отчето, но адски ще се изкефя да видя в предаването ако си спомняте имаше един младеж ако не се лъжа Явор се казваше, който отвори въпрос за 100 000 лв, но си тръгна с 3 000.......... Изумителното е, че младежа беше на около 18 -19 години а колко знание имаше в него  Shocked , Той искаше да учи в щатите и ако е заминал се надявам да се е върнал за играта.........просто не е за изтърване неговото участие.

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994

Аз заради участниците в Б не гледам Ники Кънчев. Изтървала съм отчето. Каква е причината да участва 2-ри път? Предаването да си вдигне акциите след гастролите на кухите лейки (не само 3значките)  newsm78
Участват най-добрите играчи, които са спечелили най-големите суми досега  Peace Отецът е стигнал миналия път до въпроса за 100 000 лв, но не е могъл да отговори и си е тръгнал с цели 50 000 лв. Евала на този човек, наистина е много ерудиран, спокоен и има страхотно излъчване.
Но сега регламента на играта за тях е променен и не могат да се отказват, когато поискат. Играят докато сгрешат и вземат последната сигурна сума до която са стигнали. Така, че най-вероятно повечето ще си тръгнат с 3000 или 25000 лв. (все пак въпросите им не са като на участниците от ББ  Close)

Не,25000 не е сигурна сума,тръгват си или с 500,3000 или 100000лв.
А отчето страшно ме накефи, не всеки ден сяда такъв начетен и ерудиран участник,евала!!!

# 22
  • Мнения: 15
Удоволствие е да гледаш такива участници,които с лекота отговарят и разсъждават HugА тризначките-какво знаете за маите-ами ,не са родени през май #2gunfire SickБа си тъпачките #Crazy

Добре ли се представиха тризначките?

# 23
  • Мнения: 7 723
...Добре ли се представиха тризначките?

И да искат- по- добре не могат  Laughing

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Страхотен човек. Има си знания и умело ги прилага.Сече му пипето.
А пък тризначките - ужас,ужас , срам. #Crazy
 Joy
Ама те май срам нямат. newsm78
С удоволствие ще гладам следващият пък протодякона.
Дано този път да вземе голямата награда. Stop
Кухите лейки направо са срам за Благоевград.Дано само хората не си вадят погрешен извод за всички от този град.
  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 110
desi-r а аз си мисля че тези тричките нямат нищо общо с Благоевград.  Grinning
Все пак навсякъде има малки, големи и още по-големи простаци.

# 26
  • Мнения: 1 520
Човекът е страшен. Ерудиран, интелигентен, с логическо мисене.
Познавам го лично, и мога да кажа че създава същото впечатление и очи в очи. Много смирен и благ човек.

Говорих си с мъжа ми снощи какво ли са си мислили тризначките отстрани катоса го видели. То те са на различни планети, ама едва ли са се усетили колко са прости.

# 27
  • Мнения: 7 723
... какво ли са си мислили тризначките отстрани катоса го видели. ...

... нищо  Laughing Те не могат да мислят  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 269
Съвсем случайно попаднах на част от предаването с този човек. Спомних си физиономията му, но не се сетих, че и преди е участвал в Стани богат. Усетих чувство на респект и уважение и след като разбрах кой е се сетих за предишното му участие! Тогава не можах да заспя от вълнение, че има толкова умен и хрисим човек! Евала! Нещо ми се върти из главата, че има няколко деца или се лъжа? Някой ако знае да ми каже, моля!

# 29
  • Мнения: 1 520
Три деца има - двама сина по-големи и една дъщеря. Около 10-12 годишна май е вече. Той живее тук със дъщеря си и съпругата си, а синовете му учат в чужбина. Жена му мисля че е германка.

Общи условия

Активация на акаунт