Кога усетихте???

  • 3 391
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не се притеснявай. Аз мисля, че усещах бебето още в 19 г.с., но първия ми истински ритник беше в 21 г.с.-- спокойно!!!

# 31
  • Мнения: 1 488
Аз го усетих със сигурност 16-17 г.с. Малко преди това усещах разни нетипични движения в корема ми. Не се притеснявай, ще го усетиш много скоро сигурно! Моята лекарка ме беше предупредила, че ще го усетя около 19-20 г.с. Много жени чак тогава усещат бебетата със сигурност и само хабят излишни нерви в притеснения за това. Всичко ще е наред! Легни по гръб, успокой си, сложи ръка на корема си и започни да мислиш за бебето. Ще видиш, че в този момент ще ти се обади  Peace
Да и аз съм напълно съгласна. А усешането е като къркорене или като пърхане на пеперудка, за мен беше по скоро 2-то, а за таткото който беше с много опулени очи като го ритнаха беше като каркорене на корем  Wink

# 32
  • Мнения: 527
Края на 4-ти месец Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 478
В края на 4-я месец беше. Не се притеснявай, в началото се забелязва много трудно.

# 34
  • Мнения: X
В 17-та г.с., но никой не ми повярва, даже майка ми  Laughing
Моята плацента е задна обаче, освен това имам свръхчувствителност на матката и всякакви проблеми оттам, така че- споко! Важното е лекарят да го "усеща" на прегледите!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
В края на 20 г.с.

# 36
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз я усетих в 16 г.с.

# 37
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Аз първото бебче го усетих чак в средата на 5-тия месец.Виж за второто.....още я края на 3-тия.

# 38
  • Мнения: 6 461
Тошко в началото на 5ти месец,а Пламен в началото на 4ти. Peace

# 39
  • Мнения: 113
Не се притеснявай,мила!Аз също като си легнех вечер и се напрягах да видя дали ще усетя нещо LaughingИ все се питах дали беше мръдване това или нещо става в корема ми Rolling EyesА то горкото като започнах да го усещам беше едно леекичко,дори не мога да го обясня.Та чак към четири месеца и половина беше това-така,че спокойно Peace

# 40
  • Мнения: 2 096
в четвъртия месец.. но е различно при всеки.. чувства се като пърхане на крилца на пеперуда в началото.. или като много лек мускулен спазъм.. все едно претоварен мускул потрепва. Ще го усетиш не се шашкай.. Леко бременеене!

# 41
  • Мнения: 887
в четвъртия месец.. но е различно при всеки.. чувства се като пърхане на крилца на пеперуда в началото.. или като много лек мускулен спазъм.. все едно претоварен мускул потрепва. Ще го усетиш не се шашкай.. Леко бременеене!
И при мен беше така. Grinning

# 42
  • Мнения: 689
Бях 18 г.с., когато усетих Криси за първи път.
Но имам позната, която усетила своето бебче чак последния месец.

# 43
  • Мнения: 1 043
И аз го усетих в 4-я месец,дори съм запомнила датата LaughingНе се притеснявай,при всеки е различно,но няма да ти се разминат ритниците на бебчо Simple Smile

# 44
  • Мнения: 5 026
 Към края на 4 месец.

Общи условия

Активация на акаунт