Изкуствени мигли?!

  • 646
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Абе,в4ера на работа обслужвам една мацка и като я погледнах в о4ите-с изкуствени мигли4ки.Но толкова хубави бяха самите те,и така добре сложени,4е направо ми идваше да я попитам какви са и тя ли си ги е слагала,но щеше да прозву4и просташки..А вие слагали ли сте си таквиз нещица,много фино и стояха,не като на някоя евтина ...фолксамодейка.Така се зарибих и аз,но едва ли ще стане така добре.Ако имате мнения по въпроса-марки,цени,лепене,разлепяне и т.н.много ще се радвам да ми пищете,4е цял ден си го мисля това нещо!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 914
Има вече поне 2 теми за това. Можеш да потърсиш  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Аз си бях сложила 2005г. за Нова Година. Цената беше май 1,00лв. за снопче - зависи от големината на окото по колко снопчет аще ти сложат. Момичето беше много добра, която ми ги слагаше, скъсихме малко дължината да не изглежда погледа ми влажен като на крава  hahaha и първите два дни беше добре. Обаче после лепилото почва да си личи, а като започнат да се поотлепват от миенето да не ти говоря... Sick Накрая аз сама си ги махнах, че вече на нищо не приличаше. И няма да ти казвам колко от естествените ми мигли бяха останали ... бях доста пооплешивяла в тази област  Mr. Green Никога няма да повторя Stop Моите собствени мигли не са никак зле, това беше някакъв моментен каприз.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Сигурна ли си, че на въпросната мацка миглите са били изкуствени  newsm78?
Аз, като си поиграя с моите и стават все едно съм си сложила изкуствени, познати ме питат как и защо си правя така миглите  Embarassed?

# 4
  • Мнения: 537
Аз знам, че както има удължаване и сгъстяване на косата има и същото за миглите. Виждала съм как косъмче по косъмче, т.е. мигла по мигла се залепват и така резултата е страхотен и не си личи изобщо. Говоря за естествени мигли.

# 5
Здравейте,

И в България вече има трайно удължаване на мигли.
Процедурата е безболезнена,трае около 2 часа.
Допълнителните мигли се залепят една по една върху натуралните.
Цената на процедура е от 200 до 350лв. в зависимост от броя на допълнителните мигли.

Общи условия

Активация на акаунт