Радвате ли се на хубавото време?

  • 1 414
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 270
Мами,незнам при вас как е,но аз като видя,че е хубаво времето съм много щастлива.Вики много обича да е навън.Незнам, какво ще правим вътре,като стане студено. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 663
Ами да, радвам му се много, ама от друга страна като се замисля ми става тъжно за природата- дърветата, посевите, животните

# 2
  • Мнения: 3 537
Абе то хубаво,хубаво и аз много се радвам, защото по принцип зимата не я обичам.Не обичам да ми е студено. Но пък от друга страна това хубаво време сега хич не е на хубаво да знаете, ама хич, ще започнат много грипове и болести , а отделно и ,че ще се убърка живота на горките животни и растения Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 069
Честно да ти кажа, това глобално затопляне не е никак на добро.....
Тази промяна в сезона води до повече заболявания.
Предпочитам всеки сезон да си е като хората....

# 4
  • Мнения: 2 005
Супер е временцето!Наистина като застуди ще е малко казано УЖАС!Моят син само като ме види,че се приготвям за излизане сам си взима космонавта и ботушките и ляга да го обличам Hug
И вечните му любими думички са:КЪДЕ? и ХАЙДЕ! Много е щастлив rotfImaoДано се задържи така приятно времето по-за дълго Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 990
Да ,обичам хубавото време

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, радвам се, но съм на работа.... Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 5 026
Радвам се, но не се радвам на вирусите, които докара.

# 8
  • Мнения: 2 159
Радвам се, но не се радвам на вирусите, които докара.
да определено и мен ме тръшна гадинката #2gunfire
а също ми е мъчно и за природата, тя съвсем се обърка от тези ненормални температури Sad

# 9
  • Мнения: 1 877
Абе то много хубаво не е на хубаво.Така че не му се радвам никак.Въпреки че и аз не обичам студа.

# 10
  • Мнения: 817
Изобщо, предпочитам да си имаме 4 сезона вместо 2.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Не!След като прекарахме с Божидара 13 дни в детско отделение.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
О-о,радваме се.И още как.Всеки ден сме навън,събота и неделя по цял ден Laughing

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Радваме се на хубавото време въпреки, че ме е страх покраи тези грипни епидемии да не настине малката или аз да настина и да я заразя.. Rolling Eyes
Усещам, че скоро това хубаво време ще се смени с един голям, голям студ  cold и ще се разхождаме само в коридора с количката или от време на време при малко по хубаво време в столчето за кола и навън на терасата да подиша малко въздух детенце.  ooooh!

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Радваме се на хубавото време въпреки, че ме е страх покраи тези грипни епидемии да не настине малката или аз да настина и да я заразя.. Rolling Eyes




 Peace

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Изобщо не му се радвам. Дано да е изключение тази година. С това глобално затопляне нищо хубаво не ни очаква. Да не говорим и за болестите, освен това и изобщо не знам как трябва да се обличаме. Притеснявам се, че като е на сянка ще настине, като е на слънце - ще се изпоти - и ето ти болест. Ужас!!! ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
След като не мога да го променя - радвам се Hug Всеки ден сме навън... не че ако беше студено нямаше да сме Wink

Айде, отървете се от това негативно мислене Heart Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Да радвам се.Даже вече се изморих и ми се иска един студен ден да си седим в къщи/но когато стане така едва ли ще мисля същото Laughing/.

# 18
  • Мнения: 5 362
Разбира се,че кой не се радва!
Но май радостта ни няма да е още за дълго-към края на седмицата го давали да се разваля времето.

# 19
  • Мнения: 11 003
Радвам му се и се възползвам максимално, докато го има Hug

# 20
  • Мнения: 539
Изобщо, предпочитам да си имаме 4 сезона вместо 2.

И аз съм на това мнение.

# 21
  • Мнения: 999
Да, много му се радваме цялото семейство.Вчера се разходихме до НДК и Мими беше като отвързана, много обича да е на вън а идва застудяване.

