Помогнете ми с тази графика

  • 1 741
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, момичета.
Моля ви, бихте ли дали мнението си за графиката ми? Има ясно отклонение на 22-ри и 23-ти, но температурата ми не е минавала 37 градуса. Но пък меря орално и знам, че в устата е по-ниска температурата. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 612
Ами Tintiri-mintiri според мен си имала овулация някъде между 11 и 12 ден. Аз поне така си мисля.
Желая ти успех и дано да сте я оползотворили по предназначение.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 686
Ами точно тези 3 дни оползотворихме доста сериозно, пък незнам...  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 324
Според мен овулацията не ти е била на 11 ден, защото след повишението на 12-ият имаш и понижение на температурата. По същата логика изключвам и 13 ден от цикъла ти (не виждам датите, а само дните от цикъла).

Предполагам, че овулацията ти е била на 16 или 17 ден, разбира се това е само мое мнение.

Миналта година и аз мерех температурата в устата и така и не видях покачване над 36.6 (толкова ми беше максимума, т.е БТ около овулацията). Сега я меря в д-то и вече успях и аз да видя 37 градуса  Wink

Всъщност не са важни стойностите на температурата, а по-скоро да имаш "температурен скок" в кривата ти.

# 4
  • Мнения: 7 716
Според мен няма овулация. Дано не съм права. Успех.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 841
И аз мисля, че не е  имало овулация, поне от показаните температури, въпреки , че ако погледнеш пък моите, където Фертилити определя че има Ову, то моята лекарка каза, че не съм имала такава в близките няколко месеца?????, защото покачването ми не е рязко над 37.0, а се покачва плавно и то с Дуфастон

# 6
  • Мнения: 7 716
Дуфастонът не покачва температурата. Както и не поддържа температурата. Някои твърдят, че е така. Обобщението ми е възоснова на личен опит. С дуфастон или без - моята температура се покачва и спада ден преди М.
Температурата се покачва от спукването на фоликула. Ако има фоликул и се спука - ще има и покачване на темрературата. Разбира се винаги има изключения.
Milena.E, мисля, че предният месец си имала идеална графика.

# 7
  • Мнения: 498
12 , със сигурност Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Тинтири и аз мисля , че до тук няма ову . Може и да закъснее , а може и да е това , за което пише Marie .

# 9
Здравейте момичета,не исках да отварям тема със същият въпрос,но моля Ви погледнете и моята графика.Не мога да я интерпретирам.

# 10
  • Мнения: 7 716
Стефи, на мен ми се вижда овулация на 24 ден от цикъла. Колко дни ти е обикновено цикълът?

# 11
Около 30 дни.Но този месец не сме оползотворили овуто,а ми закъснява за първи път.

# 12
  • Мнения: 7 716
Ами тогава на 11 ден - овулация? Оползотворихте ли го? Я, си направи тест Laughing

# 13
Цитат на: Lali
Ами тогава на 11 ден - овулация? Оползотворихте ли го? Я, си направи тест Laughing

  По моите изчисления ползотворих ме 16-18 ден Sad

# 14
  • Мнения: 9 092
Добре де,защо ако има овулация,ФФ не го е показало? Изключваме факта,че това понякога става с три дни закъснение.Мисля че трябваше да е отбелязало ако е имало...

# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Това, което Тинтири показва е анализатор сравнява овулацията при няколко цикъла, опитай се д аизведеш на страницата си и самата графика, да я разгледаме разпъната

# 16
  • Мнения: 9 092
Ва,на Стефи й се вижда графиката Rolling Eyes

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 201
само на мен ли ми показва Chart overlay? Или ?

# 18
  • Мнения: 9 092
Ами аз й я виждам,не знам защо така се получава при теб... Sad

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Цитат на: wa_wa
само на мен ли ми показва Chart overlay? Или ?


И на мен . За графиката на Тинтири говоря .

# 20
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, какво означава Chart overlay?

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Това го имат само ВИП акаунтите, а на Тинтири явно е първи месец, нали тогава имаш пълна версията. Та това е да си избереш няколко графики и системата им прави анализ и ги сравнява по каквот си избереш напр. дата на овулация, лутеална фаза и още нещо, но не помня какво беше

# 22
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте момичета, и мерси за отговорите. Мисля, че Таня е била права и просто овулацията ми е била по-късно, защото от онова покачване, до днес вече 2 дни съм с постоянна висока температура - 36.8. Отделно и цервикалната слуз точно по време на покачването и до момента ми е бяла, а имам и болки.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 686
Еха! Засече ми овулацията!!! Ма ногу късно тая овулация бе! Странно! Лошото е, че май точно тогава не сме оползотворявали  Cry
Благодаря ви отново, момичета! Аз понеже още се уча, та може пак да ви моля за мнение следващия месец... Надявам се да не ви досаждам...

Общи условия

Активация на акаунт