Харесвате ли метросексуални мъже?

  • 4 794
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
За мен мъжете, които се грижат за външния си вид са просто чистоплътни.
Мда. А фон дьо тенът, безцветният лак и брилянтите по ушите не спадат към чистоплътието... поне за мен.

# 16
Мда. А фон дьо тенът, безцветният лак и брилянтите по ушите не спадат към чистоплътието... поне за мен.

Едва ли има жена, която да не иска чистоплътен и поддържан мъж до себе си. Но мисля, че трябва да има граница в крайна сметка.
Метросексуалния мъж не просто е обезкосмен, чистоплътен и поддържан - той си слага молив на очите (за да ги подчертае!), спирала на миглите, фон дьо тен, лак за нокти (и не само черен или безцветен!), изписва си веждите, слага си гланц за устни,сенки за очи и въпреки това държа да подчертая е хетеросексуален!....е това за мен вече прекрачка границата! #Crazy
не искам да деля червилата и пудрата си за лица (и всички останали гримове ) с мъжа до мен!  Naughty

# 17
  • Мнения: 27 524
Не, изобщо. Харесвам мъжкари - груби, яки, с дънки и блуза, с големи ръце и къси коси  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 418
Харесвам обезкосмени мъже,но чак пък гримирани...
Едно време,когато беше на мода една група "EUROPE"имах гадже с много дълга коса,което си слагаше черен молив на очите.Искам да ви кажа,че беше невероятен в леглото.И не ми пукаше дали в свободното си време не се чука с мъже.(надали го е правил,но по принцип).Беше певец в една група и на това отдавам странният му за тогава външен вид.Говоря за далечната 1986г.

# 19
  • Мнения: 3 423
Не, изобщо. Харесвам мъжкари - груби, яки, с дънки и блуза, с големи ръце и къси коси  Heart Eyes

и непременно леко запотени

# 20
  • Мнения: 10 758
Твърди се, че Бекъм бил такъв.
Ако да, да.
Метро, Практикер, Мосю Бриколаж,
мъж ли е, харесва ми.
Взе ми думите от устата Wink

# 21
  • Мнения: 5 622
Харесвам, що да не  Laughing Ако има голяма пишка и още повече сини очи..направо го взимам.....  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 46 492
Не.
Но стига да е с косми, лакът ще го преглътна ...

# 23
  • София
  • Мнения: 6 794
Не.

# 24
  • Мнения: 5 622
Не понасям лакирани мъже  Stop Но ако ми се падне такъв- имам лакочистител, ще оправим бързо работата....

# 25
  • Мнения: 7 474
Не харесвам гей-излъчването Stop Лак и обезкосмени ръце и крака   Stop

# 26
  • Мнения: 750
Нямам нищо против тях.....но да не ми е в къщата Mr. GreenНемога да си представя,как с мъжа ми сядаме двамата да...се лакираме Joy

# 27
  • Мнения: 5 622
Не харесвам гей-излъчването Stop Лак и обезкосмени ръце и крака   Stop



МОят мъж е с обезкосмени ръце и крака. Но.....гей излъчване? Много е далеко от него, много.....  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 7 723
Метросексуален и гей- не е едно и също  Wink

# 29
  • Мнения: 7 474
БУБЕ твоя няма такова наистина  Laughing По-скоро разделям нещата - не харесвам гей-излъчването  и предпочитам да са си с косми по крайниците (тези с мъгко излъчване, не че без косми ще ги върна Laughing) Laughing

Метросексуален и гей- не е едно и също  Wink

Я уточнете на кое викате метро  Laughing  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт