Какво означава ника ви?

  • 4 894
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 186
Дъщеря ми и АЗ  Peace

# 46
  • Мнения: 7 474
От моминската ми фамилия Никол(ова).

А ПИСАНА какво мисли по въпроса ?  newsm78  Joy Joy

# 47
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 390
Египетска богиня. Харесвам мита за Изида. От както ползвам интернет (7 год. вече) винаги и навсякъде това е бил никът ми.

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моят е по предложение на Анджелина - първите срички от именета на децата ми. Но, тъй като отдавна съм забравила кога съм била ДЕВА Mr. Green, аз го разделих. Стана префърцунено, ама си го харесвам.

# 49
  • Мнения: 3 423
    Grinning Беролина е име на хотел в Германия. 

и цирк
и бусове под наем
и какво ли още не

аз първо за цирка се сетих

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Нищо мистично и при мен - това е името ми

# 51
  • Мнения: 46 482
От моминската ми фамилия Никол(ова).

А ПИСАНА какво мисли по въпроса ?  newsm78  Joy Joy

Избяга в дира, тук не можа да се вреди, много Писани и Писанчовци  ooooh! Mr. Green

# 52
  • Мнения: 934
Навсякъде съм регистрана като salai, баща ми ме нарича така от малка значело дракон на японски, но на мен не ми се вярва.
Цяло лят гледах как летящата обяснява, че овцете не стават за конспирация и понеже съм си овца по природа реших да се преименувам на УФСЪ. Единствената българска дума на която можеш да и згрешиш всичките букви.

# 53
  • Мнения: 3 091

http://www.vicmania.com/?cat=1011


А съм неСпаска, щот съм пич и да не се сърди братчедката Спаска. Да не ни бъркат форОмците и форОмките.

# 54
  • Мнения: 420
    Grinning Беролина е име на хотел в Германия. 

и цирк
и бусове под наем
и какво ли още не

аз първо за цирка се сетих


    Laughing  Не знаех, че съществуват. Не съм срещала някъде това име в България. Може хората да се ходили там и  на тях да им е харесал хотела или звучността на името. Иначе, не знам откъде идва това име и какво означава.

# 55
  • Мнения: 660
Трябваше да е Моргана, но беше заето, иначе навсякъде съм така. Та Морги е съкратено, а и понякога така ми казват. Моргана е жрицата от легендите за крал Артур. Като цяло харесвам тази история във всичките и варианти, освен това си падам по мистичните неща. Преди време си бях правила един тест някъде в Нета - какви сме били в предишния си живот. Супер глупост като цяло  Laughing Laughing Laughing Излезе, че съм била мъж - жрец и пазител на свещените книги и съм живяла през Средите векове - най-мистичната епоха!!!! Та така....  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 533
Г-жа Смутена, и аз вчера си купих парче мухлясало синьо, да пробвам, и изпуках парчето за около час, много ми се услади.  Crazy
Мъжът ми вика, че било гадно, аз му викам, че е пезънт.

По темата - щот имам нарцистични нотки в характера  Grinning

Подозирам, че имам пръст в решението на дафка да опита "сирене с таратор", както му вика яна  Laughing

Жалко, че нямам какво да кажа по темата.

# 57
  • Мнения: 2 891
Това е името на любимия ми футболист

# 58
  • София
  • Мнения: 6 999
Иса - женския вариант на Исус  Mr. Green означава също някакъв вид горска ниммфа в индийската митология.
Кратко и ясно по времето, когато започнах да ползвам И-нет имаше малко хора и дори имам няколко мейла с Иса само.

Точно сега много ми се ще да го сменя с един друг ник, но с Иса вече съм свикнала повече от истинското ми първо име даже

# 59
  • Мнения: 1 520
Моят означава интелигентен, умен, находчив, остроумен, пъргав, енергичен, сръчен, прецизен. Все в тоя дух. Избрах си го защото смятам че ме описва правилно, а  и ме кара да се стремя към това.
Преди това ползвах една вариация на това как ме наричаше съпругът, но то му мина модата. Пък този си е вечното описание на духа ми.

Общи условия

Активация на акаунт