Харесвате ли метросексуални мъже?

  • 4 793
  • 43
  •   1
Отговори
В целта си да постигнат съвършенство в очите на жените , много мъже често изпускат края и не намират границата, между това да си нежен и чувствителен и това да си смешен. А и това да си чувствителен и нежен в крайна сметка няма нищо общо с това да са ти лакирани ноктите!
Така, че аз гласувам - Против!
А ВИЕ?

# 1
  • Мнения: 1 416
Не, не ги харесвам. И причината не е, защото са много "нежни и чувствителни"...

# 2
  • Мнения: 2 978
Освен с  външният си вид, доколкото знам МЕТРОСЕКСУАЛНИЯТ мъж не му пречи да спи, както с жени, така и с мъже.

Тук обаче ми се струва, че някои прекаляват с употребата на тази дума.
Този мъж е добре поддържан, държащ на външният си вид...а не натруфен като коледна елха от всички всевъзможни модни тенденции Peace

# 3
  • Мнения: 2 550
Не виждам причина да съм против добре поддържаните мъже  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 651
По времето когато сменях гаджета често - още не ги беше хванала тая лудост, мода де. Нещо не мога да хвана още разликата между метеросексуален мъж и гей, каква съм изостанала значи .... newsm78. Имам наблюдения над двама мъже - бившо гадже и познат, който решиха, че космите не са съвместими с тяхното аз след като започнаха усилено да тренират и натрупаха сериозна мускулна маса. Значи мускули и косми нещо не се връзват Mr. Green
И една случка наскоро в козметичния салон. Докато чаках мацапотена с маска влезе един младеж да му скубят веждите. За 10 мин успя да изръси сумати небивалици, но това което ме разби беше нещо от сорта "Баси не е хубаво да минаваш 20, защото се увеличават космите, с които да се бориш!!!"
Да или Не, абе все ми е тая, ама не ме кефи нещо. Мислите ми по-далеч от обезкосмени интимни части и подмишници трудно стигат.....

# 5
  • Мнения: 6 167
харесвам всякакви интересни хора ( артистични и ексцентрици) , вкл. и мъже с лакирани нокти Wink
нямам отношение към сексуалността на никакви хора, не е моя работа.


# 6
  • Мнения: 1 288
много широко стана това понятие.
нямам нищо против мъж с избръснати мишници и поддържани нокти, който се грижи за себе си, използва дезодоранти и кремове за лице и други подобни. дори предпочитам мъжете от тази порода  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 447
ДА на черния лак, НЕ на безцветния  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 423
Твърди се, че Бекъм бил такъв.
Ако да, да.
Метро, Практикер, Мосю Бриколаж,
мъж ли е, харесва ми.

# 9
  • Мнения: 7 723
....
Метро, Практикер, Мосю Бриколаж,
мъж ли е, харесва ми.

И в метрОто секс, ако прави  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 25 568
Не, не харесвам педерастите, независимо как е модерно в момента да се наричат.
Струва ми се, че някои бъркат хигиената с педерастлъка...  newsm78

# 11
  • Мнения: 6 167
Не, не харесвам педерастите, независимо как е модерно в момента да се наричат.
Струва ми се, че някои бъркат хигиената с педерастлъка...  newsm78

ти? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 15
По времето когато сменях гаджета често - още не ги беше хванала тая лудост, мода де. Нещо не мога да хвана още разликата между метеросексуален мъж и гей, каква съм изостанала значи .... newsm78. Имам наблюдения над двама мъже - бившо гадже и познат, който решиха, че космите не са съвместими с тяхното аз след като започнаха усилено да тренират и натрупаха сериозна мускулна маса. Значи мускули и косми нещо не се връзват Mr. Green
И една случка наскоро в козметичния салон. Докато чаках мацапотена с маска влезе един младеж да му скубят веждите. За 10 мин успя да изръси сумати небивалици, но това което ме разби беше нещо от сорта "Баси не е хубаво да минаваш 20, защото се увеличават космите, с които да се бориш!!!"
Да или Не, абе все ми е тая, ама не ме кефи нещо. Мислите ми по-далеч от обезкосмени интимни части и подмишници трудно стигат.....

А някой ще обясни ли на невежите като мен какво е това 'метросексуален мъж'? Аз съм от по-старото поколение.

# 13
  • Мнения: 7 186
А някой ще обясни ли на невежите като мен какво е това 'метросексуален мъж'? Аз съм от по-старото поколение.

Цитат
....Метросексуален мъж е мъж, който обръща изключително внимание на външния си вид, ходи на козметик и т.н. Мъжът на новото време, рожба на метро-полията. Това е новият пазарен обект, към когото са насочени маркетинговите кампании. Неговата баня е пълна с лосиони и кремове. Обича да пазарува маркови облекла в бутици. Не се срамува да плаче, когато гледа филми. Някои биха казали, че е феминизиран и не е мъж, но той харесва жените не по-малко от коравия мачо и иска да им се понрави.
Поведението на метросексуалните се обяснява с основния мъжки полов инстинкт. Те обичат да са добре облечени и да изглеждат привлекателно. Това, което ги ръководи преди всичко, обаче е фактът, че жените харесват елегантните мъже, които ухаят приятно и умеят да водят интересен разговор.
Според експертите най-добрият представител на вида е футболистът Дейвид Бекъм. Той се бута със здравеняците на терена, но не се бои да си лакира ноктите, демонстрира най-новите модни тенденции, позволява си невероятни прически ... но в никакъв случай не е гей....

По темата- да, харесвам. Wink

# 14
  • Мнения: 25 568
Не, не харесвам педерастите, независимо как е модерно в момента да се наричат.
Струва ми се, че някои бъркат хигиената с педерастлъка...  newsm78

ти? Mr. Green
Не, не мисля. За мен мъжете, които се грижат за външния си вид са просто чистоплътни. И нямат нужда да завоалират с нови термини влечението си към собствения пол.  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт