Хайде да спрем да ядем след 18 часа

  • 24 717
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Въздържай се от епитети, особено когато става въпрос за нещо, което не разбираш!!!!!!!

Никога не си позволявам да се изкажа неподготвена.  Peace

Но щом за вас е не е така- ОК!  Ваша воля, ваше здраве и тяло. Не съм тук да споря  Stop
Успех  Hug

# 46
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Аз така отслабнах преди 4 г.-през деня ям вси4ко без сладко и тесто,ве4ерям към 18:00,а и два пъти на  ден пие сок от лимон.. smile3521 newsm74  261uuИма ефект повярвай те ми...

# 47
  • Мнения: 2 220
Да се оплача... След първия килограм, който свалих за 2 дни, вече кантара не мърда... А продължавам и с тренировките. малко отчайващо ми стана. maminkata, този режим, който описваш за мен е живо изтезание. Ако не си хапна нещо сладко и хляб, няма да мога да издържа... То това си е чист глад. Макар че обядвам и вечерям нормално, не се тъпча в никакъв случай! Имам и движение, най-малкото покрай детето... Обаче кантара показва дори някакви грамчета отгоре. Дали има шанс в някакъв момент да започна да свалям или трябва още да намаля храната??? Какво повече да направя от това???

# 48
нормално е да не се сваля по време на тренировка,в смисъл мускулната маса тежи повече от мастната. Дори и да качиш малко то ще е временно,но след време ще запоне да има резултати. Не намаляй храната,просто бъди постоянна.

# 49
  • Мнения: 2 220
нормално е да не се сваля по време на тренировка,в смисъл мускулната маса тежи повече от мастната. Дори и да качиш малко то ще е временно,но след време ще запоне да има резултати. Не намаляй храната,просто бъди постоянна.

 Hug Hug Hug

Това исках да чуя!

# 50
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Тонина-може през деня да ядеш препечен черен хляб,но сладкото....трябва да го ограни4иш.Пий фрешове от лимони,ако разбира се нямаш проблеми с стомаха!!!!!!!! newsm10 dance goodscaleс

# 51
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
АмбицирАхте ме с това ранно вечеряне. Обикновено сядаме да ядем към 20 - 20.30 часа. Снощи реших и аз да се пробвам - до 18 часа вече бях приключила с яденето. Всичко хубаво, ама към 21.30-22 почнах да извивам от глад. Та си щипнах мъъъъничко - само лъжица от манджата. И да я опитам де.  Flushed
А може ли след като вечерям преди 18 часа, после да си пийвам айрян или прясно мляко? Или плод някакъв? Че много ми пристъргва....
А как седя, докато любимият си хапва......направо не е за разправяне.

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 16:03 от Shonny

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Шони, не е препоръчително да се ядат плодове след 17ч., тъй като захарозата, която съдържат трудно се разгражда. А за киселото мляко незнам, но е по-добрия вариант. Аз от началото на седмицата се опитвам да си изградя такъв режим и вече се чувствам по-добре. Незнам дали съм отслабнала, но ми е по-леко някакси. Казала съм на мъжо да яде бързо и безшумно, за да не ми се прияжда и на мен Laughing

# 53
  • Мнения: 2 220
Аз това за захарозата не съм го чувала  Thinking Ама си хапвам по 1-2 ябълки вечер. Киселото мляко още повече ще ми остърже стомаха, сигурна съм. Така че действам по този начин. Шони, аз за това реших д вечерям преди 19 и  да приключвам тогава, а не в 6, прекалено рано е. Компромисен вариант.

