Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ян. 2007, 02:32 ч.

Майстор в Бургас?

• 641
  • 4
  •   1
Отговори
Има ли някой координати на ВИК-майстор от Бургас.
Имаме теч е тоалетната и сигурно ще се наложи смяна на някоя тръба.
Не ми се рискува с обявите от весниците,че до сега от там сме случвали само на новоизлюпени майсторчета(още сме с разменени тръби на топла и студена вода в банята а течовете край нямат #Cussing out).

# 1
Търся и дърводелец ако имате коордионати,че всичките ми познати майстори са затрупани с поръчки в момента( да не пускам нова тема).

# 2
Мисля, че от Лилита или от aq_kiara имаше една тема или пост в които даваха координати на майстори. Пусни им по 1 ЛС.

# 3
  • Бургас
аз имам познат водопроводчик,живее в нашия блок и ни е правил доста неща по банята в квартирата и на новия ни апартамент смени всички тръби, мисля че работи в болницата - много добре работи, доста хора го познават,пиши ми на лични ако решиш да ти дам телефона му

# 4
3-54-73 казва се Иван ( баща е на една моя бивша колежка от университета). Ангажирала съм го за смяна на метални с пвц тръби за моето жилище и си свърши добре работата. Занимава се само с такава дейност.  Ако решиш да му се обаждаш ми пусни едно съобщение на лични да ти кажа кой те праща при него.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт