какви документи за раждане

  • 1 129
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
здравейте! от женската консултация ми дадоха само направление за раждане.От други познати разбрах че са им дали още някакъв лист TiredКато попитах акушерката тя ми каза,че само с това направление се отива и с личната карта.Така ли е?

# 1
# 2
  • Мнения: 131
При мен искат направлението, картончето за кръвната група  и лична карта.

# 3
  • Мнения: 393
  На мен ми искат направлението,картона отЖК и личната карта.

# 4
  • Мнения: 189
 в моето направление е вписана кръвната група-но каква е тази обменна карта newsm78не са ми дали такава,затова попитах?Ако има мами раждали в окръжна болница варна да ми кажат дали са им искали такава карта Rolling Eyes

# 5
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Мился,че това е талона,скойто се  попълва вот АГ-то при първоначалната регистрация.Все пак попитай на място.

# 6
  • Мнения: 5 362
направлението, картончето за кръвната група  и лична карта.
И на мен това ми искаха.

# 7
  • София
  • Мнения: 978
Направление, обменна карта, лична карта. Аз си носих и всички изследвания за периода на бремеността. Но не се безпокой най-важното е лична карта и изследвания за СПИН и австралийски антиген;

# 8
  • Мнения: 2 096
На мен пък ми дадоха само обменна карта.. направление не са ми давали.
Мишка ти да не се преориентира към ОБ?

# 9
  • Мнения: 689
На мен ми искаха:
1. Направление за хоспитализация
2. Обменна карта
3. Лична карта

newsm10

# 10
  • Мнения: 204
Направление, обменна карта, лична карта. Аз си носих и всички изследвания за периода на бремеността. Но не се безпокой най-важното е лична карта и изследвания за СПИН и австралийски антиген;

Какъв е този австралийски антиген?

# 11
  • Мнения: 4 621
Аз си носих направлението, личната карта и всички изследвания през бременността Peace

# 12
  • Мнения: 189
sky angel-Моя доктор иска да ми прави секцио,а аз нямам причина затова мисля да отида в Окръжна(но там нямам уговорка,но като чета многа мами са доволни)

# 13
  • Мнения: 8 505
Какъв е този австралийски антиген?

Хепатит В.
И на мен ми искаха освен направлението и личната карта,още и обменна карта.В нея са вписани размерите на таза в началото и края на бременността,последно направените изследвания,особености на бременността (седалищно разположен плод и т.н.),евентуални алергии...

# 14
  • Мнения: X
1. Лична карта
2. Лична амбулаторна карта
3. Направление за хоспитализация
4.Талончето с кръвната група
5. Всички други изследвания правени през цялата бременност.

Общи условия

Активация на акаунт