# 22
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Не се радвам много, защото гъмжи от вируси  Sick

# 23
И да и не Rolling Eyes
Като изключим съботите и неделите,през останалото време му се радвам от офиса Close.....Пък и все си мисля,че точно за сватбата ми ще падне 2 метра сняг #Cussing out
 Joy

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 973
И да , и не. Да, защото не обичам студа. Не, защото е пълно с вируси, а и за природата е много лошо. Ако не вали сняг или дъжд, ще ни чака суша лятото. Пък и ако излъже да започне цъфтежа на дърветата и после измръзнат, ще ядем български хубави плодове на "кукув ден"

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И да , и не. Да, защото не обичам студа. Не, защото е пълно с вируси, а и за природата е много лошо. Ако не вали сняг или дъжд, ще ни чака суша лятото. Пък и ако излъже да започне цъфтежа на дърветата и после измръзнат, ще ядем български хубави плодове на "кукув ден"
И аз мисля като теб!  Sad

# 26
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, разбира се.Излизаме в 11,00 и се прибираме към 16,00 - 17,00 ч.

# 27
  • Мнения: 2 677
Радвам се, разбира се. Действа ми ободряващо и ме изпълва с едно такова пролетно настроение...  Heart Eyes
Но, от друга страна, и зимата ми липсва. Пухкавия сняг, шапката и шалът... Всеки сезон си има своето очарование според мен.

# 28
  • Мнения: 352
Радвам се, разбира се. Действа ми ободряващо и ме изпълва с едно такова пролетно настроение...  Heart Eyes
Но, от друга страна, и зимата ми липсва. Пухкавия сняг, шапката и шалът... Всеки сезон си има своето очарование според мен.
И аз така,но от странната зима ме хвана пролетна умора май newsm78.
От петък започва зимата и ще спрът вирусите! Hug

# 29
  • Мнения: 2 550
Обичам да ми е слънчево, но се надявам да нямам "щастието" да видя как природата ще ни върне всичко...

# 30
Радвам се на хубавото време и излизаме с малкия мъж, но не  е нормално да е толкова топло а пък и тези грипни епидемии - лошо. Hug

# 31
  • Мнения: 2 631
Мразя зимата, но ето че вече искам СНЯГ, СТУД И ЛЕД, поради единствената причина, че от преди Коледа все с вируси се борим! Twisted Evil
Ето че и малката прихвана вируса, вдигна до 39,6 Т и вече съм бясна на това ненормално топло време - по никое време! #2gunfire
Просто много хубаво не е на хубаво! Rolling Eyes

Искам зимата да си е зима, пролетта да си е пролет и пр.! Peace

# 32
  • Мнения: 801
ами и аз споделям мнението на мамите преди мен - искам истинска зима вече, исакм Радост да види какво е сняг.........
а иначе за разходки и снегът няма да ме спре.......

# 33
  • Мнения: 1 233
Радвам му се, но....вече си мечтая за пухкав дебел сняг, да вали на парцали. Пък и ще се види края на грипната епидемия.

# 34
  • Мнения: 5 103
радвам му се, но искам сняг за ски Embarassed

# 35
  • Мнения: 683
Ами да, радвам му се много, ама от друга страна като се замисля ми става тъжно за природата- дърветата, посевите, животните
Peace

# 36
  • Мнения: 2 019
Радвам му се и се възползвам максимално, докато го има Hug
и аз

# 37
  • Мнения: 2 897
Честно да ти кажа, това глобално затопляне не е никак на добро.....
Тази промяна в сезона води до повече заболявания.
Предпочитам всеки сезон да си е като хората....

И аз съм на това мнение.

Обаче това хубаво време си го оползотворявам много добре-всеки ден сме на вън с детето Wink

# 38
  • Мнения: 1 382
Ами след като е факт...няма как да не се радвам, ние хората сме си виновни за всички аномалии в климата Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 896
Искам зима и сняг! И да не потъват острови в Индийския океан.
Не ми харесва никак времето, всички са болни.
Добре, че се очаква сняг най после. Макар че това едва ли ще реши глобалния проблем с климата.

Посети "Горичка" - екопроекта на Маги Малеева.
Прочети как можеш всеки ден по малко да помагаш за спасяването на планетата. Лесно е!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Радвам се ,естествено.Мислех,че с това зимно бебе цял ден ще съм затворена у дома,ама не.Времето е супер и ние сме всеки ден в двора.Изкарах ме си масата и столчетата и всеки следобяд пием кафе навън а бебе спи на слънце.

# 41
  • Мнения: 194
 Тази зима е чудесна за бебетата и майките им-по цял ден разходки на слънце.
 Сега ми се иска да си имам второ детенце и с двете да улавяме слънчевите лъчи.

# 42
  • Мнения: 6 461
Оооо,не пропускаме разходките Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт