Бъдещата ОКТОМВРИЙСКА мама тест с две черти видя и лицето и от радост засия! :)

  • 11 683
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 18
Добро утро, момичета!  Hug  bouquet
Irenn, аз успях да си изтегля филмчето от темата, която е в библиотеката. Но виждам, че и момичетата вече са дали линк към нея. Много е интерсно. Но нещо не ми се получи със субтитрите и го гледах на английски. Ама с тази терминология ми куцаше превода на доста места, но по кадрите се разбира. А и водещия откъде намери да сравни бебо с пиявица  Sneaky и то заради факта, че посредством майката се храни и развива. А как иначе да е?? newsm12
Като цяло е инресно и си струва да се гледа. И накрая, като се роди бебето, не си спестих сълзите, но съм сигурна че всяка от вас на този момент ще е с вече мокра кърпичка в ръка.  smile3521 
Спокоен ден ви пожелавам, а аз да се захващам със задачите.

# 301
  • Мнения: 1 305
Ето ме и мен  Crazy
Добро утро на всички и да ви се похваля, че станах преди 20 мин и две бели направих  ooooh!
Надявам се тази седмица да вземем още повече бъдещи майки от Искам бебе и тук купончето да стане по хубаво, и дано тази седмица има повечко хубавки новинки   bouquet
mamma mia моя нет е без думи и чак сега ми се изтегли първи епизод, а за другите ще чакам до края на другата седмица сигурно  Crossing Arms но и на мен ми е много интересно да го гледам

# 302
  • Мнения: 24
Здравейте мили мами!

2006-та година бяхме октомврийци (на 17.10. - бебо Здравко) и 2007-ма ни очаква същото. Тази сутрин тестът го показа - с две черти (и то какви!!!). Страшно съм объркана... Здравунко е само на 4 месеца. Моля, ударете по едно рамо!  Praynig Таткото също е объркан, него го плашат финансите, иначе си го иска "новото" бебе. Ама каква я сторихме самооо!!! ooooh! Сега ще се ходи на лекар, ама доколкото изчислих сама терминът е около 11.10.2007 година.
Може би не е тук мястото на моето противоречиво съобщение (така се чувствам), но наистина имам нужда от Вас, мамчета! Коя с каквото може - съвет, кураж, поучение... приемам всичко  Simple Smile
Поздрави на всички! На чакащите през октомври безпроблемно бременеене, много радости и любов!  Hug

# 303
  • Мнения: 1 305
baby*girl ами мога само да те поздравя  Hug   bouquet
Знай много ще ви е трудно ако особенно няма кой да ти  помага, но няма и нищо по хубаво от едно бебе. Аз лично сега съм бременна с първото си дете, но имам 2-3 приятелки в твоето положение в началото им беще много трудно но сега след като малките поотраснах много се радват и им се радват от сърце (те всичките си гледаха и двете деца сами, затова ако имаш от някой помощ ще ти е по лесно). Но не искам да те плаша, всичко ще е наред и ще видиш как октомври ще се радваш на двата сладки бебока Peace

Общи условия

Активация на акаунт