Нов живот в мен расте, през АВГУСТ радост ще ми донесе

  • 10 875
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
         
 
                                                                     


   



                            ита Ог,втора бременност


                         

                            imsat, 25г, първа бременност
                            guana, 26г, първа бременност
                                                   
                                                 
                           
alejna, 27г, втора  бременност

                             
                            идка-ръжената питка, 31г, втора бременност 
                            lavy
                            arsidi, 32г., втора бременност

                         
                            ob4enka
                            рокодил, 25г, първа бременност 

   

                             ujka, 31г, втора бременност
                             `Linka, втора бременност
                             amodiwa, 21г., първа бременност
                             лхичка, 25г.,първа бременност
                             ranikolova, 25г, първа бременност


                                                           

                             edica, 27г, втора бременност   
                             y_everything, първа бременност
hoshi84, втора бременност

                                                              

                             entina, 31г, втора бременност
                             mily, втора бременност
                             илена, 30г., първа бременност

 
                       
                            leare, 32г, втора бременност
                            alkata, 19г, първа бременност 

                                                                                                                           
                         
                           arra
                           rven, първа бременност

                                                                                                                           
                           ebeka Sch, 26г, първа бременност
                           oni0902, 30г.,първа бременност

                                                                                                                           
                         
                           u6anka, 27г, първа бременност   
                           арти, 29г., втора бременност
                           -twin, първа бременност

                                                                                                                         

                           лара, 26г, втора бременност                             
                           _nestorova, 27г, първа бременност
                           oman_s, 26г, първа бременност
                           ose_madder, 26г,  втора бременност

                                                                                                                         



                           узи, 30г, първа бременност
                           alentinass, 24г, пъра бременност

                                                                                                                                                                                       


                           egi, 24г., първа бременност

                                                                                                                                                                                

                           nti, 25г, първа бременност   
                           weety_f , първа браменност
                           eli4ka, 23г, първа бременност
                           ari_77, 28г, първа бременност

                                                                                                                                                                                         
                           ERA, 26г, втора бременност
                           ladkish4e, първа бременност
                           runo, първа бременност

                                                                                                                                                                                          
                           abylove, първа бременност
                           eddy, 21г,.първа бременност

                                                                                                                                                                                         
                           
                          adia Aleksandrova, 28г, втора бременност

                                                                  
                           


                           майли, втора бременност
                           jeni,29г., втора бременност

                                                         


                           egita, 21г, първа бременност
                           ira(vatan1919), 29г.,трета бременност

                                                                     


                           аТка, втора бременност
                           iya Petrova, 20г., първа бременност

                                                                 


                            vy, втора бременност

                                                              

                            erelina, 25г., първа бременност

                                                               

                           onita, първа бременност
                           ari_eta, 31г,втора бременност
                           



                           ary_jane, 24г.,първа бременност

                                                                

                           alenta70, втора бременност
                         kalina
                         EMININE
                           imiksim, 31г., втора бременност
                           ini-og, 33г.,втора бременност

                                                                 


                            onstans, втора бременност




Ние сме общо      
и очакваме пак толкова

               
 


 smile3509
нашето албумче
потребител: avgustki
парола: 2007

Предложения за заглавия на следващите теми , измислени от Sonita       
  
   1.АВГУСТ месец е най-щастлив за мен, от бременността съм вече в плен
   2.Имам си радост голяма, през АВГУСТ ще ставам мама
   3.АВГУСТ бебче ще ми донесе  и минали тревоги ще отнесе                                  
   4.Как времето бързо лети, през АВГУСТ нашето бебче ще се роди.
   5.Малко бебе шава в мен, мир не дава нощ и ден.

Полезни линкове:

Полесни връзки
Полезни връзки 2
Календар на бременността ден за ден
Определяне пола на бебето
Определяне пола на бебето  2
Размери на бебето по време на бременността
Йога за бременни
Примерен списък за бебето
Примерен списък за бебето 2
Билки и бременност
Лекарста и бременност, eng
Календар на бременността 
Календар на бременността
Какво име да дадем на детето си
Именник
Kилограмите през бременността
Развитие на човешкия ембрион в реално време
Клипчета с развитието на бебето в утробата

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 11:13 от konstans

# 1
  • Мнения: 564
Здравейте мами!!!!!!!
Констанс, прекрасна темичка  Hug
Аз идвам да се похваля, с изпита всичко мина ОК, само дето ще си разбера оценката след ден два, но определено ще е положителна  newsm44 .... Гаденето доста ме притесняваше през цялото време, ноо се справииих!!!!
Сега се чувствам просто изцедена, а утре имам друг изпит, както и в сряда и в петък.....Абе веселба голяма  Crazy
Момичета, чували ли сте за някакъв медицински ц-р Фемина? И ако да някакви мнения за него имате ли?
Поздрави на всички и нека гаденето за всички спре СЕГА или поне да се поразмине  Praynig  и да започнат най-после блаженните дни на кротко бременеене и похапване с наслада...

