УАУ!!! Е, такова чудо не бях виждала!

  • 5 220
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 028
Представям си да почне един мъж да ме разхвърля-сутиен на бюста с подплънки-измама,махне го-лепенки разни,махне и тях разтвори гърдите-пъпа между тях Joy,на задника пак сутиен,махне и него,пак измама,я ще да има и лещи,перуки,редове коси,ноктопластики,изскуствени мигли,може и  чене..какво ли не търпим заради красотата Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 028
А пък се сетих за една приятелка дето си слагаше чорапи в сутиена,ама сега си направи силиконов бюст вече.

# 32
  • Мнения: 2 936
А пък се сетих за една приятелка дето си слагаше чорапи в сутиена.....

 Joy Joy Joy

по темата-това е  Peace  ...   Mr. Green

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 240
Ехх, що му трябваше на Нютон да се занимава с гравитацията...... толкова добре си бяхме без нея.....  Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 2 896
А моделката - горката - хем има силикон, хем и се налага да си ги вдига.

# 35
  • Мнения: 472
Една приятелка си донесе такива лепенки от едно изложение за бельо във Франция. Каза че не струват или поне не ставаха за нейния бюст.Мога да я попитам за подробности.
Модела е със силикон ,на естествен бюст няма да изглежда така.

# 36
  • Мнения: 3 360
Хи-хи   Joy това ме изкефи  Joy Наистина горките мъже  Grinning Ама мен едва ли ще ме удържи с моите 100 санта  Grinning Grinning Grinning

Хахахааа rotfImbo

# 37
  • Мнения: 7 723
....говорех за такова лепкащо се и невидимо.
А как ли е на пипане  newsm78
Нещо, като да пипаш надянат презерватив, сигурно   Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 1 654
Ама не виждам каква е разликата да си залепиш обикновено тиксо. newsm78 Mr. Green
Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 1 775
И кой заблуждаваш в крайна сметка? Ти си се знаеш, Човека до теб си те знае, а за другите, какво ти пука? Дори да те хареса някой, той ще хареса илюзията, а после... newsm78. Сваляш гърди, сутиен, дупе и О, УЖАС! smile3511 newsm45
Не , благодаря. smile3521 newsm10

# 40
  • София
  • Мнения: 2 381
Това не е за първа среща с преспиване! Голяма излагация  Sick! На човека ума ще му се вземе  #Crazy
И аз си помислих за същото. Не искам да съм на мястото на мъж, дето ще му се наложи да отлепи лепенките и да се сблъска очи в очи с действителността.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 197
Дали няма да стане с лепенки за пъпче, от тези за пристягането Thinking хи хи

# 42
  • Мнения: 2 152
Дали няма да стане с лепенки за пъпче, от тези за пристягането Thinking хи хи
hahaha hahaha hahahaГадна работа

# 43
  • София
  • Мнения: 171
Като сме подхванали темата, поне да е пълна. И в тази връзка питам: превръзки за мишници виждали ли сте???!!!  Sick Joy
http://www.asos.com/Pure-Style-Disposable-Underarm-Liners/Prod/p … amp;cid=1954#more

# 44
  • Мнения: 1 813
Тез превръзки не ги разбрах аз  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт