Какво означава ника ви?

  • 4 900
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Темата е провокирана от темата на Цомба Гърдева да смени ли ника си или не.Стана ми интересно кой как си е измислил ника,какво означава и отразява ли по някакъв начин личността ви и какъв.

Моят ник е име на героиня от сериал по Нова-"Забравени досиета".Тя се казва Лили Ръш.Нямам идея как пък реших това да ми е ника,но самата дума rush много ми хареса.Освен това означава "бързам" в предов от английски,а аз съм една такава вечно бързаща и припряна.sf-то идва от София и го добавих,защото при първата регистрация с този ник в Яхо,не прие само rush.Като rushsf или rush_sf съм регистрирана къде ли не-тук,във форума на Пежо клуб,icq,Skype,Сладур,Флиртче,Бол.бг.Една приятелка ме шпионира така.Поше в Google rushsf и излизат камара сайтове,където съм регистрирана с този ник.

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Е как какво Thinking като виден почитател на френските сирена ей ме на Flutter
бтв има и още една форумка, потитателка на сирената Бри Crazy само рокфор и ементал ни трябват Crazy

# 2
  • Мнения: 1 072
Приятно ми е Летящата крава, дъщеря на Седящия бик. Със синовете на Великата мечка сме първи братовчеди, а с Винету се знаем от еййй  такива........Навремето бях влюбена в Олд Файерхенд, но той излезе голем простак.

# 3
  • Мнения: 3 423
Като говорим за сирена,
може да се кръстя рустикал,
любимо ми е. Ма Лиска ми е
по-любимо. Галено на Лиза,
и за заблуда със "с" в средата.

# 4
  • Мнения: 15 619
Синът ми е моето "слънце", пък аз за него съм "луната". Laughing
Но това е докато се регистрираш, после името ти си живее собствен живот и се товари с друго значение...
  bouquet

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като съм била малкатака съм казвала, че ми е името. Баща ми и брат ми и досега често се обръщат към мен така.

Нищо интересно

# 6
  • Мнения: 7 723
При мен нещата са ясни- казвам се Милена.
Но, понеже , като се регистрирах с i- не стана, сложих y.
Това е  Wink

# 7
  • Мнения: 1 416
Скука... Така се казвам.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 196
Името ми,без една буква.
Банално. Confused

# 9
  • Мнения: 215
Скука... Така се казвам.  Simple Smile
И аз така. Това ми е името, само че без тире.

# 10
  • Мнения: 27 524
Има ли нужда да обяснявам  Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 917
означава "светило"

# 12
  • Мнения: 2 229
Като филма Serendipity. Даже не съм го гледала, но трябваше да се регна на едно друго място и пробвах 100 ника, всичките бяха заети, и трябваше да си измисля нов. Та се сетих за думата и ми хареса как звучи...  Crazy И от тогава съм навсякъде с този ник.

# 13
  • Мнения: 4 068
Мария (аз) и Теа (дъщеря ми). Като се регистрирах, бях бременна, исках момиче, което да се казва така. Като Мария не съм се и пробвала да се регистрирам, пък разни цифри и т.н. хич не ме кефят.

# 14
  • Мнения: 3 743
СилвИя
Преди ника ми беше  s_vasseva, но реших, че някой може да ме помисли за Сашка Васева Mr. Green и го смених Wink

# 15
  • Мнения: 899
В превод означава "най-тъмната част на сянката" .

# 16
  • Мнения: 252
Така ми казват или Мимонти, или Мимозка.Пък и аз като rushsf навсякаде съм регистрирана с това име.

# 17
  • Мнения: 920
Rush  - и кво, искаш да се изфукаш, че си от София, а.

Почитател съм на френските сирена - колкото по-смърди, по-добре. След като замаах с лъжица, едни французи деликатно ме попитаха - не ви ли е тежко, то требвало да се яде на препечена филийка по малко.

Приятно ми е Летящата крава, дъщеря на Седящия бик. Със синовете на Великата мечка сме първи братовчеди, а с Винету се знаем от еййй  такива........Навремето бях влюбена в Олд Файерхенд, но той излезе голем простак.

