Вашето мнение за тези уреди

  • 17 670
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да и на мен ми предлижиха спрей и къпри. За сега взех кърпичките, казаха ,че са по-хубави.

Мелачката не ми се вижда малка. Ама аз не съм виждала на живо друга ,с която да сравня тази. Каквато е -такава. Надявам се дълго време да ми върши работа.

# 46
  • Мнения: 1 449
А пък на мен обратното  - за предпочитане бил спреят  Joy

Така, така, дано сме доволни, нали съм ти последователка в мелачките!  Grinning

# 47
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ако искаш ще я снимам до някакъв предмет за ориентир, да видиш колко е голяма. Но като сравних размерите с тези на Дженерал Електрик- малко по-къса е. Чудя се дали, ще се събере в същия шкаф и кошче за боклук, шкафът ще е 60 см. newsm78 Сигурно няма да се събере.

Ето я в сравнение с фурната.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 18:53 от Джемма

# 48
  • Мнения: 1 893
Честито Джемма, абсорбаторът ти е много добър.
Като купуваш мивка не забравяй, че отворът трябва да е съобразен с мелачката.

# 49
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
bacio. благодаря. Да, помня го това с отвора на сифона, само се чудех дали за всички мелачки е стандарт или трябва да си ходя със сантиметъра. Laughing
А гранитните имат ли модели с широк сифон за мелачка ?В сайтовете не видях да пише. newsm78

# 50
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Джемма,честито за придобивките  bouquet.Абсорбатора и фурната са много хубави даги ползваш дълго-дълго.... HugА,аз защо си представях мелачката нещо далеч по малко  newsm78 EmbarassedНали ще кажеш и на каква мивка си се спряла  Blush

# 51
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе то и аз си я представях първоначално по-малка. Няма да събера и кошче в същото шкафче и ще трябва да жертвам друго- а ми е малка кухнята. За мивка още не знам. Тези гранитните не съм ги виждала на живо. На картинка не ме впечатляват особено нещо, а са и доста скъпи. Така,че по-скоро няма да е гранитна. А вие до къде стигнахте с кухнята, поръчахте ли вече. Ние още не сме. Фирмите ми дават цени, които не ме устройват. Имам три уреда, които влизат под плот т.е там шкафове няма. Кухнята не е голяма, а те ми казват цени, на каквито съм гледала и готови кухни- мостри, с пълен набор шкафове. А мой братовчед ми препоръча човек, който на него е правил кухнята- купуваш материали и той ти взима 60 % от тяхната стойност за изработка. Но не взима поръчка, докато не прикючи работата, която е започнал. А сега прави друга кухня.   Това от една страна е добре, че се занимава само с твоята кухня ,а не със сто неща наведнъж. Но от друга страна - ще трябва да почакам, колко- не знам. Казаха ми другата седмица ще се обади. Да видим. Аз нямам търпение съответно- искам да си пробвам фурната. Laughing

# 52
  • Мнения: 934
вчера взехме този аспиратор. Все пак се спряхме на него.
http://www.pazaruvaj.com/absorbatori-c3873/faber-tender-60-p5101386.html



От къде го взе?  И нас горе-долу такъв ни устройва!
Има добри парметри.

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 00:37 от sunshine3

# 53
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
От Варна- 460 лв, от Лукатекс- официалният вносител на Фабер и Нарди. Този е 60 см, има същия 90 см.