# 2
  • Мнения: 711
Здравейте!
Констанс, моля те добави ми и на мен годините. Аз съм на 21г. и ми е първа бременност. Благодаря ти!
Аз след малко ще звъня на лекаря за да видя как ми е микробиологията и дали имам някакво възпаление, както той се съмняваше. Иначе кръвните са ни готови и всичко е наред.
Днес си направих една хубава разходка в това прекрасно време и съм много доволна.
Ще пиша като се чуя с лекаря за изследванията.
beli4ka Браво за изпитите! Мен пък ме скъсаха на единя (а тогава бях много зле и аз незнам защо се явих) и сега в събота съм на друг. Дано поне него да взема. Това са ми на мен поправки, тъй като на изпитите бях в чужбина и е много важно да взема изпита в събота.  Praynig

# 3
  • Мнения: 711
Току-що говорих с лекаря и се оказа, че микробиологията не ми е добра. Sad Имам някакви гъбички, нещо си остерио... забравих какво беше точно и още нещо. Каза, че тъй като не е добре на този етап да се лекувам с каквото и да е да си взема само Флоражин (10 таблетки) и след 2 седмици да се видим. Ох,много се ядосах. Така ми се искаше всичко да е наред. Има ли някой друг, който да ползва това лекарство? newsm78

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Констанс,Благодаря ти за хубавата тема!  bouquetА за списъка и аз съм  на24г.
Беличка браво и продължавай все така.
teddy_ чувстваш ли ги по някакъв начин тия гъби?
Кога трябва да се правят тези изследвания?Аз досега нищо не съм правила Embarassed
На вас кървят ли ви венците?То че ще се ходи на стоматолог ясно но кога трябва знам че е добре поне 2 пъти.
Колкото до главоболието и мен не ме подмина Crazy

# 5
  • Мнения: 564
Теди, споко за гъбичките, май повечето бременни гъбясват  Rolling Eyes, аз чакам всеки момент да пламна, защото сякаш съм предразположена, след всеки антибиотик гъбясвах, а сега нали средата там долу е по-различна..Слушай док-а и всичко ще е ок  Hug, а за изпитите много успех желая, много са досадни да висят на врата..
Меги и при мен венците взеха да кървят при най леко докосване, ужасно е!!!!

# 6
  • Мнения: 711
Еми май до сега нищо не усещах, ама сега като разбрах, че имам и май ми пари. Ама аз съм ги паника и сигурно си измислям, нз. Ама лекаря каза, че са малко и повече другите неща го притесняваха, ама като забравих какви бяха... newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 3 817
Здравейте.
Минавам само да се разпиша.
Беличка,браво за изпита.
За венците,много помага отвара от лайка или сода за хляб,но тя е малко гадна Sick.
На мен тая сутрин ми се изравниха двете граници на кръвното и припаднах в банята.Добре,че детето си играеше и точно в тоя момент не съм му трябвала.След 10-15 мин. се освестих и изядох един шоколад и изпих една чаша кола та добих човешки вид Mr. Green.Няма да казвам на мъжО,че ще ми счупи главата  fight затова,че не съм му се обадила.
Оплаках ви се.Сега отивам да храня гладника.
Чао wavey

# 8
  • Мнения: 2 663
Здравейте мами!!!!!!!
Констанс, прекрасна темичка  Hug
Аз идвам да се похваля, с изпита всичко мина ОК, само дето ще си разбера оценката след ден два, но определено ще е положителна  newsm44 .... Гаденето доста ме притесняваше през цялото време, ноо се справииих!!!!
Сега се чувствам просто изцедена, а утре имам друг изпит, както и в сряда и в петък.....Абе веселба голяма  Crazy
Момичета, чували ли сте за някакъв медицински ц-р Фемина? И ако да някакви мнения за него имате ли?
Поздрави на всички и нека гаденето за всички спре СЕГА или поне да се поразмине  Praynig  и да започнат най-после блаженните дни на кротко бременеене и похапване с наслада...

Честито, миличка за изпита-Браво.
В МЦ Фемина персонала е много добре подбран и повечето са големи специалисти.Там преглежда д-р Димитрова, една от най-добрите във феталната морфология и не само тя, всичките лекари са много добри.
Аз съм решила да се запиша или там или във Вита на ЖК


Мимичета, не знам дали сте забелязли при вас как е , но при мен и миналата бременост и сега пак космите ми порастват значително по-бавно, което е супер де.Преди ходех на 3-4 седмици на кола, последното ми ходене беше преди 2 седмици и още едвам се виждат, половината не са наболи даже.Другото, което е , че ме боли много по-малко, все едно не ме скубят мен.
Мога да изкарам с едно миене на седмица на косата, което преди не можеше да ми се случи- супер лъскава и здрава, грам не се омазнява.


'Айде и да довърша темичката

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 17:33 от konstans

# 9
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте мами   bouquet

Констанс, както винаги темичката е разкошна, много ти благодарим за което  Hug И трябва да ти кажа, че напълно те подкрепям за детството - аз имам сестра на 10 години и тя освен телевизор и компютър, друго не признава. Няма игри в махалата до посреднощ, та да ни прибират родителите зорлем, няма нищо такова. Мисля си това дете какво ли ще разбере от детството. Та те вече на по 10 години почват да мислят за момчета и гаджета  Crazy А на нас ни беше в главата дали на стражари и апаши да играем или на народна топка. Луда работа, накъде вървим не е ясно. Ние затова с моето съкровище решихме и си купихме земя в подножието на планината, близо до Пазарджик и живот и здрава след 2 години ще строим къща там. Друго си е да си имаш дворче и детето да тичка на чист въздух свободно.

Беличка, браво мила  newsm44. Ама аз ти казах, че ще ги разбиеш. И другите ще вземеш, знам аз  Hug

Теди, какво да ти кажа за гъбичките - напаст ужасна. Аз към 2-рия месец се сдобих за пореден пък с тях, ама едни гадни - кандида. Но да ти кажа като си взимам всеки ден душ и правя промивки (но не с дамски душ) с вода и сода, не ми пречат и не чувствам некомфорт.

Ей, Марти, внимавай, недей така. Надявам се да си вече добре и да не ти се случва вече  Hug

Толкова много сте изписали, че цял ден ви чета като ми остане време и чак сега успявам да пиша и аз. Не че има нещо ново. Само много работа, особено понеделника почвам да не го понасям. Но пък се сдобих края на миналата седмица с нов лаптоп, тъй че няма да се оплаквам точно сега  Laughing

От мен толкова. Май не съм ви кой знае колко полезна, но с каквото мога ще помагам.  Hug Поздрави и целувки на всички мамчета с коремчета  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 451
Здравейте момичета
Аз също съм станала цялата в пъпки от няколко дни и направо е ужасно. Страх ме е да ги мажа с нещо че не знам кое е вредно и кое- не Други оплаквания май нямам  Blush
Относно казването за бебето- ние казахме почти на всички още като разбрахме и всички много се зарадваха. Моите колеги вече знаят и за мое щастие ме пазят доста, което е добре. Мога да се отдам на обзелия ме мързел  Party
Хайде чао и лека вечер на всички

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Здравейте, хора! Ма много пишете, бре!

При мене нищо хубаво няма-малката е с грип. За сега не е много зле, но трябва да е вкъщи. Един куп лекарства ще пие. Мен леко ме понаболва корема, ниско долу, та се притеснявам. Пих едно Нош-па, пък дано помогне. Взех си Цитросепт като превантивна мярка с/у грипа.

# 12
  • Мнения: 564
Констанс, мерси за инфото за МЦ Фемина, до колкото мога да разбера си много компетентна по въпрсите за добрите лекари, за което съм безкрайно радостна и благодарна  Hug, защото аз изобщо не съм наясно с нищичко относно нужните прегледи и правилните лекари  ooooh!
Между другото за МЦ Фемина ми каза един таксиметров шофйор ( не знам къде е ер малък )
чиято жена била бременна в 8 месец, каза че били безкрайно доволни от персонала и не е много скъпо...Та като ми каза човека веднага питах вас и потърсих в нета и попаднах на сайта им който вдъхва доверие  smile3521, а сега щом и от вас имам удобрение е ясно, че там ще се ходи на 3Д  Grinning.
Момичета, благодаря за подкрепата за сесията ми  newsm51, много сте милички и наистина ми помагате, особенно като гледам как всички работите, пътувате с коремчетата и с гаденето и се справяте, наистина ми давате сили и аз да се боря с уроците, още малко остана...
Нещо ми стана сантиментално...Отивам да хапна нещичко...До скоро   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 388
На мен косата и кожата ми са в много по-добро състояние отпреди. Косата изглежда наистина много здрава, а кожата хидратирата и подхранена.

Мен все повече ме боли гърлото  Sad  Пия вит. Ц, прополис вземам, топло мляко с чай и какао, чай. Какво друго да правя просто не знам ....
Някой беше писал за една смес от лимон и мед, Констанс, ако не се лъжа ...... дали помага? А нещо за локално лечение на гърлото? ......
уфффф, то с това щурото време, организма на човек се побърква  направо:roll:

# 14
  • Мнения: 564
Сонита, вземи си цитросепт и си прави гаргара с него, мен той ми помогна МНОГО при предния грип, абсолютно безопасен е за бременни, а в листовката пише как точно да го разредиш за гаргара.

Общи условия

Активация на акаунт