Откриват и магазн на Овиезе - ще е най-големият в БГ

  • 11 763
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 425
И аз съм на мнение,че се чудят и ся проверих в сайта на италианското предаване,в което преди денсеше и Светле и видях името на Мариян Кюрпанов,а доколкото си спомням миналата година дочух,че тя се е сгаджосала с бг-момък участващ в същото предаване.....банда Светле е...спор няма вече  Peace

# 46
  • Мнения: 2 013
Ето го и прес съобщението, придружаващо горната снимка. Да, сигурно е Кюрпанов това. Дава яснота и за Пампани и Бреда кои са  Laughing

Италианският моден гигант Овиесе
открива първия си магазин у нас

Уникалният търговски център дава избор и свобода на клиентите

Италианският моден гигант Овиесе открива уникален за България моден център на 12 февруари. Той е разположен на втория етаж на Сити Център София (срещу х-л „Хемус”) на площ от 1200 м², което го прави най-големия моден магазин в Бългрия. Овиесе е част от италианския консорциум „Групо Коин”. Връзката на Овиесе с България не свършва до тук - модният гигант наскоро избра българина Мариан Кюрпанов за свое рекламно лице в Италия за 2008 г. Мариан, който е носител на титлата „Мистър България” за 1999 г., бе и сред първите посетители на Овиесе в София. Шоуто за откриването изнесе българо-италианският тандем Део и Лео, а Румен Луканов и Жасмина от „Сделка или не” раздадоха подаръци с марката Овиесе сред присъстващите.
Специални гости на откриването бяха Фабио Пампани, генерален директор на Овиесе, Алесандра Бреда, Маркетинг мениджър, и Стефано Пелегрини, мениджър международно развитие.
Модният център Овиесе обединява на едно място нечувано до сега у нас разнообразие от класически мъжки и дамски линии, официално облекло, по-смела и разчупена младежка линия, луксозно и ежедневно бельо, бебешки и детски дрехи, както и такива с нестандартни размери. Богатият избор от над 3000 артикула се допълва и от специално разработена линия от аксесоари за дома „Овиесе каза”. Удобството на избора е гарантирано и от 12-те пробни
Стоките, които Овиесе предлага на българския потребител, са с високо качество и на достъпни цени. Високият стандарт се гарантира от строгите изисквания на франчайза.
Освен изобилие от висококачествени стоки, Овиесе предлага на българските потребители и нов стил на пазаруване. Присъствието на продавачите-консултанти е ненатрапчиво, а магазинът гарантира възможността за връщане или замяна на покупката. В модния център са разположени шивашки сантиметър и таблици с размери на облеклото, които максимално улесняват избора на клиентите и определяне на точния размер. На разположение на клиентите са и специални брошури със съвети за избора на облекло. Те са отпечатани на екологична рециклирана хартия – жест към опазването на природата. Общо 12 пробни
Посетителите могат да се възползват и от удобството на огромния детски кът с площ 200 м²., който предлага на малчуганите от 2 до 10 години разнообразни забавления.
Работното време на най-новия моден център в столицата е от 10.00 до 22.00 часа всеки ден.

# 47
  • Мнения: 1 313
Наистина магазина е огромен. Някой от дрехит ми се сториха много странни, но има и хубави неща на прилични цени Simple Smile

# 48
И моето мнение за Овиессе (в Милано): имат дорбра линия за деца от 0 до 3 години. Останалото е евтино производство без особени претенции. Не бих го определила "моден гигант".

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Определено детската стока е на атрактивни цени. Имаше промоция на долнища на анцузи. Дтеското бельо също е евтино, някоя мама пробва ли го вече след пералнята?
Признавам, че от дамското нормален малък размер не можах да открия  Wink

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Детското бельо го купих с дупка и след пералнята няма нови дупки и не се е свило Wink

# 51
  • Мнения: 2 386
Вчера ми подарариха гривна от Oviesse...Много,много е яка, Heart Eyes но от вътрешната страна леекичко се беше забелило  иначе антиалергичното покритие.. Thinking

# 52
  • Мнения: 764
Днес чета в сп."Ева",което за мен е най-доброто и даващо достоверна информация,че Мариян Кюрпанов е не само лице на тази марка,но и неин представител за БГ.А мацката се чудех от къде ми е позната,а тя наистина е онази,която е учавствала за адреналинка,само че в италианското ......,в българския конкурс не е учавствала.Но наистина е страхотно красива!

# 53
  • Мнения: 2 936
И моето мнение за Овиессе (в Милано): имат дорбра линия за деца от 0 до 3 години. Останалото е евтино производство без особени претенции. Не бих го определила "моден гигант".

аз не съм очарована даже от детската линия...като вид и качество са доста надути цените!пример давам с една поличка за 2г. която беше 30 лв.  Rolling Eyes купих на същата цена поличка от FOX-а която е 5 класи над Овиессе....

# 54
  • Мнения: 2 697
И аз да се отчета с една покупка засега от Овиесе...Ами, девойки, купих си един чадър - изглеждаше много сладък, с хубав десен. Отварям го, всичко точно, но...след първия по-силен дъжд му се разши платът от спиците, представете си как е бил зашит. И едва тогава поглеждам внимателно (уникален заплес съм по принцип Embarassed) етикета, за да видя марка Perletti и Made in China, разбира се Twisted Evil Не би трябвало да се учудвам, но все пак... Sick За дрехите - има симпатични нещица, но ако и те са продукт на братския китайски народ с подобно качество...Не, мерси Naughty

# 55
  • Мнения: 2 386
Вчера ми подарариха гривна от Oviesse...Много,много е яка, Heart Eyes но от вътрешната страна леекичко се беше забелило  иначе антиалергичното покритие.. Thinking

Моята гривна се строши на третото слагане  Rolling Eyes ...просто и се отчупи украсата. Tired
Лошо, Седларов, лошо...

# 56
  • Мнения: 2 697
Моята гривна се строши на третото слагане  Rolling Eyes ...просто и се отчупи украсата. Tired
Лошо, Седларов, лошо...

Не се учудвам Sad Аксесоарите им са много ефектни, обаче...явно хич не са трайни Twisted Evil...На мен днес ми хванаха окото едни сладурски шалове, но след тоя инцидент с чадъра се чудя дали си струва да се изкуша... Thinking

# 57
  • Мнения: 13 512
За дрехите - има симпатични нещица, но ако и те са продукт на братския китайски народ с подобно качество...Не, мерси Naughty
шегуваш се, нали? не може да си си помислила, че са произведени в Италия

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
аз само на малката съм купувала дрехи оттам и засега съм доволна.За мен едни ефектни очила съм си взела-нямам проблем

# 59
  • Мнения: 5 140
Да попитам интерсесно нещо има ли в момента?
По специално детски ме интересуват, Чоча какво ще кажеш?

Общи условия

Активация на акаунт