# 54
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Втора вечер ядох в 18 ч. Ще се опитам да го превърна в режим. Днес прочетох и за "Лимонената диета". Хареса ми един вариант с лимони и лайка - за 1 седмица. После смятам 1 седмица да си почина от лимоните и пак 1 седмица с тях. Те като престоят и витамин С не им остава, ама карай - и това ще пробвам.
Пусти мързел - гледам с най-малко усилия и тормоз да смъкна някое килце, че ми отесняха дрешките.  Embarassed
Yanina   bouquet за отговора. Снощи се изнесох да гладя в кухнята, за да не присъствам на вечерята на мъжа ми. Laughing Ама ще свикна.
toninna, в 18 ч. ми е по-удобно - вечерям и се захващам с някакви задачки. Сега отивам да си режа лимоните за "Лимонената диета". Blush

# 55
  • Мнения: 3 479
И аз се присъединявам към вечерящите рано. През деня хапвам умерено, но вечер просто нямам спирка. Като започна от 6ч вечерта, че докато си легна - някъде към 12ч.
Аз искам да ви дам един съвет, който смятам, че много ще ви помогне. Ако искате се възползвайте. Вземете една тетрадка и всяка вечер записвайте в колко сте вечеряли и дали след този час сте `прегрешили` с нещо - какво и колко. Много е важно за всеки ден да пишете на отделна страница, така че като отворите веднага да се вижда написаното, а не да трябва да търсите записите за отделните дни. Ако не сте яли след вечерята, просто запишете, че нищо не сте яли. Така като мине една седмица, може да си направите равносметка и да видите какво трябва да се промени и къде точно ви е слабостта.
За себе си искам да кажа, че започвам плавна промяна на режима, защото имаме навик да вечеряме към 8 часа. Първо ще трябва да променя часа на готвенето, а след това и на вечерята. Днес вечеряхме в 7.30ч, а след това хапнах един малък резен прясно зеле Embarassed. Не бях гладна, обаче по навик трябваше да мушна нещо в устата. Close. Сега отивам да спя, защото колкото повече се мотая из къщи, толкова повече ми се яде.
Успех на всички!  bouquet

# 56
  • Мнения: 597
И аз да си призная..тъкмо реших да не ве4ерям късно,и ми дойде цикъла...и няколко дни преди това..такъв въл4и глад и желание за сладко...направо,като някаква дето до сега е била вързана и никой нищи4ко не и е давал да си хапне...срам ме е от себе си...сега приключвам с месечните "екстри",и от утре пак ще се опитам да влизам в крак с диетата...само 1 кило съм +,ама то всеки месец е така,и после го свалям,та даже и пове4ко свалям,ама зависи какво хапвам...Успеха се крие 90% в хапването,9% в спорта,и 1 % наследствено предразположение../ли4но наблюдение/

# 57
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
И аз нямам спирка на сладкото. За това си купих БиоАктив Хром. За сега мисля, че ми помага. От днес почнах и "Лимонената диета", днес ще (се опитам да) гладувам с лунната...... Дано от толкова съчетаване има ефект.

# 58
  • Мнения: 11 818
Здравейте! Присъединявам се към вас, с тази разлика, че не ям след 19 часа до на другия ден на обяд - 12. Днес ще ми е 3-ти ден.
Все още кърмя и не мога да си позволя нещо по драстично, така че това ме устройва засега. Очаквам резултати. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 677
Споделям - за два дни без храна след 19 часа съм свалила 1 килограм!!!  Sunglasses Е, освен това и тренировка - по 30 минути на степера и 15 минути обръч на ден, но само с това не се отслабва, истината е в храната. Много съм щастлива и продължавам още по-уверено! През деня не се ограничавам изобщо, но не се тъпча. Това е по-добро от всяка диета!

Извинявам се, но ще използвам горното за да напиша нещо по темата, което може би не се знае от много хора  Simple Smile
0.450 складирани мазнини са равни на 3500 калории, значи да се свалят 0.900 (не 1кг) мазнини гр е нужно да се изразходят 7000 калории.
Та в конкретният случай е свалена вода и около 30гр мазнини (много максимум) за тези два дни с този тренировъчен план.

Грубо казано, за да се свали половин кг НАТРУПАНИ МАЗНИНИ всеки ден трябва да си в минус с 500 калории, които ако ги обърна в ходене (защото не всички ходят на фитнес) са около 11.500 км изминати  за 2 часа.
Ако приемем че  се отрежат тези калории от диетата, която при повечето диетуващи е около 1200 - 1500 калории излиза, че те ще гладуват, а колко време ще издържиш на глад?
Някой ще изкара седмица, друг месец и после ще се върнат двойно загубените.
Излиза, че мазнините не се свалят много лесно  Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт