Васил Найденов-кой го харесва?

  • 4 235
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Е,не самият него ,естествено.Обожавам песните му.Но никъде не мога да ги открия.Моля ако знаете къде да ги търся,ще съм ви благодарна.На търсачката излизат само текстове и поръчка на дискове.За тези,които харесват Тоника-www.tonikafamily.online.bg

# 1
  • Мнения: 46 508
Попитай в тази тема, там момичетата ще ти намерят всичко, което търсиш  Hug

# 2
  • Мнения: 302
Виж тук http://mp3.bol.bg/search/?d=CHECKED&f=CHECKED&INSTR=vasil+naidenov!И аз много го харесвам,преди малко си дръпнах "След края на света"Тя ми е любима! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 840
И аз харесвам старите му песни. Любими са ми: "Почти забравена любов", "Болката от ляво", "И утре е ден", "Пясъчен часовник", "Летен дъжд", "Междучасие" и още, и още...

# 4
  • София
  • Мнения: 167
аз  Peace

# 5
  • Мнения: 5 393
И аз съм фен Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 4 111
Много го харесвам! Любимата ми песен е "Синева". Поздравявам всички негови фенове!

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз харесвам песните му Party

# 8
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Много го харесвам. Гледах филма "Адаптация" само заради песента му. Е, филма не ми хареса особено.

# 9
  • Мнения: 261
http://mp3.m-b0x.com/search/search.php
Ето от тук съм сваляла аз.Много харесвам песните му.Пиши на търсачката Васил Найденов и после дай на изпълнител.  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 451
И аз го обожавам! С моя мъж се запознахме и обикнахме от пръв поглед, танцувайки на негова песен. После помня, че свали от някакъв сайт някои от най-добрите му парчета. Имаме си ги на компа, да ти ги пратя, ако искаш.  bouquet

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Най-добрия български певец!!! Негови песни съм сваляла от линкоса.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Най-добрия български певец!!!...

има нещо вярно в това твърдение. И аз го харесвам.

# 13
  • Мнения: 1 546
Често си мисля, че ако не беше се родил в България, я някъде на Запад, този певец щеше да е световно известен! Страхотен е. Световен е. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 676
Велик!!!  Peace

# 15
  • Мнения: 3 423
аз не го харесвам-даже ми е отвратителен Sick
изумена съм,че има хора които го слушат Sick

# 16
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Прасенце, а на тебе кои изпълнители ти харесват? Щото този певец има глас?А , че няма да се снимаме с него е повече от ясно!!! #2gunfire

# 17
  • Мнения: 3 423
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy

# 18
  • Мнения: 352
mari anka прати ми ги ,много ще съм ти благодарна.

# 19
# 20
  • Мнения: 338
Харесвам го, дори песента му Телефонна любов стана по едно време водеща в един момент от живота ми-двамата с настоящия ми съпруг сме от различни градове и това което се пее беше изцяло вярно за нас. Страхотен е!  bouquet

# 21
Нека и аз да се включа  и да кажа,че го обожавам-музика,текстове,глас,сценично поведение,контакт с публиката и какво ли още не.Освен че е велик друго по-подходящо не се сещам,с което мога да го нарека. Любимото ми парче е " Сбогом,казах" и други,но това най-вече. А вижте баба Лили е отврат-пълна надувка безпочвена-не мога да я понасям.

# 22
  • Мнения: 5 317
аЗ ГО ХАРЕСВАМ.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy

На върха на пръстите ми е да ти напиша нещо гадно....
Явно баба ти е жена без стил и си пада по изкопаеми. Опазил Бог от такива внучки...

# 24
  • Мнения: 3 205
Аз го харесвам.

# 25
  • Мнения: 1 427
Обожавам го, любимият ми български изпълнител! Heart EyesИ старите му песни харесвам, и новите също!

# 26
  • Мнения: 492
е, напипахте ми тънката струна - обожавам го!Имам всичките му песни и вкъщи постоянно си ги пускам и пея.Даже децата постоянно повтарят"фа, ми, фа, фа , фа, ми ре, ла..." - познахте ли рефрена-  от "Междучасие".Ей, радвам се, че има и други като мен.Вече си мислех, че съм прекалено стара и само аз си го спомням го харесвам.Обичам Ви!

# 27
  • Мнения: 6 390
Един от нааааайййй-любимите ми бг изпълнители  Heart Eyes
Преди години когато си купих диск с хитовете му ... меко казано е че нон-стоп го слушах поне година  Mr. Green
Но преди доста време го гледах в едно нощно предаване, където той самия сподели, че не харесвал естрадния стил, бил рокаджия по душа, и винаги си бил мечтал, че ще стане такъв, но съдбата решила вместо него  Wink за наш късмет  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 936
аз също харесвам песните му!

защо не опиташ да ги потърсиш в торентите на www.data.bg?

# 29
  • Мнения: 11 607
Моята най-добра приятелка от ученическите ми години, му е върла фенка! От нея знам доста от песните му. В момента тя е шеф на фенклуба на Васко в София, познават се лично и т.н. Момиче, което сбъдна мечтата си да се познава с идола си!

# 30
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Често си мисля, че ако не беше се родил в България, я някъде на Запад, този певец щеше да е световно известен! Страхотен е. Световен е. Peace
Ммммда...Обичам го!
Моята най-добра приятелка от ученическите ми години, му е върла фенка! От нея знам доста от песните му. В момента тя е шеф на фенклуба на Васко в София, познават се лично и т.н. Момиче, което сбъдна мечтата си да се познава с идола си!
Завиждам й благородно...

# 31
  • Мнения: 801
и аз го харесвам, дори за нова година подарих на родителите си  сборен диск с негови песни,
една от любимите ми песни не съм сигурна дали се казва така "По първи петли" или пък май беше "Сутрин", ух, сега зазвучаха текстове от песните му в главата ми и така се объркаха.......
много обичам примерно, когато събирам багажа за моренце, да си тананикам "ехехехеееееее и замириса на море" или пък понякога, когато закъснявам за детската кухня, почти летя с количката и малката Радост и и припявам "със 100 километра в час......и така.....
обожавам песните на Васко Кеца
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy

На върха на пръстите ми е да ти напиша нещо гадно....
Явно баба ти е жена без стил и си пада по изкопаеми. Опазил Бог от такива внучки...

  Hands Clap bg

# 32
  • Мнения: 3 423
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy

На върха на пръстите ми е да ти напиша нещо гадно....
Явно баба ти е жена без стил и си пада по изкопаеми. Опазил Бог от такива внучки...
на върха и на моите пръсти е да ти напиша нещо гадно...........
за да съм добра внучка не е нужно да споделям вкуса на 70 годишна жена относно музика Peace

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 573
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy

На върха на пръстите ми е да ти напиша нещо гадно....
Явно баба ти е жена без стил и си пада по изкопаеми. Опазил Бог от такива внучки...
на върха и на моите пръсти е да ти напиша нещо гадно...........
за да съм добра внучка не е нужно да споделям вкуса на 70 годишна жена относно музика Peace

Не е нужно да ги споделяш, нужно е да ги уважаваш. Както на баба ти, така и на останалите.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 64
много го харесвам

# 35
  • Мнения: 2 910
Аз също съм му почитателка.

# 36
  • Мнения: 1 546
само глас не е достатъчно,липсва му стил-за мен си е живо изкопаемо Joy
баба ми го слуша Joy
EЕхеее, да кажеш, че на Васко му липсва стил е все едно да твърдиш, че Милко Калайджиев или, която и да е от фолк изцепките има такъв!!! Naughty

# 37
  • Мнения: 550
Стара слабост ми е той, обожавам го, зная всичките му песни наизуст. "Пяла" съм заедно с него на един концерт в Пловдив.

# 38
  • Мнения: 11 607
http://phpbb-host.com/phpbb/viewforum.php?f=4&sid=e8ed623d53 … ;mforum=bgestrada

Това е място където можете да пишете фенове на Васил Найденов. Пишете там, ако се съберат достатъчно фенове, приятелката ми може да организира среща с Васко!
Пратих и линка от тази тема и тя е останала приятно изненадана да види колко още фенове има Васко!

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Приятел ни е... Laughing Страхотен човек! Много е приятно, когато си на купон с него Laughing

# 40
  • Мнения: 508

Simple Smileпесента"Замирисва на море" е на братя Аргирови.Иначе и аз си харесвам Васил Найденов.Сега повечето бг изпълнители/поп,фолк и т.н./докарват визия,благодарение на стилисти и гримьори,но нищо повече.Спомням си концерт на Антибиотика в Бургас -гръмна им апаратурата и трябваше да пеят на живо.Резултата-грачене и освиркване от страна на публиката.Всички песни в изпълнение на Васко Найденов са хитове и са се превърнали в любими шлагери не на едно и две поколения.Ако не можем да кажем някоя добра дума по-добре да си замълчим,вместо да нападаме изпълнител с чието творчество не сме запознати
[/quote]

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 21:09 от arliin

# 41
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Харесват ми някои негови песни, които слушам, стига да не го гледам.
Само като се сетя колко нескопосано се гримира, как си слага руж, като си представя присадената му коса, имма позиви за повръщане, честно.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 113
 Харесвам го.Има уникален глас,а и изглежда да е широкоскроен човек.

