Какви са ви впечатленията от родилното на пещерско шосе???

  • 849
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Эдравеите мами ,искам да попитам раждалите на пещерско какви са ви впечатленията от- обстановката ,персонала и. т .н  ако може препоръчайте ми и някои лекар? Благодаря ви предварително Wink

# 1
  • Мнения: 112
 Simple Smile Родилното е ново и чистичко. Обстановката е супер! Почти всички лекари са добри, можеш да им се довериш безрезервно. Лично аз имам много добри впечатления от д-р Димитрова, д-р Корсемов и д-р Керезиев. При д-р Канатова ражда моята приятелка. Също е очарована и от отношението и от професионализма.
Сестрите в Патологията са навероятни симпатяги. Голям лаф-мохабед става с тях. В родинлното , обаче, са страшни харпии. Отношението им към родилките е ужасно. Сред тях има само 2 момиченца, които са симпатяги, иначе останалите са почти винаги намръщени и нелюбезни. Това си е лично мннеие, все пак . Laughing

# 2
  • Мнения: 1 668
Моля помагайте, объркана съм #Crazy ще се радвам на още мнения!!!

# 3
  • Мнения: X
Аз лежах за задържане в 3-ти месец там. Абсолютно същите са ми впечатленията, като на мама Здравка.
Всички лекари са много компетентни, отношението е професионално и добро към пациентките.
При Димитрова ходя от 5 месеца, тя ми следи бременността и се надявам да раждам пак при нея. Невероятен човек, спокойна, компетентна, с огромен опит и авторитет!
От Корсемов и Канатова имам само впечатления от престоя си, също отлични!

# 4
  • Мнения: 155
Аз лежах там за задържане.
Може моето мнение да ви се стори крайно, но аз нямам база за сравнение. За съжаление никви имена на доктори не ми се загнездиха в главата, само физиономии.
КАто условия е добре - 3 легла в стая, хладилник, ТВ и санитарен. С едно голямо НО - ужасно много хлебарки! Слава Богу, че са от софийския тип (а именно кафяви и плоски) а не от пловдивските, от които изпитвам страхотен УЖАС  #Cussing out Значи ние държахме лампата на банята включена нощем за да няма много ...ама пак не помагаше, влизаш, а пода и стените се движат....Момичетата искаха и в стаята да държим светнато, но тогава влизаха жътварките....а иначе хлебарките лазят и по леглото и в шкафа ги има много.

Относно отношението въобще не съм доволна с изкл. на някои мили сестрички - като се замисля май повечето са мили. Но като цяло аз се чувствах като някъв предмет, никой нищо не ти казва, никой нищо не ти обяснява, лекарите се държат арогантно и грубо сякаш не си личност и нямаш право да питаш или пък си длъжен да знаеш. А аз бях много ошашкана, не бях планирала бременноста си и не бях чела нищо по въпроса - като влязох даже не се знаеше дали я има  и дали е извънматочна или не. По-късно долу на ехографа ми казаха че не е извънматочна и останах за задъжане щото бях с болки и кървене.
До мен имаше жена на системи в 5 месец в много тежко състояние на плацента превия и много кървене. Мойте наблюдения бяха че не й се обръщаше качествено внимание....преди аз да дойда тя е била сама в стаята на системи и без право да става, когато идват и съобщават за обяда или вечерята, тя моли да й донесат защото не може да стане, а никой не си мърда пръста  #2gunfire  Накрая мъжа й задейства връзки и я премести в родилно - то е на същия етаж същия коридор, просто няколко стаи по-навътре, и оттогава тя беше много доволна. А там и хлебарки не се виждаха (значи все пак можело да се направи нещо по въпроса  #2gunfire )
Има една докторица не й знам името но е слаба с руса къса коса, ходи с прашки, невероятно надута и арогантна е, прави си шеги за твоя сметка а камарата обучаващи се студенти се хилят подмазвачески. Rolling Eyes   от нея са ми най-гадните впечатления. ....

а иначе със сигурност има и добри неща, и много добри лекари и специалисти, аз говоря само от моя скромен опит. Може пък това да е нормално тук и навсякъде да е така но....съмнявам се. Мъжа ми го оперираха скоро във Военна болница, тогава видях какво значи лекари и сестри за чудо и приказ!!!!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Аз не съм раждала там, но моята баба претърпя онкологична операция преди две години там /точно като се нанасяха/ От посещенията при нея съм с приятни впечатления относно обстановката в родилното - то е в съседния коридор. Ако това Ви се струва гадно елате да видите какво е във Весела  Mr. Green И за съжаление разбирам от снаха ми, че няма никакво подобрение с изключение, че са направили ВИП стая с/у заплащане. Аз родих там, само и единствено заради д-р Минев, но не мога да Ви опиша как съм ходила в една и съща тоалетна с циганките, които и пушеха в тоалетните... Душа изобщо липсваше имаше един мижав чучур абе.. не искам да си спомням Stop А хлебарките си лазеха направо по кошчетата на бебетата. То май навсякъде ги има по болниците, ама поне да са по-малко.
Така че като цяло мисля, че базата на Пещерско не е никак лоша. Снаха ми ще ражда при д-р Крумов от който имам невероятно добри впечатления.
Но лично аз за второ живот и здраве смятам да се доверя изцяло на д-р Даскалов от Торакс - в такъв родилен дом заслужава да роди всяка една българка!

# 6
  • Мнения: 37
Аз раждах наскоро в Пещерска, без предварителна уговорка с лекар. Доволна съм от екипа,при когото се паднах - на д-р Канатова. Виж от условията не съм визхитена. В стаята, която бях беше пълна мизерия, но трябва да уточня, че на мен с моя късмет се падна такава - нямаше места и затова ни настаниха там заедно с още една мама. Иначе  са правили ремонт и в повечето стаи си има всички удобства. Желая ти леко раждане!  newsm10

# 7
Чух, че в хирургиите не слагат епидурална, вярно ли е? Ще раждам без уговорка и се насочих натам, но този въпрос доста ме вълнува.

# 8
  • Мнения: 81
Епидурална слагат ако майката поиска. Само не съм много сигурна дали предварително трябва да заявиш, че искаш да раждаш така. 

# 9
  • Мнения: 81
Между другото утре съм на преглед при д-р Паскалева и ще я разпитам по-подробно за епидуралната специално. След това ще ви пиша тук. Ако някой има някакви впечатления от д-р Паскалева нека пише

Общи условия

Активация на акаунт