Ползвате ли солариум ?

  • 9 419
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Аз когато тръгнах за пръв път,ходих всеки ден и почивах един ден в седмицата.Така в продължение на 3 седмици.После преминах на 2 пъти в седмицата.Първо стоях 6мин.,после леко ги увеличавах и сега съм 15мин.Ходя 1 път в седмицата.По никакъв начин не си предпазвам косата.Използвам лосион за по бързо потъмняване.

# 16
  • Мнения: 274
аз ходя на турбо солариум през 2-3 дена за по 10мин не си предпазвам косата защото не съм видяла негативни неща от солариума по мен, бързо хващам тен и съм доволна Simple Smile ходя на вертикален солариум мисля, че е по-хубав от хоризонталния

# 17
  • Мнения: 2 229
Не съм ходила, до сега, но ми се ще да пробвам някой път. newsm78 Но май няма да е скоро, нещо не ме блазни идеята да съм затворена някъде, а и имам лунички...иначе съм с нормално светла кожа, лятото ставам ужасно черна, чак да не ме познае човек. Mr. Green

А има ли някъде от тези (в един епизод на Приятели го гледах Laughing ) дето си стоиш и те пръскат в някаква кабинка с нещо за тен? Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 039
не посещавам и нямам намерение

# 19
  • Мнения: 595
Посещавах 5-6 пъти .Плучих главоболие и още повече лунички....(просто не ми понася).....

# 20
  • Мнения: 7 186
А има ли някъде от тези (в един епизод на Приятели го гледах Laughing ) дето си стоиш и те пръскат в някаква кабинка с нещо за тен? Mr. Green

Има, има Simple Smile
Калифорнийски/Холивудски тен се казва.

# 21
  • Мнения: 1 014
Обикновено на пролет ползвам.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 926
Може ли някой да каже къде в София се предлага т. н Калифорнийски/Холивудски тен Praynig Мисля си , че той ще е по-безвреден от обикновения newsm78

# 23
  • Мнения: 1 813
Заповядай  Flutter
София, бул. Витоша 128, тел. 952 27 28

# 24
  • :)
  • Мнения: 337
Не съм ползвала и нямам намерие. Смятам, че това е вредно за кожата. Аз дори целогодишно ползвам крем за лице със защита  Rolling Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Досега не съм ползвала, а и не съм изпитала нужда

# 26
# 27
  • Мнения: 14 486
Не
вредно е

# 28
  • Мнения: 8 917
Тази година все още не съм се разписала Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 193
Не ,смятам ,че е вредно Naughty

Общи условия

Активация на акаунт