# 43
  • Мнения: 46 508

Това, че го слушат хора от всички поколения, води само до едно заключение- ВЕЛИК е Sunglasses

# 44
  • Мнения: 7 640

Това, че го слушат хора от всички поколения, води само до едно заключение- ВЕЛИК е Sunglasses

имах удоволствието да го гледам на живо по нова година- е няма друг изпълнител с такова присъствие.
И най-предубедените бяха омагьосани, пя съвсем на живо

# 45
  • Мнения: 537
Харесва ми песента му Тишина, незнам дали това е точното заглавие, но я пея на дъщеря ми когато искам малко пишина.

# 46
  • Мнения: 151


имах удоволствието да го гледам на живо по нова година- е няма друг изпълнител с такова присъствие.
И най-предубедените бяха омагьосани, пя съвсем на живо
[/quote]

Преди години го гледах на живо и ми въздейства по същия начин.

# 47
Невероятен е! И като човек и като изпълнител!   bouquet

# 48
  • Мнения: 483
 
аз не го харесвам-даже ми е отвратителен Sick
изумена съм,че има хора които го слушат Sick
Party
 Whistling Party и аз така, особено като го видях от близо  #Crazy

# 49
  • Мнения: 7 640
Whistling Party и аз така, особено като го видях от близо  #Crazy
твой проблем, той е певец, не е манекен

# 50
  • Мнения: 1 564
И аз много харесвам песните му. Peace

# 51
  • Мнения: 1 202
И на мен  ми харесват песните му. Laughing Радвам се, че продължава да пее и не се е главозамаял от "славата" си.

# 52
  • София
  • Мнения: 676
Харесвам песните на Васил Найденов  Hug. Мелодични са  Peace

# 53
  • Мнения: 1 673
Така и така сте вдигнали темата нагоре, да кажа, че и аз го обожавам! Страхотен глас, страхотни шлагери, страхотно поведение на сцена! Това лято го гледахме на морето, пя на живо и създаде МАГИЯ за всички присъстващи! Hug

# 54
# 55
  • Мнения: 10 758
И ти много добре го докарваш.... на глас Wink

# 56
  • Sf
  • Мнения: 808
И аз го харесвам. Особено дуетите му със Силвия Кацарова Simple Smile

Тази вечер се събрахме доста стари почитатели на бг естрадата Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 312
 newsm44 newsm44 newsm44
Голяма почитателка съм му-може би имам всички негови песни Grinning
Сваляла съм ги от ФТП-тата,затова не мога да помогна Sad
Много ми харесва дуета със Силвия Кацарова."Огън от любов" Peace

# 58
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
гледах го преди 17 години на концерт- невероятен. вече толкова години е на ниво Peace

# 59
  • Мнения: 1 951
И аз имам почти всички негови песни.
харесвам го и често си пускам хитовете му.

# 60
  • Мнения: 871
Васил Найденов е велик!!! Песните му са пълни със съдържание и емоции...Фен съм. Аз см фен на българската песен де...

# 61
  • Мнения: 1 273
И аз съм от феновете. "Адаптация" и "Клоунът" са ми любими

# 62
  • Мнения: 3 423
 сигурно и други не го харесват ,но са по възпитани от мен и не го пишат Embarassed

# 63
  • София
  • Мнения: 1 457
Разбира се, че го харесвам - той е невероятен изпълнител, всяка негова песен е станала хит, а това говори много  Peace

# 64
  • Мнения: 1 072
Поздравявам ви с една световно неизвестна, но любима моя негова песен.

Самотна лодка

Извинявам се за качеството, но само с това разполагам.
Аз съм върл фен на Васката. Студентските ми години минаха във Варна, а той често пее там. Рядко пропусках проява.

Болката отляво  Боже, Боже.....

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 10:25 от letia6tata_krava

# 65
сигурно и други не го харесват ,но са по възпитани от мен и не го пишат Embarassed
На такива като тебе се казва, не само  че си невъзпитан, ами си и музикален невежа. Васил  Найденов освен че е певец от клас, всички негови песни са станали  хитове.

# 66
  • Мнения: 3 423
сигурно и други не го харесват ,но са по възпитани от мен и не го пишат Embarassed
На такива като тебе се казва, не само  че си невъзпитан, ами си и музикален невежа. Васил  Найденов освен че е певец от клас, всички негови песни са станали  хитове.
смешно е,смешно е в Тутракан Joy
хитове са само в соц времената-я си престави да го пуснат по MTV примерно(което никога не би станало)какъв смях ще предизвика и как никой няма да оцени гласовите му данни

# 67
  • Мнения: 1 352
сигурно и други не го харесват ,но са по възпитани от мен и не го пишат Embarassed

Хайде стига вече Stop,

всички разбрахме колко си ПРОСТА, по-добре не се излагай.

Аз съм на 26 години и обожавам Васил Найденов, Силвия Кацарова и истинската, стойностна БГ музика!

# 68
  • Мнения: 1 072
prasentze, нещо не мога да те разбера. Влизаш в тема за фенове на Някого и започваш да обясняваш, как не го харесваш и как няма да гу пуснат по  MTV.  Rolling Eyes Изобщо какъв критерий е  MTV и за какво се бориш ти. Btw и Емил Димитров също не е въртян по тази телевизия, но е бил световно известен. За много други велики BG изпълнители може да се каже същото. Ако имаш порив за себеизразяване на всяка цена, ОК, прочетохме твоето мнение. Разбрахм, че не харесваш Васката.

# 69
  • Мнения: 5 539

смешно е,смешно е в Тутракан Joy
хитове са само в соц времената-я си престави да го пуснат по MTV примерно(което никога не би станало)какъв смях ще предизвика и как никой няма да оцени гласовите му данни
МТВ ли ти е критерият за стойностна музика? Mr. Green МТВ е конфекция, серийно производство. Залитането по подобни музикални канали не показва кой знае какъв вкус и освен това е присъщо на 14-годишните.
Има вечна музика и музика за еднократна употреба - познай В. Найденов от кои е?

# 70
  • Мнения: 1 673
Прасенце, спри се вече! Как може МТВ да ти е критерият за кой е музикант и кой не? МТВ е музикален канал за комерсиална музика, подбутната от масивен ПР. То и Хосе Карерас, и Николай Басков, и Мистерията на българските гласове не въртят клипчета там, ама хората са признати таланти!

# 71
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Любимият ми български изпълнител!  Peace
А 'Синева' е любимата ми българска песен  Heart Eyes
Мнооого ми харесват и 'По първи петли', 'Адаптация', 'Тишина', 'Огън от любов', 'Стари мой приятелю'
В близко време никой няма да достигне нивото на 'старите' певци. Всяка нова песен, която ми хареса я слушам месец-два и ми писва, а тези никога няма да ми омръзнат. Как силно ми въздействат - и като текст и като мелодия, и като изпълнение...

# 72
  • Мнения: 3 423
prasentze, нещо не мога да те разбера. Влизаш в тема за фенове на Някого и започваш да обясняваш, как не го харесваш и как няма да гу пуснат по  MTV.  Rolling Eyes Изобщо какъв критерий е  MTV и за какво се бориш ти. Btw и Емил Димитров също не е въртян по тази телевизия, но е бил световно известен. За много други велики BG изпълнители може да се каже същото. Ако имаш порив за себеизразяване на всяка цена, ОК, прочетохме твоето мнение. Разбрахм, че не харесваш Васката.
да права си-темата нека си остане на феновете Peace
а MTV не ми е критерий ,просто пример как биха реагирали на Найденов хора които нямат носталгично обвързване със соц периода и неразбират текста на песните му Peace

Marieta #Cussing out

# 73
  • Мнения: 5 026
И аз го харесвам.

# 74
  • Мнения: 1 072
prasentze, аз не свързвам песните му със соц.периода. Замислих се, как ще ми звучат песните, ако не разбирам текста. Вярно е, че думичките на песните му са много силни и доста влияят, но BG музиката по мелодика доста ми напомня на френската естрадна такава. Френски не знам, но пак се вълнувам от Милен Фармър, Жо Дасен и т.н. Предполагам, че и нашите истински звезди могат да бъдат световно популярни. Проблемът е в слабата ни музикална индустрия, малкия пазар и последващите го хилави парични потоци, които се въртят в този бизнес. В ръцете на добър импресарио Найденов можеше да е като Жо Дасен например, но при всички случаи повече от Филип Киркоров, който също много харесвам, но си е продукт, не талант.

# 75
  • Мнения: 126
Не ми е любимец.....,но лллнаистина има талант!

# 76
  • Мнения: 1 352

Нямах намерение да те обиждам, но наистина прекали! Нямам намерение и да ти се извинявам, ти трябва да го направиш.

# 77
  • Мнения: 218
Много го харесвам.Не се сещам за някоя негова песен, която да не ми харесва. Няма такава. Simple Smile Винаги подобрява тонуса ми и внася настроение!

Общи условия

Активация на акаунт