Душ кабини и техните цени

  • 10 203
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
Бихте ли ми казали долу горе какви са в момента цените на няколко вида душ кабини в България?
Тук цените варират много,в зависимост от екстрите,които искаш да имаш в една кабина.
Искам да си сложа в банята ми в България,заЩото тук съм с кабина и е страхотно.Но пък по_евтина от 3500 лв.не съм видяла(а освен радио друго нямаше),а в такъв слу4ай е по_добре да си я купя оттук.
Ето за такива кабини ми е запитването:

1.

2.
Teзи първите 2 имат вси4ко,сауна,хидромасаж,радио,сд,телефон,подвижно стол4е,централен и подвижен душ.
А сега и по_обикновените модели:
1.

2.

А съЩо така да питам и за производителя.Забелязах,4е по4ти вси4ко като теракота,фаянс е на Рока,това е гаранция за ка4ествена изработка.А кабините откъде ги внасят?
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 983
От тези по-обикновенните, първия модел, свекърва ми си купи за 450лв., почти същата е.

# 2
  • Мнения: 3 098
Добра цена е,ми се струва.А влизаше ли монтажа на кабината вътре или си го е доплатила?

# 3
  • Мнения: 3 098
Няма ли да се вклю4ите в темата ми? Wink
Вси4ки тук сте на ремонтна вълна и сте наясно с цените.Дайте поне някой друг сайт,да видим какво и на каква цена го предлагат,моля. Party

# 4
  • Мнения: 983
Извинявай, че се включвам малко късно, монтажа не влиза, беше около 60 лв.

ето един сайт, дано ти е от полза http://www.kolo.click.bg/1857.htm

# 5
# 6
  • Мнения: 3 098
Rouz,благодаря ти много!  bouquet
Сега разглеждам,има много интересни неЩа. Peace

# 7
  • Мнения: 22 767
По-евтина от тази цена,която си дала и аз не съм виждала.

# 8
  • Мнения: 2 575
Аз съм точно на тази вълна с душ-кабините - и по-точно с парните бани, като тази първата, която си показала.

Истината е, че в БГ могат да се намерят за 2-3000 лв. такива, но с определено съмнителен произход ( Ясно, че всичко е китайско, но става дума за липса на какъвто и да е контрол по качеството) , а ние се спряхме по препоръка от познати на Испански парни бани, които се внасят от голям вносител - БулГрес се казва фирмата.

http://www.bulgres.com/?t=9e83fb1a50ad85f5fc4b2269a76fb263&c … roducts&id=87

При тях цените само на кабината са около 2000-2300 и после системата вътре варира от 500-600 лв. съвсем елементарна до 2500 май беше най-скъпата с всички екстри.

# 9
  • Мнения: 3 098
Asinka,то4но тези са страхотни.Имат абсолютно вси4ко вътре,за да не ти се иска да излезеш. Wink Laughing
Имаме такава тука и заЩото съм се убедила в нейния благотворен ефект,а и отделно,4е банята се запазва много добре съм решила и в България да си поставим такава.цените им са като тука но при вас в лв.,но пък ако наистина както казваш с изяснен произход,монтаж и гаранция,си заслужава.
ВсъЩност с гаранцията как стои въпроса,ако ти я монтират те,тогава я ползваш или е по друг на4ин?

Общи условия

Активация на акаунт