Къде да родя?

  • 1 612
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Аз раждах  в Лозенец, бившата Правителствена. Доволна съм. Там ходих и  през цялото време на ЖК. Ако не друго, то апаратурата  условията са страхотни.

# 16
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Да не забравяме,че Шейново е болницата с най-много раждания в България. Там всички доктори са добри. Успех в избора и лека бременност.

# 17
  • Мнения: 77
Благодаря ви момичета, ценя всеки един съвет от вас.
На всички бъдещи мами желая лека бременност и безпроблемно раждане, а на настоящите здрави и щастливи бебоци, които да ги радват.

# 18
  • Мнения: 227
И аз съм за Шейново

# 19
категори4но съм за шейново. аз родих там преди 2 месеца и съм страшно доволна. вси4ки са много мили и внимателни.страхотни специалисти. на който и да попаднеш няма да сгрешиш. безспорен фаворит там е доктор Богословова. Съветвам те да се свърйеш с нея и тя да те следи. С нея можеш да си напълно спокойна както за себе си, така и за детето. Леко раждане

# 20
  • Средната земя
  • Мнения: 371
За Майчин Дом само ще добавя, че ние се родихме недоносени и бебето ми остана там доста време. Всеки ден се даваха сведения за бебетата и трябва да ти кажа, че съм чувакл някоклко пъти , че шансовете на бебчета транспортиран от Шейново (или от друго място) са много по-малки. Разбира се пожелавам ти всичко да е наред, но освен за самото раждане бих помислила и за след това. Изборът е твой и какъвто и да е ти пожелавам успех!

# 21
  • Мнения: 83

  В Шейново разбира се там има отлични специалисти! Там ми следяха цялата бременност и там родих при един от най добрите лекари д-р Димитров!!!   newsm10    Благодарение на него имам страхотен син    ylinfant

# 22
  • Мнения: 660
хммм и аз се двоумия като теб,може ще е Окръжна заради лекарката Жекова

Общи условия

Активация на акаунт