Какво мислите за флиртуване с приателски семейства???

  • 10 371
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Jivqh s godini v takava sreda i povqrvaite,nqma ni6to po-gadno.I posle,vypreki 4e sa vsi4ki v kiupa,jenite sa k....,a myjete macho-man.Prosto izbqgah!
Sorry,ama cql den nqma kredor!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 654
Не ми се е случвало и слава Богу, защото не ми допада NaughtyАко е тайно е много грозно, ако пък си го покажеш пред всички е адски нетактично и обидно за половинките. Откъдето и да се погледне не може да ми допадне.

# 47
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Не ми се е случвало и слава Богу, защото не ми допада NaughtyАко е тайно е много грозно, ако пък си го покажеш пред всички е адски нетактично и обидно за половинките. Откъдето и да се погледне не може да ми допадне.
Точно така!

# 48
  • Мнения: 174
Има много гнусни прояви и то често от нагли жени, които се правят на много разкрепостени.Не проумявам безочието и липсата на морал! Не ги оправдавам с " човешко е, за кратко е"

# 49
  • Мнения: 3 423
Сто пъти прочетох, че било грозно.
Че какво му е грозното на флирта, бе?!
Вие нормални ли сте?! Та ако не флиртът,
салатата и ракията ли ни държат живи.
Или вие бъркате понятията. Едно е флирт,
друго е праскане в съседната стая, докато
жена му прави салата. Па и безочие, и липса
на морал, и кво ли не го изкарахте. У някои
народи флиртът е национален спорт и който
не флиртува, бива отлъчван от обществото.
Или авторката да дефинира флирт, или да не
разводняваме темата с игри на чичо доктор.

# 50
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Лиска,както винаги, си права.про4етох вси4ко тук,неЩата в края бяха си стигнали направо до"праскане" и това определи отговора ми.Но дори и за флирт да говорим.....при мен неЩата са стигнали такава то4ка,4е предпо4итам даже да не виждам мъж,камо ли да флиртувам.Тъжно е,но е факт.

# 51
  • София
  • Мнения: 797
Току-що гледахме "Нощен квартет" с Йвайло Христов в ТБА. Точно по темата е сценария. Гледайте го непременно! Страхотен е! Joy

 Само да потвърдя за "Нощен квартет" , абсолютно по темата, много свеж и комичен.

# 52
  • Мнения: 2 039
Сто пъти прочетох, че било грозно.
Че какво му е грозното на флирта, бе?!
Вие нормални ли сте?! Та ако не флиртът,
салатата и ракията ли ни държат живи.
Или вие бъркате понятията. Едно е флирт,
друго е праскане в съседната стая, докато
жена му прави салата. Па и безочие, и липса
на морал, и кво ли не го изкарахте. У някои
народи флиртът е национален спорт и който
не флиртува, бива отлъчван от обществото.
Или авторката да дефинира флирт, или да не
разводняваме темата с игри на чичо доктор.
smile3501

# 53
  • Мнения: 1 470
   За флиртуването,не би ми било приятно,за изневярата...По добре да не знам.Но на нас на три пъти ни се е случвало да ни предлагат размени на партньорите,и то съвсем различни двойки...Може да остарявам,не знам,но чак до там не бих стигнала...Ние се правим на слабоумни,и така ни се размина и трите пъти.А не че сме с мъжлето супер секси,или ултра модерни,не мога да си обясня защо ни налитат?! newsm78
   Е когато не съм с мъжа,свалката вдига самочувствието...Но никога не бих си го позволила пред него,дори само от самоуважение! Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 2 035
На мен в никакъв случай няма да ми е приятна такава обстановка и да си флиртуваме всички семейно - "приятелски" Sick  #Crazy

Хубаво ми е да флиртувам спор няма - жена съм, но не схващам защо трябва да флиртувам като сме заедно с мъжо пък и особено с приятелски семейства, толкова ли няма с кой по улицата или кафето да кръстосаме по някой поглед, че да да стигнем до там  Thinking

# 55
  • Мнения: X
Сто пъти прочетох, че било грозно.
Че какво му е грозното на флирта, бе?!
Вие нормални ли сте?! Та ако не флиртът,
салатата и ракията ли ни държат живи.
Или вие бъркате понятията. Едно е флирт,
друго е праскане в съседната стая, докато
жена му прави салата. Па и безочие, и липса
на морал, и кво ли не го изкарахте. У някои
народи флиртът е национален спорт и който
не флиртува, бива отлъчван от обществото.
Или авторката да дефинира флирт, или да не
разводняваме темата с игри на чичо доктор.

Никой няма нищо против флирта. Обаче да се съберем с приятели и жената да започне да задява мъжа ми, това смятам за нагло. Или аз да флиртувам открито с мъжа й... Ами, ако дамата е бременна или родила наскоро, ако се бори с килограми и е в депресия? Да седна пред очите й и да подхвърлям сексуални закачки на мъжа й?! Не е ли малко прекалено.

Дефиниция на флирт - предизвикателто поведения със сексуален подтекст. Това е моето определение. И това е много по-различно от комплименти за дрешки и прически. И много по-различно от майтапи. И няма да ми е никак приятно, ако някоя "приятелка" се държи така в мое присъствие. Иначе всеки обича да флиртува. Защо трябва да го правя пред мъжа си или той пред мен?

# 56
  • Мнения: 2 556
Свалки с познати семейства никога не могат да ме привлекат. Просто абсурд да ми трепне нещо в подобна ситуация  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 268
Играчка-плачка!Така става обикновено при такова заиграване.

# 58
  • Мнения: 1 172
Мисля, че няма нищо лошо в тези флиртове, стига всички да ги одобряват и да няма засегнати.  А дали всички наистина ги одобряват, зависи от това колко истинско  и искрено е приятелството им.  Не може да имаме семейни приятели, които да не могат да ми кажат, че нещо в моето поведение не им харесва или ги притеснява. За мен това въобще не са приятелски отношения, а някакъв вид нагаждачество. Такива отношения не свършват добре и то не заради флиртове, а заради доверието и степента на разбиране между семействата. По същия начин не може и аз да претендирам, че някои са ми приятели, а в същото време да не се съобразявам с техните чувства и разбирания или да не смея да им кажа директно, че нещо ме дразни.
Много хора бъркат семейни приятели  и семейни познати (последните - по-скоро компания за сбирки по семейно).

# 59
  • Мнения: 1 877
Вижте сега момичета!Явно не правите разлика между флирт и натискане или секс.Аз имах такъв един обожател - най-добрия приятел на мъжа ми (тогава още не бяхме женени).Та той много ме харесваше и не се притесняваше да го споделя,както пред мъжа ми,така и пред неговата бъдеща съпруга,но...само дотам.Нито веднъж не е правил опити за някаква интимна близост с мен.Просто ме харесваше...

Общи условия

Активация на акаунт