- Татко, аз защо се казвам Бързият елен
- сине, когато те зачевахме един елен пробяга наблизо
- Тате, аз защо се казвам Страховитият Бизон?
- Сине, преди да те заченем аз убих бизона, който тормозеше племето
Дъщерята
- Тате, а аз?
- ти да мълчиш, Спукана Гумичке

Откраднах името от Андре Мороа - детска книжка. Коренът е в стара басня, май на Езоп.
Гарванът, смутен-засрамен. Пък и аз съм си такава. Е, някои биха казали, че повече ми подхожда - нахално-заядлива, ама нейсе.
Влязох уж за малко, да попитам нещо, пък много ми хареса.
 

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Като бях тийнейджърка, любимата ми героиня беше Лара Крофт от Томб Райдър.
Започнах да се пиша навсякъде така и от тогава ми е останало.

# 19
  • Мнения: 293
Навремето бях влюбена в Олд Файерхенд, но той излезе голем простак.

Ще откача с тебе  Joy

Аз бях фенка на Шетърхенд Mr. Green.. Но нищо не излезе Cry - каза, че с 8-годишна ще го нарочат за педофил Laughing


Ай, по темата ли... Ами тва, за да си мислите, че съм велик готвач.
Непретенциозен, исках да е.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 065
Така се казваще любимото ни куче,което почина преди няколко години

# 22
  • Мнения: 99
Скука... Така се казвам.  Simple Smile
И аз така. Това ми е името, само че без тире.

и аз така.. без долно тире, а иначе съм и Диана..

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Моят е ясен, мисля Simple Smile
Фенка съм на Шарън Стоун, житейските ни пътища много си приличат, и моето признание дойде доста след 30 Wink
В периода на утвърждаване прилики имаше и с този на героинята й от 'Първичен инстинкт' Rolling Eyes
И - ей ме на, регистрирана съм навсякъде като CTramell.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
DSS-Първите букви от трите ми имена Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 167
банално - умалителното на името ми, Елена.
аз бих искала да разбера за Чесън  Mr. Green  от къде й го е родила главата този ник  Laughing
обяснението й хич не ми се връзва.
винаги съм си мислила, че гони злите сили или нещо такова.
някаква вещерска история  Twisted Evil

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Така се казваще любимото ни куче,което почина преди няколко години

Също. Но си е живо и здраво. Ерик се казва.
Free, защото от другата седмица съм безработна.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 533

Влязох уж за малко, да попитам нещо, пък много ми хареса.
 

Всички сме така, госпожа.

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
От едно разказче за едно момиченце, което не искало да яде и се оплаквало за всичко. Първо се подписвах така в по злобните си коментари в Егмонт, понеже ми обясняваха как съм била "злобна, лицемерна и за всичко мърмореща", та се подписвах "Поздрави и почитания,  Малката Госпожица Мърморана", понеже нали съм била мърмореща, а и съм най голямата от тях там... Почти. И после ми хареса как звучи и си го лепнах за ник тук. Иначе съм регистрирана като Мирабела, но реших че Мърмораната повече се забелязва. Прави впечатление някак.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Г-жа Смутена, и аз вчера си купих парче мухлясало синьо, да пробвам, и изпуках парчето за около час, много ми се услади.  Crazy
Мъжът ми вика, че било гадно, аз му викам, че е пезънт.

По темата - щот имам нарцистични нотки в характера  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 629
Кръстих се на Мюриел на Сиймор и на Мюриель на Кураж, а това че се казвам така не е първозначно Grinning

# 32
  • Мнения: 10 758
Ми кво означава newsm78 пъпка на ребро Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 423
Кръстих се на Мюриел на Сиймор и на Мюриель на Кураж, а това че се казвам така не е първозначно Grinning

Уважавам името ти,
свекърва ми и тя е Мюмю.
И нея я уважавам.

# 34
  • Мнения: 3 740
Защото точно такъв е оркестърът вкъщи.
И защото ми харесва да си мислите, че съм секс-тетка. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 6 243
означава, че семъ миличка и сладичка, и че като ме видят, искат да ме изпапкат. Но това не се отнася за мен.

никът ми идва от имета на героинята на една пиеса.

# 36
  • Мнения: 420
    Grinning Беролина е име на хотел в Германия.  Ходила съм преди време там, много ми хареса хотела и въобще имам прекрасни спомени от това място. Освен това, ми звучи красиво, звучно, отличава се сред останалите, лесно се помни и по някакъв начин отговаря на душевната ми нагласа.

# 37
  • Мнения: 293

Много ме забавлявате днеска Mr. Green

Лео, мноооого драматично  Laughing

Де да имаше повече драматизъм в моя ник, тцъ, действително правех доматена салата с босилек и сирене, та се изискваше да ръгна и повечко чесън.

# 38
  • Мнения: 164
tammy = tam-o'-shanter- шотландска барета.
Иначе като почнах да чатя имах дънки с марката tammy  и на тях се кръстих ,че ми бяха любимите.Сега вече май няма да мога да се побера в тях  Embarassed

# 39
  • Мнения: 68
Михаела-Стела.Аз и и слънцето ми.2 в 1:))Преди се пи6ех АЛИС/не в този форум/АЛИС/от алиса/ в страната на 4удесата,за6тото оби4ам живота и за мен всеки ден е вълнува6т.

# 40
  • Мнения: 7 474
 Laughing

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 17:06 от Leo*

# 41
  • Мнения: 799
Летящата крава, Олд Шуърхенд е най-почтен от всички  Mr. Green

В периода, в който реших да се регистрирам (бременна), тровех живота на много хора около мен и исках да се кръстя Мухоморка. Обаче в клубовете в дир.бг името беше заето и се кърстих Пачикрак. И вече като утвърдено име там, се регистрирах със същото и тук  Mr. Green

# 42
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
ЕлиТ = съкратено от Елена и първата буква на фамилията ми.
Банално Sunglasses

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://images.google.bg/images?svnum=10&hl=bg&lr=&q= … D1%80%D1%81%D0%B8

# 44
  • Мнения: 46 508
От моминската ми фамилия Никол(ова).

# 45
  • Мнения: 1 186
Дъщеря ми и АЗ  Peace

# 46
  • Мнения: 7 474
От моминската ми фамилия Никол(ова).

А ПИСАНА какво мисли по въпроса ?  newsm78  Joy Joy

# 47
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Египетска богиня. Харесвам мита за Изида. От както ползвам интернет (7 год. вече) винаги и навсякъде това е бил никът ми.

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моят е по предложение на Анджелина - първите срички от именета на децата ми. Но, тъй като отдавна съм забравила кога съм била ДЕВА Mr. Green, аз го разделих. Стана префърцунено, ама си го харесвам.

# 49
  • Мнения: 3 423
    Grinning Беролина е име на хотел в Германия. 

и цирк
и бусове под наем
и какво ли още не

аз първо за цирка се сетих

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Нищо мистично и при мен - това е името ми

# 51
  • Мнения: 46 508
От моминската ми фамилия Никол(ова).

А ПИСАНА какво мисли по въпроса ?  newsm78  Joy Joy

Избяга в дира, тук не можа да се вреди, много Писани и Писанчовци  ooooh! Mr. Green

# 52
  • Мнения: 934
Навсякъде съм регистрана като salai, баща ми ме нарича така от малка значело дракон на японски, но на мен не ми се вярва.
Цяло лят гледах как летящата обяснява, че овцете не стават за конспирация и понеже съм си овца по природа реших да се преименувам на УФСЪ. Единствената българска дума на която можеш да и згрешиш всичките букви.

# 53
  • Мнения: 3 091

http://www.vicmania.com/?cat=1011


А съм неСпаска, щот съм пич и да не се сърди братчедката Спаска. Да не ни бъркат форОмците и форОмките.

# 54
  • Мнения: 420
    Grinning Беролина е име на хотел в Германия. 

и цирк
и бусове под наем
и какво ли още не

аз първо за цирка се сетих


    Laughing  Не знаех, че съществуват. Не съм срещала някъде това име в България. Може хората да се ходили там и  на тях да им е харесал хотела или звучността на името. Иначе, не знам откъде идва това име и какво означава.

# 55
  • Мнения: 660
Трябваше да е Моргана, но беше заето, иначе навсякъде съм така. Та Морги е съкратено, а и понякога така ми казват. Моргана е жрицата от легендите за крал Артур. Като цяло харесвам тази история във всичките и варианти, освен това си падам по мистичните неща. Преди време си бях правила един тест някъде в Нета - какви сме били в предишния си живот. Супер глупост като цяло  Laughing Laughing Laughing Излезе, че съм била мъж - жрец и пазител на свещените книги и съм живяла през Средите векове - най-мистичната епоха!!!! Та така....  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 533
Г-жа Смутена, и аз вчера си купих парче мухлясало синьо, да пробвам, и изпуках парчето за около час, много ми се услади.  Crazy
Мъжът ми вика, че било гадно, аз му викам, че е пезънт.