# 54
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ами днес ходих до фирмата да уточняваме кое как да бъде.Направиха ми компютърна графика ,как ще изглежда в готов вид.Хареса ми.Утре,най късно до сряда,ще чакам за цената.Ориентировъчно ми казаха,че ще е около 1800-1900лв.,но да не си правя много сметките предварително,че нали знаеш,никога не излизат Rolling EyesПоръчах си за контейнера за тенджери и 2те чекмеджета за вилици и др.такива,от тези механизми ,нали се сещаш,дето чекмеджето се прибира само ,и са много безшумни.Обаче докато ме разберат..... ooooh!без да преувеличавам ,ми отне половин час.Абе не знаят хорицата.Имат каталози,ама кой да отвори,да види,да прочете,и най важното да предлага Twisted EvilКато отидох и им казвам какво искам,разбирай лайстни около плота, дръжки такива едни без дупка в средата,механизмите и най вече ,че исках лак,направо ме гледат 10 мин,докато поне малко схванат за какво им говоря.Абе 3 часа стоях там.Направо нервата ме хвана CloseИ накрая единия ми вика"абе ти много неща знаеш,никой досега не ни е искал такива работи" SickБоже господи,ами как да им искат хората,като нямат мостри и служителите не предлагат ooooh!А иначе каталози колко щеш,на най реномираните фирми,ама кой да използва.......Ей затова съм луда по тоя форум,че ме научи на много неща и като отида някъде ,знам какво да си искам и з акакво да гледам WinkВъпреки,че не пиша много,повече чета.Май малко ме понамързява Blush
За мивките,като ходи във Варна да си вземаш абсорбатора,не го ли видя?Аз ги гледах в магазина им.Бяха на едни стелажи подредени ,една в/у друга.Много са хубави на живо,ама паритееее........Аз още незнам,но до 2 дни трябва да реша newsm78

# 55
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами аз не се загледах много, първо много време ги издирвах докато ги намеря, обиколих промиш;ена зона 2 пъти, когото питам- никой не знае точно къде са. Накрая ме упътиха все пак. Взех аспиратора и си тръгнах. Бях с малкия, който мрънкаше за Мак Доналдс, абе ужас. Но утре ще ходим до Варна и ще погледна. Поне намерих къде е борсата - има страшно разнообразие на материали и аксесоари за кухня. Днес започнахме с ремонта- мнооого съм доволна . Свършихме половината работа, още толкова и ще остане само да чакаме изработката на самата кухня.  Laughing

Колко метра ще е кухнята ти и все пак лак ли ще ти а  направят ?

# 56
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Не,кухнята няма да е лак.Жалко,но не могат да ми направят,а вече нямам сили да обикалям по градове....Виж в магазина ,сигурна съм ,че има гранитни мивки.Магазина в който си ходила се намира ,като тръгнеш покраи магазина на мерцедес нали?Пада се от дясно.Аз поне там ходих.И наистина много хора не го знаят....Я кажи малко за тази борса,за какви материали и аксесоари става дума.И къде с енамира...

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, точно покрай Мерцедес . А тази борса е от другата страна на Технополис, през един портал се минава. Фабер са номер 277, а борсата е 271. Има и още една на другия край на Варна- тези поне аз знам. Но не мога да кажа нищо повече- тъкмо затваряха и не можах да разгледам- видях само, че имат доста изложени неща. Затова ще ходим утре.

# 58
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Супер,значи утре да чакам инфо!!!А тази борса е на самия ред на технополис?От едната му страна е мерцедес,а от другата  е борсата,така ли?

# 59
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, точно така. От светофара ако идваш от центъра се престрояваш да завиеш на ляво. След завоя обаче не завиваш на дясно към технополис, я на ляво в една малка пресечка, която е успоредна на Варненчик. Като тръгнеш по нея веднага в дясно първия портал. Още отвън има табела за фирмата, трябва да се влезе през портала и точно насреща е склада.
Мен особено много ме интересуват кошчета за вграждане и разни механизми за ъглови шкафове. В която и фирма да кажа, че искам такива се мъчат да ме разубедят- били много скъпи. Кошчето ми казаха 70 лв, а механизмът за ъглов шкаф към 150 лв. ТА искам да видя колко са в действителност.Освен това решихме да не къртим барплота- махнахме само горния му плот- сложна работа, ужас, толкова цимент са слагали. Ще си отворя доста работа- все пак кухнята се ползва. Ще останем с него, но понеже не ми харесваше отгоре- ще сложим плот. Та утре по-специално з аплота ще ходим- мъжът ми ще го сложи него, но трябва да намерим къде да ни го отрежат  и най-важното кантоват. Та ако някой знае къде кантоват да свирка. За рязане- знам къде.

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 21:09 от Джемма

Общи условия

Активация на акаунт