Форум Кърмене празнува 3 години!

  • 3 440
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 161
Поздравления на Бу за страхотния форум и работата през тези 3 години и на всички активни участници, които поддържат ентусиазма и духа му! За мен е истинско удоволствие и гордост да съм част от вас!

Чудесно си описала историята на Кърмаческото движение у нас, Бу! Да си припомним и една малко по-дългичка история на кърменето в световен план: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14334

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 10:12 от Емем

# 31
  • Варна
  • Мнения: 632
ЧЕСТИТА 3-ТА ГОДИНКА НА КЪРМАЧЕСКИЯ ФОРУМ!
ДА Е ВСЕ ТАКА ПОЛЕЗЕН И СВЕЖАРСКИ!
ДА СЕ РАЗРАСТВА, РАЗПРОСТРАНЯВА И ОБНОВЯВА КЪРМАЧЕСКАТА ГИЛДИЯ!
Аз лично съм много щастлива, че попаднах в таз "млечна секта", благодарение на която скоро ударихме две кърмачески годинки  Simple Smile
На всички трудещи се това да се случва  newsm51

# 32
  • Мнения: 1 146
  bouquet  bouquet  bouquet Честит празник  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета, страхотни сте - всеотдайни, сплотени, отзивчиви. Доста майки се учат от вас. Продължавайте все така Hug

# 33
  • Мнения: 1 382
Едно голямо благодаря към всички, които пишат, споделят, съветват и най-вече поддържат  Hug Heart Eyes
 Бу, hedra, basilisk, Мъни и много, много други
   bouquet

# 34
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
  bouquet  bouquet  bouquet Честито на Кърмаческия за прекрасната възраст!  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря ви, че ви има, за всеотдайността и ентусиазма, за силата, която вдъхвате и за споделяната информация!


# 35
  • Мнения: 1 586
Честит празник!
Да сме живи и много здрави всички! Simple Smile


Ето и една малко по-дългичка история на кърменето в световен план: http://www.geocities.com/HotSprings/Spa/3156/history.htm
Емем, това отдавна го има в библиотеката Wink.

# 36
  • Мнения: 2 885
ЧЕСТИТА 3-ТА ГОДИНКА НА КЪРМАЧЕСКИЯ ФОРУМ!
На всички мами, с които се запознах чрез този страхотен форум - гореща прегръдка и сърдечно БЛАГОДАРЯ!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 683
Честито на всички мами, имали честта да четат и пишат в този форум и най-вече на теб, Бу!
Аз не спирам да казвам на всички как кърмя само благодарение на форум Кърмене.
Дано се множат все повече и повече кърмените бебета.

# 38
  • Мнения: 582
Честити 3 годинки!
Този форум е бил единствения ми съмишленик, приятел и съветник, за да стигнем до тук с кърменето (все още изключително кърмена е моята бебка)!
Благодаря на всички, които се трудят ежедневно, за да сме в час и да разполагаме с цялата тази информация!
Още много години все така!

# 39
  • Мнения: 314
честит рожден ден!едно голямо благодаря на модераторите на този прекрасен форум,на всички бъдещи и настоящи майки,пишещи в него!това,което научих тук от вас,ми даде увереността,че и аз мога да кърмя,колкото аз и детето решим,даде ми силата да се справям с хорските подмятания за кърменето и най-вече ми даде самочуствието,че съм добра майка за детето си.дай Боже и занапред така!  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито на кърмаческия форум за тази прекрасна "кърмаческа" възраст!
Благодаря ви, че ви има!За подкрепата и разбирането!

# 41
  • София
  • Мнения: 1 252
 baloni bdbaloni baloni Честит 3-ти рожден ден на най-полезния от форумите!
newsm20 Благодаря на всички вложили време и усилия за създаването на този форум. С ваша помощ кърмя успешно вече 10-ти месец! newsm20

# 42
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Ха честито и с всяка година повече кърмачета да има!
 Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 181
Хайде честито  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 2 162
Честити 3 годинки и от мен!
  newsm51
И с увеличаване на годинките да се увеличава и броя на кърмачките!

Знаех си аз, че не е в мен вината дето не кърмих дълго първото си дете! То тогава го е нямало Кърмаческия. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт