За шишетата против колики

  • 2 215
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 509
И аз да кажа- не се връзвай на реклами Stop ако има колики ще си ги има и с шишета от 100 лв.

Моето дете от раждането си е на най-обикновени "Камера" по 1-2 лв. и колики не е имала, едва ли е от шишетата  Crazy

# 31
  • Мнения: 817
Ама никакъв смисъл няма от шишетата, зависи от детето...или ще има колики, или няма да има.Все тая с какви шишета го храниш.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 182
Моята дъщеря беше на кърма от шише Авент и физиологичното на Чико до 2-ри месец. Имаше си колики, които се облекчаваха само със сешуар. Имаше си ГЕР и си повръщаше яко.
От 60-ти ден наред с кърмата почнах да давам и фризовом заради повръщането. Давах го от обикновено шише камера с биберон изрязан с ножица, за да тече по-лесно - коликите спряха. Просто им отмина времето.

Ако имам друго дете не бих купила такова шише. Но предполагам, че ако има тежки колики, а аз имам достатъчно пари, в един момент ще дам всичко, за да пробвам да облекча нещата. Това е психологията на рекламата  Peace

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ползвала съм за Василена такова шише - нямаше никакъв ефект. Което не значи, че е правило - може да има бебета, на които помагат.

# 34
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Едва ли има шишета, които помагат. По-скоро има бебета без колики или с малко такива

# 35
  • Мнения: 2 631
Още преди да родя, купих 2 шишета на д-р Браун - едно за мляко и едно за вода, които така си стоят почти неупотребявани. Rolling Eyes

Дъщеря ми никога не е пила АМ и продължаваме да се кърмим. Вода започна, да пие едва напоследък и вече от чашка. Въпреки, че беше изключително кърмено бебе, което не ползваше шише - имаше сериозни колики. Twisted Evil

Така че, моят съвет е да не се избързва с покупката на много скъпи шишета... Naughty

# 36
  • Мнения: 2 208
Аз също ползвам шишета на д-р Браун и Никола не е имал колики.
Може би наистина си е до организма на самото бебче, нямам идея дали шишетата са помогнали  Thinking

# 37
  • Мнения: 683
Лично аз не съм ползвала, защото кърмя. Но майки около мен са ползвали-не са доволни, пак имаха колики бебетата.
Според мен проблема не е в "шишето, въздуха"..бля, бля..просто чревния тракт трябва да "проработи"..моя син беше е колики 4 месеца-кърмен./повтарям че е кърмен, предвид че кърмата е най-доброто за едно бебе, и въпреки това пак си беше с колики,,,а изк. мляко е по-трудно смилаемо/
Не знам-избора е твой.
Успех  bouquet
Така е!  Peace

# 38
  • Мнения: 1 382
Най-вероятно става въпрос за шишетата на Др Браун....няма ефект, ползвах. Коликите отминават от самосебе си Simple Smile

# 39
  • Мнения: 118
Колките са си колики, със или без специални шишета, със или без капки, просто трябва си минат.


така е

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 70
 newsm78 Аз също мисля ,че шишетата против колики нямат никакъв ефект ,всичко е реклама моята Йоана имаше страшни колики до скоро взеха да позатихват вече и съм пробвала всички възможни шишета на dr.braun,avent ,chicco ама да ви кажа не спря да плаче

# 41
  • Мнения: 1 243
Нямат никакъв ефект шишетата против колики

# 42
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
От раждането ползваме авент и нямаме колики никакви! Ама ако имахме щях да давам капки, а не да купувам специални шишета   Peace

# 43
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Аз купих на дъщеря ми шишета Д-р Браун. Не е имала никакви колики. Не мога да твърдя със сигурност,че е от шишетата,може би просто е била късметлийка. Но съм доволна,че и ги взех-чувствах се спокойна и удовлетворена от мисълта,че съм допринесла колкото мога за комфорта и. Като стана на 3-4 мес. махнах всички тръбички и клапи и си ги ползвах като обикновенно шише (едното още го ползваме чат-пат). 

# 44
  • Мнения: 918
Ние също ползваме тези шишета и сме много доволни! Те имат и още един плюс - не са направени от поликарбонат за разлика от всички останали шишета (или повечето от тях) и следователно с употребата им не се отделя бисфенол А.

Общи условия

Активация на акаунт