бременна!

  • 1 985
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здравейте момичета !
Днес видях отново заветните две чертички след един аборт(кухоя яйце) преди година и истината е , че не успях да се зарадвам .Много искам бебе  , но много ме е страх , че отново ще има проблем .Още повече ,че мъжат по времето , когато е станало бебето беше болен ,имаше кашлица и пи Мукосолван и Салбутамол.Това още повече ме притеснява, дали лекарствата не са променили качествтото на спермата,да не би да има проблем със зародиша или още по зле -с бъдещето бебе.Ще се радвам ако някой от майките във форума са имали следните притснения и са  родили живи и здрави бебета.Извинявам се ако ви се струват глупави моите притеснения , но след един или няколко аборта , бъдещите майки са много по притеснени.  Sad

# 1
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
 Честито!   Hug  Не се притеснявай,радвай се на бременноста си и си мисли само хубави неща и всичко ще е наред. А като ходиш на гинеколог го попитай за тези лекарства,които е пил съпругът ти,но мисля,че няма страшно.
 Всичко най-хубаво ти пожелавам.   Simple Smile
Усмихни се.   bouquet

# 2
  • Мнения: 5 026
Първо честито! Радвай се на този страхотен миг и остави черните мисли на заден план!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито!
Няма никакъв риск от това, че таткото е бил болен и е вземал Мукосолван и Салбутамол.
Това, че си преживяла мисед не е предпоставка това да се повтори.

# 4
  • Мнения: 236
Благодаря Ви за бързите Ви отговори!
И аз се надявам искрено този път наистина всичко да бъде наред, това бебе е много дълго чакано и желано !
Дано да изкарам заветната 7 г.а и да му чуя сърчицето Praynig
Сигурна съм че ще съм под напрежение докрая ! Rolling EyesБлагодаря ви отново за подкрепата!

# 5
  • Мнения: 2 613
Честито!
Не се тревожи,всичко ще бъде наред с бебето!Мисли позитивно!

# 6
  • Мнения: 430
честито и от мен и изобщо не се притеснявай

# 7
  • Мнения: 1 183
Честито!
Не се тревожи,всичко ще бъде наред с бебето!Мисли позитивно!
Точно така  Peace

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честито! Гледай напред и вярвай в доброто!  Hug

# 9
  • Мнения: 3 360
Коя ли майка не е изпитвала тревожни мисли....Спокойна бъди -всичко е наред!Радвай се на щастието и мисли само позитивно!!!  bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 443
mimi123,честита бременност и добре дошла при нас  Hug Аз също имам една неуспешна бременност в началото на миналата година,в 3-ия месец спря сърдечната дейност и няма да ти кажа какъв шок изживях.Когато забременях отново,също не можах да се зарадвам като хората и през цялото това време досега,се притеснявам и търча по лекари да ме следят на видеозон.Искам да ти кажа,че всичко е божа работа-тук има мами,които са помятали и в по-късни месеци,така че много е важно да се успокоиш и да си мислиш само хубави неща!Всичко ще бъде наред с бебо,ще видиш!

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравей!
Първо ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ!  bouquet

Бързам да те успокоя, разбира се според собственият си опит. Както се вижда от лентичката имам дъщеря на 3,9г. Кога навремето забременявах с нея имах много проблеми, дълго време бебето не идваше. Направих снимка на тръби и забременях в същия месец. Тогава бях неописуемо щастлива, просто летях, но веднага се намериха "доброжелатели" да ми кажат, че след снимка не се забременява, тъй като яйцеклетката била облъчена от ренгена. Сещай се какво ми се случи, че всичко се срина пред мен. След толкова чакане забременях, видях теста с две черти и накрая....Започнаха едни мисли, да не ти описвам, че бебето ще е изрод и т.н. можеш да си представиш какво може да сътвори фантазията.
Не прекъснах бремеността.
Е, през цялата бременност направих хиляди изследвания, постоянно думите бяха в главата ми. Молех се бебето ми да е наред.
Разбира се, че беше наред.  Peace И до ден днешен си е, наближава вече 4 години Crazy

Успокой се Peace Няма страшно! Още повече от това, което е пил мъжа ти Peace Щом като сперматозоидчето /вашето мъничко детенце Heart Eyes/ е било толкова бързо и пробивно, та да стигне където трябва и да си свърши работата както трябва - не се безпокой!

Пожелавам ти най-красивото бебче на света!

# 12
  • Мнения: 236
Много Ви благодаря , много сте мили ! Hug

# 13
  • Мнения: 80
Честита бременност! От сърце ти желая най-спокойната бременност и да си родиш едно здраво и сладко бебче  Peace! Мисли позитивно, бъди спокойна, не се натоварвай много и гледай смело напред!   bouquet

# 14
  • Мнения: 693
Честито!   Hug  Не се притеснявай,радвай се на бременноста си и си мисли само хубави неща и всичко ще е наред. А като ходиш на гинеколог го попитай за тези лекарства,които е пил съпругът ти,но мисля,че няма страшно.
 Всичко най-хубаво ти пожелавам.   Simple Smile
Усмихни се.   bouquet
Peace

Общи условия

Активация на акаунт