По темата - щот имам нарцистични нотки в характера  Grinning

Подозирам, че имам пръст в решението на дафка да опита "сирене с таратор", както му вика яна  Laughing

Жалко, че нямам какво да кажа по темата.

# 57
  • Мнения: 2 891
Това е името на любимия ми футболист

# 58
  • София
  • Мнения: 6 999
Иса - женския вариант на Исус  Mr. Green означава също някакъв вид горска ниммфа в индийската митология.
Кратко и ясно по времето, когато започнах да ползвам И-нет имаше малко хора и дори имам няколко мейла с Иса само.

Точно сега много ми се ще да го сменя с един друг ник, но с Иса вече съм свикнала повече от истинското ми първо име даже

# 59
  • Мнения: 1 520
Моят означава интелигентен, умен, находчив, остроумен, пъргав, енергичен, сръчен, прецизен. Все в тоя дух. Избрах си го защото смятам че ме описва правилно, а  и ме кара да се стремя към това.
Преди това ползвах една вариация на това как ме наричаше съпругът, но то му мина модата. Пък този си е вечното описание на духа ми.

# 60
  • Sf
  • Мнения: 808
Много се чудих да разгадая на rushsf ника, но не успях, сега обаче вече разбрах. Лили Ръш ми е любимка, нежна и призрачно чуплива блондинка в силна роля Simple Smile

Моят е на една героиня от Емил от Льонеберя. Напоследък обаче ми харесва кроасания Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Просто фамилия,но не моята Wink.

# 62
  • Мнения: 1 446
Казвам се Станислава, цял живот все се чудят как да ми викат и преди две години започнаха да ми казват Слава. Много си го харесвам. А някои особено близки другарчета ме почнаха на Славуднер и така  Hug

# 63
  • Мнения: 412
 Grinning
Аз съм се отчитала в подобна тема...но тъй като отдавна не съм писала, да напомня отново за себе си...с тиха стъпка  Wink
chandra - лето 93-то, първи изкарани пари, гордост, изтрезняване от гордостта и кратък любителски анализ разходи-ползи, последван от инвестиция в пишеща машина, която кръстих чандра, защото:
чандра - блестящ, сияен, най-често се превежда като луна от санскрит (например)
чандра - приблизителна анаграма е на името ми...горе долу както пазарджик съдържа всички букви на париж или както дъжд и джаз са анаграми, дотолкова и чандра е да давинчи кода на моето име...
а сега и някаква рентгенова чандра лаборатория, която дава прекрасни космически снимки...почти като добрата ми стара пишуща машина едно време...
чандраедикаквосиасана е и една от любимите ми йога асани  Party
има и още  Crazy

# 64
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Де да имаше повече драматизъм в моя ник, тцъ, действително правех доматена салата с босилек и сирене, та се изискваше да ръгна и повечко чесън.
Хехехе, Чесън много ме радваш Mr. Green
Аз също си хапвам салатка с доматки, босилек и чесън,ама на като виден сноб я папкам с камамбер Mr. Green

# 65
  • Мнения: 495
моят е израз на самоирония
дават по тв сапунен сериал, в който главната героиня се казва така  Crazy
и така - сапунена героиня съм, в сапунен сериал  Wink

# 66
  • Мнения: 14 486

твоя мислех че е от една детска книга "Тайната градина" - много я обичах като малка

Уриел е един от четиримата Божии архангели /най-висшите ангели/ иначе самото име означава Божият огън или огън за Господа. Не знам как ми хрумна /отначало бях с един много посредствен ник/. По-късно една форумка ми каза, че /от апокрифите предполагам или еврейското предание/ Уриел бил архангелът, който символизирал примирението, смирението в ситуации, които не можем да променим. Оказа се че несъзнателно съм го нацелила по значение.

# 67
  • Мнения: 4 473
Това ми бе първият форум, в който се регистрирах в живота си и не знаех, че това ще е нещото, което ще се показва всеки път Mr. Green, тоест че това ще е никнеймът ми Mr. Green (шегувам се Laughing)
 А какво означава - има ли нужда да обяснявам Crazy Laughing - и аз, и дъщеря ми сме от тази диагноза Wink

# 68
  • Мнения: 631
SH са инициали на първото и второто ми име  ammi  беше по - скоро чуденка в какво ли ще се промени третото ми име?

