Стимулант за коса

  • 8 913
  • 49
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Искам да ми расте много косата и бързо, обаче с какво да я мажа? Имате ли изпитано средство? В аптеката ми предложиха хининова вода-много менте ми се видя, и стимулант на Икаров-не се препоръчва за бременни, респективно и за кърмачки не става. И така си останах без стимулант. Очаквам предложения!

# 1
  • Мнения: 177
Стом не може стимулант За коса, ЗаЩо не пробваШ с някакви витамини, от рода на Merz, Rivalid, Fitoval. Предполагам, че има и други, просто трябва да се попита в аптеките. ТеЗи витамини не само подхранват, но и спомагат За по_бърЗ растеж на косата(или поне така пиШе в упътванията).

# 2
  • Мнения: 9 074
Освен ампули и Тривитаминол, друго не се сещам...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз си търся някакъв стимулант, но определено Икаров не става, хининовата вода е нож с две остриета - понякога се нацелват кофти партиди с обратен ефект... На фито фитополеинът също не става - много е силен, на бременните самата миризма не им понася, на бебетата също, а да не говорим, че имим инфо за една жена, която си езляла половината шишенце на косата и след малко припаднала...
Аз самата съм бременна и последно пробвах с ампулите Фитоциан на Фито, но ефект не забелязах...

# 4
  • Мнения: 185
Kakто разбирам си кърма4ка,зна4и тези витамини като Мерц,Ревалид и т.н. не можеш да ги пиеш сега,най-много да си правиш някакви маски домашни,докато спреш да кърмиш Peace

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Май ще се мацам с жълтък, мляко, мед и други хранителни продукти newsm78

# 6
  • Мнения: 4 076
Може да пробваш с бадемово масло,хубав зехтин или билки за коса от Билковата аптека на ъгъла на "Ботева" и "Сан Стефано".

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
От прекалено форсиране растежа на косата е възможно да предизвикаш окапването й. Иначе може би има и други бързодействащи масла, лишени от витамин А, които ще ти свършат работа, но трябва да поразпиташ в аптеките. Състоянието ти на кърмачка не е за подценяване..

Успех!!!

# 8
  • Мнения: 2 229
И аз си търся някакъв стимулант, но определено Икаров не става...

А какво му е на стимуланта на Икаров? newsm78

# 9
  • Мнения: X
Май няма такова чудо, особено в твоя случай... не бива да използваш и Себорал. newsm78 Thinking

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз го пробвах Стимуланта на Икаров и чесно казано миризмата му не ми понася.
Мажа се, като имам повече време, с хума, жълтък и ябълков оцет, разреден с вода.

А защо да не се слага витамин А. Аз си спомням, че съм го слагала със сигурност в маски за коса.

# 11
  • Мнения: 2 956
Аз пък докато бременеех си ползвах стимуланта на Икаров  Simple Smile но виж върху кърменето дали ще има последици не мога да кажа  newsm78 домашни маски ще спасят положението като начало  Peace

# 12
  • Мнения: 115
Енергизиращата серия на Davines /шампоан,лосион и гел/ в правилна последователност и правилно и коректно ползване ще решат проблема с косопада и ще възобновят разтежа на косата ти.
Успех!

# 13
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Да уточня, че косопад нямам, просто искам да ми расте по-бързо косата. Но това, че  кърмя доста стеснява избора ми.

# 14
  • Мнения: 27 524
Има, има. Един корен от едно отровно растение, страхотно за бърз растеж или косопад. Глория навремето спаси косата си с това. На моя приятелка спасих косата пак с него. И наистина расте бързо, изпробвано е. Проблемът е, че при варене мирише малко кофти и косата става на клечки след мазането.
Казва се чемерика , продава се в билковите аптеки, не е скъпо, има инструкции за варене и мазане, ако искате, мога да ви ги препиша от моя пакет.

Общи условия

Активация на акаунт