Най-тъпата обява за работа, която сте срещали

  • 6 535
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 655
Оле още е същото!
Преди 5 години си търсех работа в софия и кажех ли че съм студентка и ми затваряха.
А отидох на едно интервю в магазин за мебели и собственика ме пита дали имам гадже, аз казах да и че живея с него и естествено тои ми  отговори направо че не ставам!
И на какви ли не попадах!Искаха ужасно много а не плащаха!Сигурно сега положението е трагично!

# 31
Аз намерих друга обява, до скоро даваха 300лв, но сега, няколко месеца по-късно(явно има навалица) са качили мизата:
Изисквания:
Стегнат стил на писмено изразяване
Креативно и модерно мислене
Перфектна езикова култура и грамотност
Висше хуманитарно образование
Отлично владеене на минимум един западен език
Разностранни интереси и богата обща култура
Добра компютърна грамотност
Комуникативност, находчивост и умение за работа в екип

Ние ще ви предложим динамично ежедневие и работа в млад екип, поле за изява в бързоразвиваща се медия и атрактивно заплащане.

Ако отговаряте на посочените изисквания и ако виждате своята бъдеща реализация в такъв тип медия, не се колебайте и изпратете своето CV с актуална снимка. И непременно – мотивационно писмо!
e-mail: labova@thehome-bg.com 
Категория Реклама/PR,
Медии
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място София / Област София - град / България
Дата 24.01.2007
Тип Free (безплатна)
Заплата 350 BGN на Месец 

# 32
  • Мнения: 5 877
стига бе, 350 на месец!!! че и атрактивно заплащане писали...  ooooh!

# 33
Ще чакам да ги вдигнат поне двойно тези 350лв и понеже отговорям на посочените изисквания, мисля да кандидатствам  Mr. Green

# 34
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Обявата е от преди няколко дни:

Офис-сътрудник с турски и италиански за работа в с. Герман. Заплата 200 лв.

Кой идиот ще работи за 200 лв дори и български да не знае? Още повече в Герман...  Shocked

# 35
  • Мнения: 5 539
Ау, Ниникол, на 100% се разпознах в тази обява Shocked Ако беше в моя град, щях да съм първа на опашката.

# 36
  • София
  • Мнения: 550
"Търся офис-мениджър, жена, с много добра външност, без опит."

# 37
Аз намерих друга обява, до скоро даваха 300лв, но сега, няколко месеца по-късно(явно има навалица) са качили мизата:
Изисквания:
Стегнат стил на писмено изразяване
Креативно и модерно мислене
Перфектна езикова култура и грамотност
Висше хуманитарно образование
Отлично владеене на минимум един западен език
Разностранни интереси и богата обща култура
Добра компютърна грамотност
Комуникативност, находчивост и умение за работа в екип

Ние ще ви предложим динамично ежедневие и работа в млад екип, поле за изява в бързоразвиваща се медия и атрактивно заплащане.

Ако отговаряте на посочените изисквания и ако виждате своята бъдеща реализация в такъв тип медия, не се колебайте и изпратете своето CV с актуална снимка. И непременно – мотивационно писмо!
Категория Реклама/PR,
Медии
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място София / Област София - град / България
Заплата 350 BGN на Месец 

Непосредствено до тази обява намерих и друга:

Търсим опитен майстор - зидаро-мазач за постоянна работа, може и без специално образование, гарантиран минимален доход - 1600лв.

Освен да се преквалифицирам. Ако не беше смешно, щеше да е жалко.

# 38
  • Мнения: 2 759
           http://www.inditexjobs.com/en/vacancies/view/1696
           Чак тъпа не, но последното не разбрах какво е  newsm78...
           + че искат да живееш в Испания, и ти искат да говориш испански (!) и англииски.

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 13:55 от MechoPuh

# 39
  • Мнения: 1 999
Цитат
ОВЧАР

Описание и Изисквания   
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

-CV на английски език, европейски формат; Joy
-дипломи за завършено образование и документи за допълнителна квалификация (за длъжностите, изискващи такива). Joy
-1бр. снимка цял ръст - актуална;
-1бр. снимка паспортен формат - актуална;
-фотокопие или сканирани паспорт и лична карта;
-владеене на английски или гръцки език - поне разговорно.
Документите се приемат в офиса на агенцията;можете да ги изпращате също по електронен път или по пощата.

http://www.jobs.bg/f230704

# 40
Е, не! Направо изби рибата! Какво трябва да завършиш точно + английски Joy, че да станеш овчар  hahaha И ПЪТНИТЕ РАЗХОДИ СЕ ПОЕМАТ ОТ КАНДИДАТИТЕ!!!
Друго нещо?  Mr. Green
И CV на английски език, европейски формат  Joy за овчар! Боже, ще се пръсна от смях, то бива малоумници, бива, ама ...
С тези изисквания може би длъжността не е за овчар, а за  оператор на биологична единица Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha
Абе тия да не търсят старши научен сътрудник за овчар  Mr. Green
Ами това е най-тъпата обява за работа, която съм срещала, не знам да има нещо друго толкова тъпо, което да я конкурира успешно Mr. Green
Не, ще умра  Joy hahaha Joy hahaha

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 21:20 от Ninicol

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ха-ха-ха Joy викачи!

# 42
  • Мнения: 2 013
Автор / Писател / Преводач
Описание и
Изисквания Необходимо е да се пишат статии на различни теми НА АГЛИЙСКИ ЕЗИК - (Пътуване, Недвижими имоти, образование и подобни) в интернет блогове (нещо като личен форум). Информация можете да черпите от интернет, но текстовете трябва да са авторски. (и на наглийски език задължително)

Нужно е да се пишат не по-малко от 150 000 думи на месец или 10-12 страници на ден, като една статия да варира между 300-800 думи.

Ще бъдат зададени ключови думи, които да се ползват в текстовете и да бъдат препратка към определен сайт.

Ще получите сертификат от Испанска компания за стаж там.

Повече информация ще получите при интерес.
Категория Реклама/PR,
Консултантски Услуги,
Образование, Курсове,
Медии,
Маркетинг
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Студенти,
Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място София / Област София - град / България
Дата 22.02.2007
Тип Free (безплатна)
Заплата от 500 до 600 BGN на Месец 
 

Тия са луди!!!! За 600 кинта на месец нито един уважаващ себе си писач няма да произвежда по 12 страници, и то на английски, дневно!

# 43
  • Мнения: 2 013
http://www.jobs.bg/f228443
 Joy Joy Joy Тези пък търсят главен редактор, но не казват на какво - нито типа медия, нито тематиката й. И на всичкото отгоре това е "експертен персонал, без ръкводни функции" hahaha

# 44
Тази обява стои вече цяла вечност, явно е много атрактивна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт