AVON кампания 3 и 4

  • 16 829
  • 325
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 511
Ooo, и аз май ще си поръчам тези от стр.140
+муса
+прелите
+от Naturals 2

И се чудя за пръчките Simple Smile 2 в 1 на стр. 9,90. Гланцовете изглеждат почти еднакви?  Thinking

Не знам дали са еднакви - имам само тази на Treselle - не мога да се оплача, харесва ми - цветът не е особено покривен, но нали е гланц все пак Laughing Peace За дамска чанта е идеално Wink

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
В полския каталог парфюма Кристал Аура е с 1 подарък smile3508

ако не греша и сега е, но единия е миниатура Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 1 914
Ooo, и аз май ще си поръчам тези от стр.140
+муса
+прелите
+от Naturals 2

И се чудя за пръчките Simple Smile 2 в 1 на стр. 9,90. Гланцовете изглеждат почти еднакви?  Thinking

Не знам дали са еднакви - имам само тази на Treselle - не мога да се оплача, харесва ми - цветът не е особено покривен, но нали е гланц все пак Laughing Peace За дамска чанта е идеално Wink

На мен ми трябва по- тъмния. Някой ако знае кой е, да сподели  Wink

# 33
  • Мнения: 3 835
Аз съм ползвала стария хим. пилинг и то го използвах на гърба. Имаше невероятен ефект, кожата стана гладка, някои белези се заличиха, сега ми излизат по-малко пъпки. Предполагам на лицето ефекта ще е по-голям. Каква е разликата в новия и стария, освен че стария е от две части? Съдържанието на киселина ли, и после с какво се неутрализира?
Как така на гъба?! Та нали беше тампонче, нещо не схващам  Blush
Разликата между двата е % гл. киселина - в новия е 35%, в предния беше 10%. Освен това е в 1 стъпка - няма неутрализиране, не е необходимо. Може би затова е и по-евтин.

За лосиона против окосмяване - зимата има страхотно действие.  Peace
Лятото по-малко като че ли.

Кажете нещо за пълнителя за устни! 

# 34
  • Мнения: 606
Аз съм ползвала стария хим. пилинг и то го използвах на гърба. Имаше невероятен ефект, кожата стана гладка, някои белези се заличиха, сега ми излизат по-малко пъпки. Предполагам на лицето ефекта ще е по-голям. Каква е разликата в новия и стария, освен че стария е от две части? Съдържанието на киселина ли, и после с какво се неутрализира?
Кажете нещо за пълнителя за устни! 
Две от мамите го бяха пробвали на демо и уж имало ефект.Усещало се изтудяване и изтръпване на устните.Аз съм решила да си го взема.

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 23:35 от Andoniya

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз съм ползвала стария хим. пилинг и то го използвах на гърба. Имаше невероятен ефект, кожата стана гладка, някои белези се заличиха, сега ми излизат по-малко пъпки. Предполагам на лицето ефекта ще е по-голям. Каква е разликата в новия и стария, освен че стария е от две части? Съдържанието на киселина ли, и после с какво се неутрализира?
Как така на гъба?! Та нали беше тампонче, нещо не схващам  Blush
......... 

на гъРба    Laughing

# 36
  • Мнения: 3 777
Писах в предната тема за пилинга.
Страхотен е. Това ми е втора кутия.
Ползвала съм и първият.
На една цена са.

Не виждам разлика в гликоловата киселина, но това, че няма неутрализилищи тампони е голям минус. Сега ме щипе неприятно, което при първия вариант с втория тампон се оправяше. Сега слагам лек крем.
Изчезват пъпки, петна, свиват се пори, кожата става с равен тен и много пъти по гладка.
Съчетано с пилинг резултата е страхотен.

# 37
  • Мнения: 606
В полския каталог парфюма Кристал Аура е с 1 подарък smile3508

ако не греша и сега е, но единия е миниатура Wink
Да права си.Сега забелязах.
Тези които го имат,да кажат траен ли е,струва ли си парите?

# 38
  • Мнения: 2 922
Да се запиша в новата темичка.

# 39
  • Мнения: 377
В полския каталог парфюма Кристал Аура е с 1 подарък smile3508

ако не греша и сега е, но единия е миниатура Wink
Да права си.Сега забелязах.
Тези които го имат,да кажат траен ли е,струва ли си парите?

ДА! Траен е и на мен мнооооооого ми харесва. Мисля, че е най-добрия парфюм на Avon  Peace

# 40
ZDRAVEITE, imate li predstava kakvo oznachavat nomerata 4,6 i 8 na prastenite v Avon.Haresala sam si edin prasten, no nqmam ideq koi razner da poracham
5ce

# 41
  • Мнения: 985
И се чудя за пръчките Simple Smile 2 в 1 на стр. 9,90. Гланцовете изглеждат почти еднакви?  Thinking

Имам гланца с парфюм Трезел. Гланца го "хапвам" бързо, но е много сладък, а парфюмчето помага да не мъкна голямото шише. Хубаво е, че ги пуснаха самостоятелно, а не в оферта.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 828
В полския каталог парфюма Кристал Аура е с 1 подарък smile3508
Тези които го имат,да кажат траен ли е,струва ли си парите?

На мен пък хич не ми е траен, като за тая цена, можеше и да е по-добре.
Миризмата ми допада, но по-добре първо пробвай мостра.

# 43
  • Мнения: 1 808
Някой да е пробвал Лифтинга за околоочния контур? на стр.79?
Искам да гто поръчам на братовчедка ми и много се чудя?

# 44
ZDRAVEITE, imate li predstava kakvo oznachavat nomerata 4,6 i 8 na prastenite v Avon.Haresala sam si edin prasten, no nqmam ideq koi razner da poracham
5ce
[/quote

Здравей ЕLENI  Simple Smile  И аз се чудех за пръстените. Ето какво намерих:

http://lior-bg.com/rings.php?osCsid=e62636e974a830321f36e0e7b9e3345f

Мисля да се ориентирам по него. Дано размерите отговарят на тези на Avon  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт