Васил Найденов-кой го харесва?

  • 4 236
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
аз не го харесвам-даже ми е отвратителен Sick
изумена съм,че има хора които го слушат Sick

# 16
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Прасенце, а на тебе кои изпълнители ти харесват? Щото този певец има глас?А , че няма да се снимаме с него е повече от ясно!!! #2gunfire

# 17
  • Мнения: 3 423
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy

# 18
  • Мнения: 352
mari anka прати ми ги ,много ще съм ти благодарна.

# 19
# 20
  • Мнения: 338
Харесвам го, дори песента му Телефонна любов стана по едно време водеща в един момент от живота ми-двамата с настоящия ми съпруг сме от различни градове и това което се пее беше изцяло вярно за нас. Страхотен е!  bouquet

# 21
Нека и аз да се включа  и да кажа,че го обожавам-музика,текстове,глас,сценично поведение,контакт с публиката и какво ли още не.Освен че е велик друго по-подходящо не се сещам,с което мога да го нарека. Любимото ми парче е " Сбогом,казах" и други,но това най-вече. А вижте баба Лили е отврат-пълна надувка безпочвена-не мога да я понасям.

# 22
  • Мнения: 5 317
аЗ ГО ХАРЕСВАМ.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy

На върха на пръстите ми е да ти напиша нещо гадно....
Явно баба ти е жена без стил и си пада по изкопаеми. Опазил Бог от такива внучки...

# 24
  • Мнения: 3 205
Аз го харесвам.

# 25
  • Мнения: 1 427
Обожавам го, любимият ми български изпълнител! Heart EyesИ старите му песни харесвам, и новите също!

# 26
  • Мнения: 492
е, напипахте ми тънката струна - обожавам го!Имам всичките му песни и вкъщи постоянно си ги пускам и пея.Даже децата постоянно повтарят"фа, ми, фа, фа , фа, ми ре, ла..." - познахте ли рефрена-  от "Междучасие".Ей, радвам се, че има и други като мен.Вече си мислех, че съм прекалено стара и само аз си го спомням го харесвам.Обичам Ви!

# 27
  • Мнения: 6 390
Един от нааааайййй-любимите ми бг изпълнители  Heart Eyes
Преди години когато си купих диск с хитовете му ... меко казано е че нон-стоп го слушах поне година  Mr. Green
Но преди доста време го гледах в едно нощно предаване, където той самия сподели, че не харесвал естрадния стил, бил рокаджия по душа, и винаги си бил мечтал, че ще стане такъв, но съдбата решила вместо него  Wink за наш късмет  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 936
аз също харесвам песните му!

защо не опиташ да ги потърсиш в торентите на www.data.bg?

# 29
  • Мнения: 11 607
Моята най-добра приятелка от ученическите ми години, му е върла фенка! От нея знам доста от песните му. В момента тя е шеф на фенклуба на Васко в София, познават се лично и т.н. Момиче, което сбъдна мечтата си да се познава с идола си!

Общи условия

Активация на акаунт