С какви дрехи обличате децата си в къщи?

  • 3 976
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
При повечето комплекти им окъсяват първо понталоните и си остават за у нас - в почивните дни. А иначе - както са били на градина, така си остават до обличането на пижамите.

И моят син е така  Peace

# 31
  • Мнения: 1 734
С меки, топли и удобни дрешки. Както и навън, но за вкъщи избирам по-износенки

# 32
  • Мнения: 3 271
При повечето комплекти им окъсяват първо понталоните и си остават за у нас - в почивните дни. А иначе - както са били на градина, така си остават до обличането на пижамите.

И моят син е така  Peace

Не ви ли притеснява да си играе у дома с дрехи, с които е играл навън?
Може би аз се престаравам, но ние всички се мием и преобличаме в момента, в който влезем у дома.

# 33
  • Мнения: 1 877
Боян ходи с анцунг и отгоре поло и блузка или пуловерче.

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Памучни анцугчета......

# 35
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С ангуг и свободни блузи.И милиони да имах, пак нямаше да му купувам за вътре маркови и скъпи дрехи.

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
с по стари дрешки,но удобни Wink
Също.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 295
С анцунзи разбира се. Peace

# 38
  • Мнения: 1 381
Винаги карам малкия да се преоблече като се прибере. Както и ние с баща му. Купувам му комплектчета то си е анцунг (боже тази дума ме хвърли в размисли). Понякога купувам само долнище, което комбинирам с  блузка. Купила съм му по-дебели и само трикотажни, зашото в къщи е много топло.

# 39
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
анцунг Peace

# 40
  • Мнения: 1 485
По тънка блузка ,чорапогащник,а за пантофите водим война.

# 41
  • Мнения: 352
Предимно с поларени анцукчета!

# 42
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
С поостарели и поокъсели Wink дрешки - спортни и удобни.

# 43
  • Мнения: 4 406
с анцунзи и пантофи, а той лично предпочита маратонки у нас и терлици когато е при баба

# 44
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Дени има няколко дрешки които носи само когато излиза и то защото, или са дънки и са по-неудобни, или са с копчета панталоните и не може още да ги разкопчава сама, а вече ходи до тоалетната сама и не са й удобни. Иначе всички дрешки ги носи и навън и вътре. Преобличам я когато е била навън и се е изцапала много. С дрехите от ДГ си стои до вечерта, така или иначе на другия ден е с други. Иначе ако знам, че цял ден ще си е само вкъщи облича нещо удобно и меко- панталонче с ластик и блузка, но със същите спокойно си излиза и навън и ходи и на ДГ, така че не мога да кажа, че са й дрехи за вкъщи.


Иначе съм купувала долнища на анцунг по -6-7 лв. и подобни блузки за по 5лв. които може да се използват за домашни дрешки. Не са скъпи, а са удобни!

Поздрави!  bouquet



Общи условия

Активация на акаунт