Крилати(ала безмоторни) форумски фрази, мисли, сентенции...

  • 37 692
  • 330
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 161
Тези които не са кърмили децата си не са истински майки!-тази ми е любима Simple Smile
Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking
Дали наистина си го прочела това някъде, или малко въображение влагаш? Защото обикновено се казва нещо различно по тези два повода, а после се изопачава до посочените от теб цитати. Та ако имаш конкретен цитат, ще съм благодарна.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 105
Имам някакви спомени от близкото минало за израза "...аре нЕма нужда". Беше си модерен Grinning, чеСно!

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тези които не са кърмили децата си не са истински майки!-тази ми е любима Simple Smile
Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking
Дали наистина си го прочела това някъде, или малко въображение влагаш? Защото обикновено се казва нещо различно по тези два повода, а после се изопачава до посочените от теб цитати. Та ако имаш конкретен цитат, ще съм благодарна.

това си е "крилат" израз, нещо като световна тайна  Flutter. Няма за какво и пред кого да го доказва Биляна. Ако не си обърнала внимание, все пак това е тема в клюкарника.
Пък и Мю на няколко пъти се опитва да обясни каква е Темата й и с каква цел е пусната Wink
Поздрави  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 5 577
Тези които не са кърмили децата си не са истински майки!-тази ми е любима Simple Smile
Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking


 Joy и аз съм виждала подобни и аз.  Naughty

# 34
  • Мнения: 3 423
или това

Париж,Токио,Лондон..
Ти издрънча съвсем..
Бог-Найк-Хитлер..
Култово!

# 35
  • Мнения: 2 897
Биляна, аз пък не съм ги раждала моите, но като ги кърмих, взех че се привързах към тях. Истинска майка станах един вид  Mr. Green

И аз тъй Mr. Green

# 36
  • Мнения: 258
Цитат
Критиката - изяснява на тия, които не разбират, намеренията на твореца, които и той не е знаел, че има.

# 37
  • Мнения: 677
"СЛУЧАЙНО попаднах тук.Но само казвам БЕЗ КОМЕНТАР."

"ТИ СИ ПРОСТО ПОРЕДНИЯ ИЗРОД  Я ВЗЕМИ СЕ ГРЪМНИ   #2gunfire "

# 38
  • Мнения: 10 758
"Кефиш мъ.Щи звънна."

# 39
  • Мнения: 677
Кефиш мъ,щи дигна!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Цитат
Имах си хас!
  Да си новак в БГ-Мама е като да си в София с пеУнишка регистрация Mr. Green Joy

# 41
  • Мнения: 4 181
Цитат
Имах си хас!
  Да си новак в БГ-Мама е като да си в София с пеУнишка регистрация Mr. Green Joy
Е тва е върха  hahaha

# 42
  • Мнения: 631
"Снимките често пъти попадат в "измислени специалисти" които мислят, че като са ги научили да шофират "Москвич" могат да карат "Мазерати" понеже започва с "М", но те не убиват себе си, а детето Ви, пък им и плащате за това."


"Карайки стар Опел, не бих си позволил да давам съвети на автомобилен състезател как да кара Ферарито. Hold the ride !!!"


Тези са ми едни от любимите, а и са от един и същи автор

# 43
  • Мнения: 3 405
Ето тема от януари Simple Smile аз съм я изтървала, но се оказа интересна.
Побут Simple Smile

# 44
  • Мнения: 920
Нямам време да чета, но ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт