Преса за коса

  • 1 002
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Купих си преса за коса с керамично покритие и с пара също,чух че керамичното покритие по малко гори косата,а и също продавачката ми каза,че и в резервоарчето за водата се слагал и някакъв препарат,който предпазва косата,но не знаела какъв.
Кажете вашето мнение,които ползвате често такива преси,гори ли много косата?И какъв препарат се слага във водата за парата?

# 1
  • Мнения: 2 414
Една приятелка имаше такава преса за коса с пара на Ровента.Първите няколко месеца си работеше перфекто,но след 6-7 резервоарчето с вода се счупи... Rolling Eyes
Според мен е по-добпе да си вземеш преса с керамично покритие,но без пара.... Grinning

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ами и моята е Ровента.....какво да се прави,ако се счупи,счупи,вече съм я взела.
Никой ли няма да се включи да  отговори на запитването ми ? Имам слаба коса по принцип,че и изрусена ,със сешоар не мога да се направя,с пресата става много хубаво,та да използвам някакви препарати поне да не си тормозя косата повече.

# 3
  • Мнения: 226
Ще следя темата. Ани, колко струва твоята преса и с различни приставки ли е?

# 4
  • Мнения: 483
Има различни препарати, които едновременно предпазват косата при изправяне и спомагат за това косата да изглежда права и гладка. Аз ползвам един крем на Loreal, но не съм го купувала от България. Но знам, че и тук има такива кремове - на Londa и др. Просто трябва да поразпиташ в козметичните магазини. Кристалите за коса също са добър вариант. Накрая можеш да "запечаташ" краищата на косата със силикон. Аз ползвам на SERI.

# 5
  • Мнения: 483
иначе този крем, за който говоря се слага на самата коса, преди изправянето. За крен, който се слага в резервоарчето наистина не съм чувала newsm78

# 6
  • Мнения: 9 077
Наскоро имаше голяма тема по въпроса, за преси се говореше пак, някъде назад из страниците е.
Там се споменава за един продукт, имаше го дори на снимка.
Но не си спомням името на темата, за да те улесня при търсенето...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ще следя темата. Ани, колко струва твоята преса и с различни приставки ли е?

Лори,пресата струва 59 лв,само с 2 приставки е,за гофриране и изправяне.

# 8
  • Мнения: 226
Ще следя темата. Ани, колко струва твоята преса и с различни приставки ли е?

Лори,пресата струва 59 лв,само с 2 приставки е,за гофриране и изправяне.

мерси много  Grinning

# 9
  • Мнения: 50
винаги преди изправяне слагам пяна- хем по-дълго издържа косата и ми я предпазва от изгаряне.иначе от керамичната преса съм най-доволна,моята е domo от 20лв

# 10
  • Мнения: 352
Аз пък си взех на  филипс и съм доволна!Пак е керамична и щади косата и е с  приставки и за маша! Много бавно загрява това и е кусура!/мин.30 минути/
Не знам какво да си слагам за предпазване на косата преди изправяне и за  по-добър ефект,но ще разпитам в козметичните магазини.Ще питам и за този продукт на Лореал.

Общи условия

Активация на акаунт