За протокола : третото не се промени, а взех че добавих четвърто......

# 69
  • Мнения: 46
Aaliyah е моя любима R & B певица , която за съжаление почина при  самолетна катастрофа през 2001 год. Невероятно красива , страхотен глас , уникални песни .....

# 70
  • Мнения: 4 585
   Когато открих тоя форум, бях яко депресиран. Виеше ми се от отчаяние и безсилие, и така. Като глава на семейство се чувствам като водач на глутница, който не се справя добре. Сега чувам психиатрите като казват "Раздвояване на личността, раздвояване на личността". Майната Ви, господа психиатри. "Чуваш гласове, шизофрения". Майната Ви, господа психиатри!

# 71
  • Мнения: 13 762
Харесах си кокошката за аватар  33uu Тъпо newsm78 но май точно отразява дълбоко скритата ми същност Mr. Green А и дава безкрайно много възможности за обръщение: пиле, птиче, птичко, пернаткова и т.н. bowuu В една от темите се упражняват в тази насока Laughing

# 72
  • Мнения: 948
Скука... Така се казвам.  Simple Smile
И при мен е така. Hug

# 73
  • Мнения: 14 486

ееее ксения хич не е скучно име - тя беше лошата от филма "арабела"

# 74
  • Мнения: 194
WONDERFUL

1. чудесен, забележителен, удивителен, възхитителен, учудващ, изненадващ

2. разг. много/необикновено добър, великолепен
   
    Ника ми е провокиран от желанието ми винаги да съм в чудесно настроение във форума и много добре настроена към хората тук Hug.

# 75
  • Мнения: 814
 newsm78, то и аз се чудя защо и кого точно ритам...

# 76
  E, то е ясно  - gerik не ви ли звучи като Ridick Blush? А той си ме кефеше по едно време, като даваха филма.

# 77
  • Мнения: 948

ееее ксения хич не е скучно име - тя беше лошата от филма "арабела"
Hug

# 78
  • Мнения: 803
Взех го от една песен на Billie Myers - Kiss The Rain.
Текстът адски много ми харесва и пресъздава едно към едно период от живота ми.

http://www.lyrics007.com/Billie%20Myers%20Lyrics/Kiss%20The%20Rain%20Lyrics.html

# 79
  • Мнения: 1 941
Къдрава коса = Разплетена кошница. За омекотяване на ефекта -  Кошничка...   #Silly

# 80
  • Мнения: 936
Аз исках да съм Бубулина, защото с мъжа ми си казваме Бубулин и Бубулина. Отскоро и само Бубу. Това, което исках беше вече заето и така минах на сегашния.

# 81
  • Мнения: 648
   Освен името ми, така формулирано като ника ми е от един мой сантиментален период, когато реших, че Надеждица е синьо цвете, което вирее по сръбско Crazy

# 82
  • Мнения: 2 792
 Писала съм в подобни теми, доста пъти, може да ме споменете в другия форум като не любезна по въпроса  Mr. Green
    Сега явно съм в настроение и ще го напиша пак, нищо не означава и същевременно означава нещо, въпрос на тълкуване и някакъв опит да се направя на интересна, като не влизам в определена рамка. Беше за временно ползване, но в последствие се оказа, че доста хора четата ника и реших да прекратя шизофренията си ограничавайки се до изкуствената поза  Laughing

# 83
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Татко искаше да кръстим детето на него и да се казва Даная,е не я кръстихме на него,но пък аз се регистрирах успешно.

# 84
  • Мнения: 156
Ами,когато съм се родила,майка ми е искала да ме кръсти така,но на баща ми майката била категорично против и затова сега съм с малко по-обикновено име,но тук си се пиша Валина Wink

# 85
  • Мнения: 2 498
Името и набора ми....

# 86
  • Мнения: 2 353
  Хапя и пия бира. Сигурно съм била гладна и зла, докато съм го измисляла, вече не помня. Старуха!

# 87
  • Мнения: 3 491
Нищо. Това ми създава чувство за емоционална дистанцираност и свобода на мнението и изказа.

# 88
  • Мнения: 10 758
За момента щерката и годината й на раждане.
Незнам обаче, що пренебрегвам сина newsm78
Дали да не го турна и него Thinking

# 89
  • Мнения: 2 309
Ааа,имаше такава тема Mr. Green
С този ник съм и извън нета Flutter

# 90
  • Мнения: 1 802
Името и набора ми...банално май   Whistling

# 91
  • Мнения: 1 860
nana ме наричат приятелите, галено от Наталия, а cool го измисли брат ми, посвещавайки ме за първи път в интернет. И така вече 6 години използвам един и същи ник почти навсякъде.

# 92
  • Мнения: 619
Ами по 8 часа на ден прекарвам на телефона.Един клиент ми го измисли. Simple Smile

# 93
От известно време чета тук и сега реших да се регистрирам.
Ми пробвах тва онова и все беше заето и най - накрая ей така ми хрумна сврака.

# 94
  • Popovo
  • Мнения: 571
Когато бяхме ученици с брат ми, за него все не оставаше място пред огледалото, така ме кръсти тогава, по-късно и в интернет и навсякъде се пиша така.

# 95
  • Мнения: 4 451
И моят ник е от банален, по-банален, че най-банален.... Казвам се Марияна и когато за първи път се регистрирах в нета, се оказа, че Марияни във всякакви вариации колкото щеш. Първоначално исках тирето да е по средата, но и този ник беше вече зает, та тирето стана така mari_anka. И вече навсякъде се подвизавам с този ник, а и приятелите ми ме наричат Мариянка. Аз си го харесвам, колкото и да е тривиален... Grinning

# 96
  • Мнения: 3 886
Ми просто съм си диво Mr. Green Heart Eyes Party.

# 97
  • Мнения: 2 161
Нищо не означава.Евентуално намеква за предпочитанията ми към дадена марка.

# 98
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Aetera = Вечна на латински

# 99
  • Варна
  • Мнения: 172
Никът ми идва от името на любимото ми цвете - каменното цвете (Gloxinia).

# 100
  • Варна
  • Мнения: 2 942
навсякъде бях Krassy,  тук беше заето и аз без да мисля написах krassenka. Eин мой близък приятел ми викаше красенка-прасенка. Въздържах се от второто допълнение Simple Smile

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Взех буквите от имената на щерката и моето.

# 102
  • Мнения: 5 140
Някои знаят защо никът ми е sineo4ka,...а за незнаещите заради очите на Ния- вижда се в подписа и от части мойте, синеоки сме просто. Mr. Green

# 103
  • Мнения: 419
Казвам се Ивелина и приятелите като дете ме наричаха Иветка Simple Smile и сега почти навсякъде съм с този ник.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 162
Така ми казваше приятелка от студентски години, че Лили било много обикновено.

# 105
  • Мнения: 4 916
Навремето, когато още прохождах в нета, имаше война в Чечения и там вторият най-голям град в страната, след Грозни, беше Аргун. Една вечер имах дълго и отегчително дежурство и реших да се рагистрирам в чата на Дир-а (то тогава май друг чат още нямаше  Mr. Green) и какво име да избера? чудих се, чудих се и понеже през деня бях писала за този град Аргун, се регистрирах с това име. И от тогава съм с този ник, вече станаха десет години май  Hug

# 106
  • Мнения: 214
моето име и името на синът ми

# 107
  • Мнения: 743
Преди години майка ми ми казваше така, сега вече не ми го казва, но на мен ми харесва.

# 108
  • Мнения: 1 547
Не сте ли гледали Смърфовете? Mr. Green

Туй съм аз. От много години. Всичко започна от java чата в дир-а. Стигна дотук и продължава. Засега  Crazy

# 109
  • Мнения: 1 564
Така ми казват всички,а иначе съм Николина.

# 110
  • Мнения: 2 386
evanescent - мимолетен, краткотраен, преходен,като моето присъствие във форума....Но пък съм си добавила memorable - да се знае  Mr. Green

Освен това обожавам Evanescence Heart Eyes Heart Eyes (благодарности на мърмораната за забележката  Simple Smile )

A преди бях altruism, но това е друга тема..

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 14:23 от evanescent

# 111
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil ANGYA -Героиня на Тери Пратчет - върколак - стражник от градската стража на Анкх-Морпорк

# 112
  • Мнения: 999
Това е ника ми във скайпа, ай си кю и в АБВ-то. Затова реших и тук да съм с него.
Аз се казвам Зори, а дъщеря ми Мими=zorimimi

# 113
# 114
  • Мнения: 4 555
Името ми, в превод на ... италиански май newsm78
Обикновено си избирам доста по-разнообразни никове, но за тук това ми се стори най-подходящо.

# 115
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
          Малко глупаво, но толкова бързах да вляза, че нямах време да мисля и написах първото, което видях, а то е надпис на клавиатурата и означавало "внимание" (!) на някакъв език.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 684
Тиква,знаеща името си на латински.

# 117
  • UK
  • Мнения: 3 959
Освен това обожавам Evanescent Heart Eyes Heart Eyes
Evanescence?

# 118
# 119
  • Мнения: 1 418
За момента щерката и годината й на раждане.
Незнам обаче, що пренебрегвам сина newsm78
Дали да не го турна и него Thinking
А,стига!Ти се изкара около 100годишна.По-скоро името на щерката и любимото ти число.
Моят означава,амиииии май че много говоря. Mr. Green

# 120
# 121
  • Мнения: 4 555
          Малко глупаво, но толкова бързах да вляза, че нямах време да мисля и написах първото, което видях, а то е надпис на клавиатурата и означавало "внимание" (!) на някакъв език.
Чешки.

# 122
  • Мнения: 2 070
И друг път съм го писала - разните му неща около дес и деси все бяха заети и написах des и продължих да щракам без да гледам... Излезе това, освен това реших, че е идеално, защото съм много любопитна и любознателна и добре ме характеризира... Чудя се дали да не го направя да е
DESshtovidi но  Засега си остава така.

# 123
  • Мнения: 10 758
За момента щерката и годината й на раждане.
Незнам обаче, що пренебрегвам сина newsm78
Дали да не го турна и него Thinking
А,стига!Ти се изкара около 100годишна.По-скоро името на щерката и любимото ти число.
Моят означава,амиииии май че много говоря. Mr. Green
69 го сложих след като си написах  поста.
Мръсница
Арогантна
Груба
Извратена
69 си е поза Mr. Green

# 124
  • София
  • Мнения: 2 057
Противно на очакванията, че става дума за бирата, рекламирана от Мара Отварачката, Ариана всъщност е фея от келтската митология.

# 125
  • Мнения: 2 386

Sorry.....slip of the hand Досрамя ме,наистина  Blush

# 126
  • Мнения: X
Преди окло 6 години когато за първи път ползвах интернет, един мой познат ми регистрира ника в mIRC и ми направи ICQ, и-мейл и т.н. Тогава се чудеше какъв ник да пише и понеже много често ми казват че приличам на Катрин Зита, той не се замисли и регистрира КАТИ З Wink)
 От тогава не съм го сменяла и си карам все с тоя ник.
Интересна тема. Hug

# 127
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
jenny-дъщеря ми Жени и 05-родена е 2005г.нищо особено

# 128
  • Мнения: 476
Пясъчен замък.  Hug

# 129
  • Мнения: 22 835
Името ми...а х2 значи,че съм мама на 1 дете,ама като сложим мъжа ми,все едно отглеждам 2... Crazy Мисля да се преименувам обаче.

# 130
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Имаше преди време едно анимационно филмче за доктор Злобил.
Най-готиният образ там беше заека му - заек зомби - Зомбайо Mr. Green.

# 131
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
ванеса йо е латинското име на една много красива пеперуда -  дневно пауново око (vanessa io или Inachis io)

http://img410.imageshack.us/img410/7072/pawik0gw.jpg

# 132
  • UK
  • Мнения: 3 959

Sorry.....slip of the hand Досрамя ме,наистина  Blush
Най най любимата ми музика на света. Всъщност навсякъде другаде съм с ник Evanescence. Wink

# 133
  • Мнения: 660
Имаше преди време едно анимационно филмче за доктор Злобил.
Най-готиният образ там беше заека му - заек зомби - Зомбайо Mr. Green.

Зомбайо, сещам се!!! Браво! Хахахахахаха!!!  newsm10 newsm10

# 134
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Incandescent = нажежен, пламенен, буен, страстен

Тази дума се запечата в ума ми, когато учех английски в гимназията  Mr. Green, а до някъде подхожда и на личността ми ... Blush

# 135
  • Мнения: 4 195
http://991.com/newgallery//Michael-Jackson-Moon-Walk-178207.jpg - тази книга беше пред погледа ми, когато се чудех какъв да ми е ника bowuu

Общи условия

Активация на акаунт