10та БИОГРАФИ4НА ТЕМА НА НЕМСКИТЕ МАМИ

  • 22 918
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 242
Е, Мишка, честити ти чертички!
Леко да си ги износиш Grinning

# 46
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мишка,

честито Hug  bouquet  bouquet  bouquet Лека бременност! Heart Eyes

Ще си обменяме тук кой как я кара Wink

# 47
  • Мнения: 6 390
Ми6ка
честито!!! страхотна новина  Party Леко и безпроблемнно бременеене ти желая   bouquet

# 48
  • Мнения: 434
Благодаря, да ви се връща!

Засега новината се потвърждава само от теста и от гръдната обиколка. Именно тя ме издаде. Преди няколко дни се събудих с цици като на Доли Партън и мъжът ми каза: "Да ти купувам ли превръзки или направо да ти донеса теста?" - нали, романтичен немски хумор.
Но иначе е толкова красиво усещане, че чак навън започна да вали сняг.

# 49
  • Германия
  • Мнения: 8 099
stern tv
пак Кириля нищят

# 50
  • Мнения: 1 242
И то на живо Wink

Кирил Генов типично побългарено  казва също  "die Name".
с-ю-ю-ю-с

# 51
  • Мнения: 2 292
Мишка zестито и от мен.


zа боиzките

Fingerfarben von Ökonorm (Set A mit 4 Farben)

Die Farben erlauben alle Techniken die Kinder besonders lieben:
Malen, Tupfen, Gravieren, Stempeln, Korken-, Blätterdruck,  und vieles mehr.

4 Töpfe mit je 150 gramm (rot, grün, blau, gelb)
cremig
tropffrei
Mit Wasser verdünnbar
mischbar
wasserlöslich
trocken abreibbar
Für Kinder ab 2 Jahren
aus nachwachsenden Rohstoffen - nawaro
Das beste Produkt im ÖKO-Test 2/98. Von 20 Getesteten erhielt nur das Ökonorm Produkt "Empfehlenswert".

Einzelne Farben sind ebenfalls erhältlich!



# 52
  • Мнения: 11 314
Вивита, аз последно бях вземала от предложените в Лидл комплекти боички със зофткнете. Падна голям сеир, щото ги оставих на двора да цапат. Целите им дрехи бяха омазани, мъжа ми почти пред припадък, беше готов да изхвърли дрехите. Crazy
Аз ги съблякох, пуснах ги в пералнята, а той след това се пули това същите дрехи ли са.
Пускай го Сашето смело и безотговорно да маца, но така, че да не изпадате в инфарктни ситуации. Peace

Аз снощи останах да се лекувам и не бях на репетиция, та гледах ЩернТВ за сефте, та го видях Кирилчо. Ма как не го досрамя да си пъчи немския паспорт ooooh! - да му се види как било изписано името.
А що го е променил точно така. Би трябвало да е Kiril, а не Kyrill, както се беше изписал  newsm78

# 53
  • Мнения: 2 292
Вечерница , не смея да ги дам. Само обикалям наоколо и не смея. чакам уикенда, та таткото да помага в екстремни ситуации.
Може би сее писал така, zащото Kyrill май се чете Кярил (на английски) но не съм 100% сигурна.

# 54
  • Мнения: 1 636
Ми6ка,4естито и от мен zа 4ерти4ките.
А като се роди беб4ето и по zял ден спи,сигурно сте намери6 време и желание и ти да пи6е6 несто zа теб.
Моми4ета,кои набори сте?
Относно отпуските ние сте си ходим сега краят на март на4алото на април zа 10 дена,после краят на май на4алото на уни zа 10 дена и после zелият август.Април и август сте сме може би с колата,а май сас самолет.

# 55
  • Мнения: 1 768
Аz съм 82 набор. Embarassed
Ние мислим съ6о да си ходим zа Велик ден и да останем до лятото.Обадих се сега да питам zа полетите с бебе и не zнаех,4е като пла6ам билет zа бебето,няма да полу4и място zа сядане,а 6е е в скута ми. Tired

# 56
  • Мнения: 1 242
А що го е променил точно така. Би трябвало да е Kiril, а не Kyrill, както се беше изписал  newsm78

Das kyrillische Alphabet и братята Kyrill и Method Laughing
ВсиЧки КиролайЧовци, дето са влеЗли в историята така се иЗписват, вкл. и Генов.  Wink

# 57
  • Мнения: 1 636
Веси,обади се да пита6.С бебе като пътува6 е раzре6ено да всеме6 седалка zа кола(която полzва6 и в самолета)и Reisebett и коли4ка.Това е иzван багажат,който ина4е е 20кг zа теб,но не помня zа бебе дали има6е право,мисля да,но не сам 100 % сигурна.Ако не си вzеме6 седалка полу4ава6 едно като хамак в самолета пред теб и с бебе седи6 винаги на първият ред.

# 58
  • Мнения: 1 768
Веси,обади се да пита6.С бебе като пътува6 е раzре6ено да всеме6 седалка zа кола(която полzва6 и в самолета)и Reisebett и коли4ка.Това е иzван багажат,който ина4е е 20кг zа теб,но не помня zа бебе дали има6е право,мисля да,но не сам 100 % сигурна.Ако не си вzеме6 седалка полу4ава6 едно като хамак в самолета пред теб и с бебе седи6 винаги на първият ред.
Питах.КаЗаха ми,4е нямам право да вzема на6ата седалка zа кола.Имам право на 20 кг багаж zа мен,10кг zа беба и 8 кг ръ4ен багаж. Hug

# 59
  • Мнения: 434
Хм, за това последното не съм много сигурна. Факт е, че не всички бебешки седалки могат да се сложат на седалката в самолета и да се закопчаят безопасно /доколкото знам, само няколко модела на Roemer са одобрени/, но в багажа можеш да си я сложиш безпроблемно и са длъжни да ти я превозят безплатно. Още повече, че в България от няколко дни по закон е задължително всички деца да се превозват в седалки.
Друг е въпросът, ако в България имаш такава седалка. Тогава няма защо да ти тежи.

Общи условия

Активация на акаунт