За АГ - Варна

  • 773
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, сигурна съм, че има писано по тази тема, но немога да  открия. Знам че всеки има различно мнение, но моля ви да споделите впечатлеията си за АГ Варна. Още имам време да мисля, но някак си ми се иска да чуя малко повече мнения. Гинекологът, при който ходя работи към АГ -то, но незнам трябва ли задължително там да раждам?! И как стоят нещата с раждането? Кога се плаща, на кой, нещо немога да се оринтирам.  Уж за бременните жени всичко е безплатно, а аз не плащам само като ходя на консултации. Моля ви, ако на някой не му е омръзнало да ми разясни.
Благодаря!   bouquet

# 1
  • Canada
  • Мнения: 649
чевала съм доста лоши неща за там, както и няколко хубави мнения - явно всичко зависи от доктора . За танев - само хубави неща. Аз лично не съм раждала там - бях в Окръжна и съм много доволна

# 2
  • Мнения: 603
Не съм раждала в АГ. Бях в Окръжна болница - много съм доволна.
В АГ ми се наложи да лежа в началото на бременността - направо кошмар. Никой не ме погледна. Докторът ми назначава лечение, но сестрите забравят да ми сложат сисемите. Аз ходих да ги питам кога ще ми ги слагат. Същото се получаваше и със изследванията. Не мим вземаха на време кръв. Единия ден забравили, на другия ден като ми вземат чакам отново за назначение и т.н.
Изписаха ме след като лежах 14 дена - без да ме видят на ехограф (а бях събрала течност в корема и ми слагаха дрен). Естесвено нещата се услужниха като се прибрах. На другия ден отново в болница (само че този път в Терапията) =, защото имах вода и в Белия дроб. Това станало от не добро лечение. Едвам спасиха мен и бебето ми. След 3 месеца лечение в терпията - Това са не доктори, а просто невероятни специалисти.
Затова бременността ми беше много рискова и като отидох да раждам в Окръжна болница - всички бяха толкова внимателни. Просто отношението е невероятно там.
Едно знам със сигурност:НИКОГА НЯМА ДА ОТИДА ПОВЕЧЕ В АГ БОЛНИЦА.

# 3
Уф, недейте така,4е и аз там се записах да ходя на консултации и съответно да раждам на същото място. За сега нищо не мога да кажа т.к. съм ходила само веднъж,но гинеколога ми се отнесе доста заинтересовано към моето беб4е и ми обърна много внимание,но незная,дано не  е при вси4ки така както казвате. #Crazy #Crazy #Crazy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 003
11 септември 2006 г. - най-черния ден в живота ми! Бях бременна в началото на 6 месец и се бях записала на консултации към АГ, наблюдаващ лекар ми беше д-р Танев, за нещастие обаче по това време беше в отпуска. На 10 септември получих леко кървене и притеснена отидох в АГ и по мое настояване ме приеха в патологията. Няма да забравя вялото отношение на дежурната лекарка и думите на акушерката: "А то на момичето няма какво толкова да му се прави". Същия ден получих болки, които се засилваха, кървенето също се засили, никакво лекарство и инжекции не ми подействаха. Към 5 часа сутринта, превивайки се от болка дежурния д-р Кремен Цветков ме прегледа и най-спокойно ми каза, че имам 5 см. разкритие, че нищо повече не може да се направи и до 10 м. ще "родя", след което ме оставиха сама в една стая като някое животно. Другото ви е ясно, изгубих бебето и след като всичко свърши той дойде да ме "успокоява" с думите: "Е има и по лошо, току що една бременна роди мъртво бебе 2 седмици преди термин". Да точно тази бременна малко по-късно и почина, случая го даваха по новините на всички телевизии. Жената беше адвокатка, мисля че се казваше Жасмина, случаят с нея беше потресаващ, щяха да съдят лекарите, незнам какво е станала ама нещата бързо отшумяха. Една седмица след случката, отидох и ми върнаха депозита от 150 лв., който бях оставила в началото на женската консултация, когато и подписваш една декларация, че след раждане в АГ ти ги възстановяват.
От тогава, когато минавам покрай АГ направо косите ми настръхват и не си й помислям да стъпвам там повече!

# 5
  • Мнения: 585
Плюсовете на АГ Варна са неонатологичното отделение с добра апаратура и специалисти и ако има нещо сериозно с бебето и да родиш другаде ще го прехвърлят там , ако тръгнеш да раждаш преждевременно също ще те пратят в АГ защото само там може да се погрижат за бебето .

# 6
  • до канала
  • Мнения: 518
и аз за АГ съм чувала доста лоши неща аз раждах в Окръжна всичко беше на ниво нищо не съм плащала а ти какво ще плащаш?

# 7
  • Varna
  • Мнения: 503
ами за мен вариант беше само АГ. карах проблемна бременост, очакваше се да родя преди термина. всъщност да се направи секциото.  Родих 35г.с. когато беше необходимо лекарите се събирха  и решавах как да постъпят.И отношението си беше нормално, никой не ме е забравил идваха обясняваха и докторите и сестрите. Да не говорим за всички грижи които положихо зо бебка. макар ,че се роди 2,450 беше в кувьозче, неспадна  в теглото си и на 8 ден след направени всички изследвания ни пуснаха в къщи.  Е и на мен ми се щеше да родя в по вропейска обстановка, но това е. Струва си няколко дни там защот о там нй добре ще се погрижат за бебоците. е да забравих да уточня  имах уговоркота  и с лекар.
  Каквото и да решиш ти пожелавам безпроблемна бременос и леко раждане.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз съм от тези, които са доволни от раждането си в АГ.  За плащането, ако не си на ВИП етажа не плащаш нищо, естествено ако имаш уговорка с лекар това е отделно, но си зависи изцяло от теб. Отношението на целият персонал беше много добро, е обстановката не е като в пет звезден хотел, но се преживява. Според мен плюсовете на АГ са повече от минусите, така че ако отново трябва да направя избор за да родя той ще бйде пак такъв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт