Пада ли ви косата?

  • 3 018
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
И на мен ми падаше много, но взех Ривалид, пия го вече около месец. Освен това взех шамплоана на PHYTO и ампулите за косопад и да си призная има ефект.

# 16
  • Мнения: 487
на мен не ми падаше много Пий по 1 литьр мляко на ден Wink Wink Wink
По-добре не пий по литър мляко, за да не докараш някоя алергия на бебчето

# 17
  • Мнения: 146
И на мен много ми пада косата и аз кърмя. Много е неприятно и мисля да я подхранвам с домашни маски те поне не вредят .  Ако падането на косата е свързано с раждането докога ще продължи това?

# 18
  • Мнения: 352
На мен ми падаше  усилено около 1 месец и половина ,после постепенно намаля.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз кърмя вече 4 месец и е нещо страшно,незнам дали е от това или не но съм към оплешивяване.Пия витамини и си слагам маска на косата и нищо..... #Crazy

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
мда, при всички го има това...
смени си шампоана - аз си взех на Фито, ако можеш да и позволиш и ампулите за косопад-супер. ползвам и ампули за тежък косопад на Денис с плацента, по 1.30 е едната.
мляко не пий, казали са ти за алергията. аз си вземам по 1 таблетка калций от време на време, а сега пия геритамен-вит. А+Е

# 21
  • Мнения: 1 081
Как пада само...имам чувството, че ще оплешиея, и така е вече 6ти месец, само че мисля, че е от раждането, а не от кърменето. Надявам се скоро да спре, защото нищо не помага-нито маски, нито балсами, нито витамини. И най-интересното е, че ми никне и нова коса...

# 22
  • Мнения: 1 986
  Аз все още не съм усетила тази "екстра" след раждането,надявам се да се размина с косопада Praynig

# 23
  • Мнения: 330
По време на бремеността, организма отделя хормон който не позволява на косата да опада,след раждането идва един период /след 3 месец/на баланс.тоесат всички излишни косми запазени през бремеността опадат за да направят път на новите!
Вземи си ампули за мазане на "ревалид" ако много се притесняваш!Много са добри!
Има и още едни ампули "ФЛОРИВИТАЛ", ползвала съм ги - имат ефект, а и не са много скъпи. Можеш да ги намериш в аптека.

# 24
  • Мнения: 155
И при мен започна от 3 месец и продължава. Още кърмя. Дано да спре, защото се плаша вече като гледам как капе. И на мен ми обясниха, че било от хормонален дисбаланс. Започвало около 3 месец след раждането и можело да продължи до около 6-12 месец. Не знам ще остане ли коса по главата ми толокова време с това темпо на косопад. Sad

# 25
  • Мнения: 270
На мене ми капеше до към 6 месец.Нормално е.

# 26
  • Мнения: 245
на мен също страшно много ми пада косата. преди ми беше много гъста и къдрава-сега се изправи. изобщо не е моята коса. започнах да пия бирена мая , да видим дали ще даде резултат. Peace

# 27
  • Мнения: 1 138
Много ми падаше косата, на цели кичури. Обаче от около меец спря, няма идея каква е причината. Не съм правила нищо конкретно, сама си спря. Още се кърмиме и не смятам че в кърменето е причината за косопада Rolling Eyes.

# 28
  • Мнения: 1 701
И при мен беше страшно, но от няколко дни нещата се нормализираха!  Peace

# 29
  • Мнения: 113
 Аз родих юли месец и косата ми започна да пада септември, но не знам на какво се дължи,защото по принцип всяка година пада по това време. Косопадът продължи около месец и половина.

Общи условия

Активация на акаунт