Детска къщичка на ИНТЕКС ?

  • 1 070
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Сигурно ги знаете детските шарени къщички
за игра, които се сглобяват - тип палатка.
Та вчера ни подариха за РД-то и вече сме дрогирани
от миризмата. Направо не се диша -
та да питам има ли измирисване това ???

# 1
  • Мнения: 1 640
Извинявай,ама при нас въобще не мирише.Купих я около 10. 12. 2006 г..Сглобих я на 25.12.06 -не помня да е имало силна миризма,а пък сега-хич!Сложи я за няколко часа на терасата в-у вестници и чакай.Дано има ефект.Направо ме хвърли в размисли дали имаше или нямаше миризма,ама не помня!Нашата къща е мушамяна,от Метро,с червен покрив и нарисувани: момче и момиче,конче,оградка,...

# 2
  • Мнения: 4 151
И нашата не меришеше. Да не би вашата да е седяла до нещо и да се е омирисала?
Изобщо не си спомням да ни е пречила миризмата, а за първи път я сгобихме в стаята, където спи детето.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Не миришеше и нашата и сега ходих да я душа не мирише на нищо, от коледа я имаме.
Миризмата от гумените пъзели  не се траеше и се махна след измиване със веро. Стоенето на терасата една вечер не помогна, и на другия ден намерих време и ги измих.

# 4
  • Мнения: 364
и нашата миришеше, но за ден миризмата изчезна (в стая с непрекъснато отворен прозорец)

# 5
  • Мнения: 655
Нашата е на "Феликс Тойс", но първите дни също миришеше - даже първия ден като влезнах вътре ми стана гадно и бая се замислих дали да пускам Бобо вътре, но сега вече не мирише толкова силно и мисля, че скоро миризмата ще изчезне съвсем.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
За ден се измириса  Hug
Пак добре, че е топло през деня
и прозореца беше все отворен  Hug
Може темата да се заключи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт