МНОГО НАПЪЛНЯХ

  • 5 023
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 777
Да споделя и аз... Днес бях при лекарката си и тя ми се скара пордаи същата причина. В 22г.с съм, а вече съм качила почти 10кг. Кръвното ми леко се е покачило и тя ме заплаши, че ще ме вкара в болница  Cry Каза ми да спра тестените изделия, сладкото, солта и да не пия повече от литър течности... Embarassed

# 46
  • София
  • Мнения: 981
По време на първата бременност качих 20кг. а лекарите ми бяха казали че е нормално около 12кг. Аз съм висока 158см. и приличах
на топка.2-3 месеца след като родих ги свалих.След 3 години забременях отново,този път качих 25кг.-и двете деца се родиха под
3кг. всичко се трупаше на мен.Но после отслабнах много бързо, без диети и гимнастика.Всичко е до натура.
Сега не се притеснявайте за тези неща,мислете само хубави неща за бебоците и за раждането.Успех! 

# 47
  • Мнения: 2 122
До началото на 5 месец напълнях с 10 кг /активна пушачка по една кутия на ден преди да забременея, отказах и кафето, тъй като ми се гадеше от него/. След това имах известен застой, като от 6 до 7 месец дори не бях качила и килограм. Покрай коледните празници качих 3, а последната седмица съм свалила 1. Тотал до момента- 16 кг, почти не мога да се храня нормално, че съм дребна и няма много място и за храна и за бебе. Наблягам на плодовете- ябълки, мандарини и портокали, основно ядене имам веднъж на ден /рядко два пъти/. Ако ядях като за двамата, сигурно слонче ще стана. Mr. Green

# 48
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Индивидуално е, ама при мен и при всичките ми познати, а и доста хора от форума споделяха, че 8 и 9 месец се качва най-много ... аз лично от началото до към 8-я месец бях качила 5-6 кг. и после - направо 10!!!  Shocked Консултирай се с лекар ... това са цели 40 седмици, много кила ще станат  Thinking

# 49
  • Мнения: 311
Не се притеснявай, кг. свалят, важно е да си спокойна.
За стастистиката аз съм в 21 г.с. и съм +15 Laughing Laughing Laughing
Леко бременеене ти желая   bouquet

# 50
Както са ти казали и другите момичета всичко е много индивидуално. Качих 17кг /забременях на 58кг, а влезнах в болницата 75/, но не ми личаха, защото съм висока /178см/. И аз повечето килограми качих в началото /бях и пушачка, явно има значение/ и се бях изплашила каква ще стана до края, но последните месеци почти не качвах. Сега съм дори по-слаба от преди /54кг/ без никакви усилия. Стига да няма здравословен проблем, изобщо не се притеснявай!

Общи условия

Активация на акаунт