Лещи!

  • 4 362
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 975
Цитат на: nad_tab
A някой да знае колко струват еднодневните  Thinking


моят мъж ползва само еднодневни и е страшно доволен. като вземат да му дразнят о4ите, и ги хвърля....  Laughing действително са много практи4ни
не знам колко струват в БГ......

# 46
  • Мнения: 439
Цитат на: nad_tab
По съвет на една от мамите, днес отдох във Еврооптик и си купих 3месечни лещи Baush&Lomb. Купих си течност на Alkon, Opti-Free Express. ...


аз ползвам същите лещи и разтвор. Преди да ги сложа в очите изплаквам с физиологичен р-р, продават го и под името Солекс /същия като физ. р-р само че по-скъп/. Иначе разтвора в контейнера го сменям на 2-3 дни, очния д-р ми каза че мога да мия контейнера с бебешки шампоан веднъж на месец. Нося лещите от 10 години и свалих с тях 2 диоптъра. В началото имах големи проблеми - алергична реакция, беше много болезнено, но сега да чукна на дърво всичко е ок Simple Smile
Да взема да пробвам цветните, за които говорите Thinking ? Хубаво ли стоят? Да не съм като вампирче newsm08

# 47
Искам да допълня нещо. За да се привикне с лещите се започва първо по 2 часа  и постепенно се увеличава. И не е хубаво да се носят повече от 7-8 часа.Макар че моите ги нося понякога по 12 часа.Освен това трябват очила,за да може окото да почива.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: maria_maria
Искам да допълня нещо. За да се привикне с лещите се започва първо по 2 часа  и постепенно се увеличава. И не е хубаво да се носят повече от 7-8 часа.Макар че моите ги нося понякога по 12 часа.Освен това трябват очила,за да може окото да почива.

Какви ти 2часа  #Shocked  аз за седмица съм стигнала до 2 часа. Първия ден след по-малко от час носене, така ми се зачервиха очите...
На упътването пише 1 ден 1час и всеки следващ с 30мин повече. След 6ия ден може да се увеличава времето с 1 час.

# 49
Колко време ви отне ,за да свикнете с лещите? и колко милилитра е разтвора ви?

# 50
  • Мнения: 7 186
Колко време ви отне ,за да свикнете с лещите? и колко милилитра е разтвора ви?

Аз свикнах много лесно, нямах никакви проблеми. Важното е да се почистват лещите преди слагане и след сваляне, както и да се сменя разтвора всеки ден.
Разтвори има в различни разфасовки- по- малки и по- големи.
Аз лично харесвам този на Бош и Ломб, ползвала съм и Алкон, но не съм доволна от него.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 309
Колко време ви отне ,за да свикнете с лещите? и колко милилитра е разтвора ви?
За съжаление на свикнах, а след тези си купих оше 3 вида.... явно са ми много чуствителни очите  Sick

# 52
а това   на Bausch & Lomb  Renu  with MoistureLoc
Multi-purpose Solution
Retains moisture for continuous comfort No Rub 360ml
е разтвор за лещи нали?

# 53
  • Мнения: 7 186
а това   на Bausch & Lomb  Renu  with MoistureLoc
Multi-purpose Solution
Retains moisture for continuous comfort No Rub 360ml
е разтвор за лещи нали?

Ахам.

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм лещарка от, чакай да сметна, 18 години (мале-е-е!). Много съм доволна от лещите на Bausch & Lomb.  Аз лично нося лещи, само когато съм навън (около 5 часа дневно), иначе у дома съм с очила - за да си почиват очите. Вече има и много нежни и красиви очила, не като онези, едно време, пластмасови със стъкла като дъната на бутилка Кока Кола.  hahaha

# 55
  • Мнения: 1 108
Здравей
Честити ти лещи.Аз нося лещи от 8 години.Направо се родих с тях.
Абсолютно със същите съм.И разтвора е същият.
При всяко свалене си ги почиствам и сменям разтвора.
Сутрин като си ги слагам - направо ги вземам и поставям в очите

Общи условия

Активация на акаунт