УАУ!!! Е, такова чудо не бях виждала!

  • 5 214
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 171
http://www.asos.com/liftitispage/Prod/pgehtml.aspx?cid=2786
Може и да съм изостнала в развитието си, но съм силно впечатлена и исках да споделя с вас!

# 1
  • Мнения: 812
За какво става въпрос?Не знам английски  Embarassed

# 2
  • Мнения: 3 743
За какво става въпрос?Не знам английски  Embarassed
Нещо като сутиен Mr. Green има видео-упътване виж в страницата Simple Smile

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво ли не измислят вече... Особено пък за циците Mr. Green

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ахъхъхъ Simple Smile
Само за 10 британски лири - 3 броя (чифта, надявам се). 10 лева за всяко вдигане на циците...

# 5
  • Мнения: 2 229
Това като ония лепенки за зърна. Mr. Green
Луди хора, прилича ми на нещо което биха продавали по телешоп. smile3521
Името рулз обаче. "liftits" Joy

# 6
  • Мнения: 2 152
Уаууу - яко е smile3532

Как ли обаче стои въпроса с лепенката.Имам чувството, че такова залепване и отлепване върху зърното, няма да е много комфортно newsm78

# 7
  • Мнения: 2 229
Ама не виждам каква е разликата да си залепиш обикновено тиксо. newsm78 Mr. Green

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тиксото ще се отлепи от влагата на кожата и под въздействие на гравитацията...  Mr. Green Laughing

# 9
  • Мнения: 1 157
И аз не бях виждала такова нещо Sick

# 10
  • Мнения: 1 540
Да, и аз не виждам как ще се задържи това чудо. Иначе изглежда много готино, но все пак... 

# 11
  • Мнения: 2 090
виждала съм го в статия за сутиените,беше представено като"невидим сутиен" или нещо такова,на мен ми прилича на силиконова лепенка.Мисля,че ако си с голямо деколте ще се вижда и ефекта ще е ужасен!

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
Едва ли ще издържи моите  Blush

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
За какво става въпрос?Не знам английски  Embarassed
Нещо като сутиен Mr. Green има видео-упътване виж в страницата Simple Smile

Това е за повдигане на бюста. Много интересно, но не ми се вярва да ги удържи за дълго.  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 147
..за по-малък бюст и за 30 минути newsm78

# 15
  • Мнения: 10 758
Да бе да Naughty

# 16
  • Мнения: 92
Аз не си падам по такива шеща.

# 17
  • Мнения: 2 673
зад кулисите на "Оскарите" сигурно си ги лепват...после ги отлепят Mr. Green

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Уау!
Абе то хубаво ги залепя, ама после не боли ли при отлепянето? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 058
Ле лееее!

# 20
  • Мнения: 35 891
не е истина  hahaha

# 21
# 22
  • Мнения: 7 186
Е те тва вече е върхът! Shocked Горките мъже, блажени са вярващите! Laughing

# 23
  • Мнения: 537
Хората се борят по всякакъв начин със земното притегляне, скоро може и за дупе да има такова.
По въпроса с отлепването, аз понеже съм с малки гърди имам изкуствени силиконови, които се лепят и после свалят и перат, не боли при отлепването.

# 24
  • Мнения: 1 130
Хи-хи   Joy това ме изкефи  Joy Наистина горките мъже  Grinning Ама мен едва ли ще ме удържи с моите 100 санта  Grinning Grinning Grinning

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Хората се борят по всякакъв начин със земното притегляне, скоро може и за дупе да има такова.

М, то си има вече сутиен за дупе...

# 26
  • Мнения: 537
Сутиена за дупе го знам, той си е отдавна, говорех за такова лепкащо се и невидимо.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 540
Хахахаха, за какво още може да има сутиен???   Joy

# 29
  • Мнения: 48
Това не е за първа среща с преспиване! Голяма излагация  Sick! На човека ума ще му се вземе  #Crazy

# 30
  • Мнения: 1 028
Представям си да почне един мъж да ме разхвърля-сутиен на бюста с подплънки-измама,махне го-лепенки разни,махне и тях разтвори гърдите-пъпа между тях Joy,на задника пак сутиен,махне и него,пак измама,я ще да има и лещи,перуки,редове коси,ноктопластики,изскуствени мигли,може и  чене..какво ли не търпим заради красотата Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 028
А пък се сетих за една приятелка дето си слагаше чорапи в сутиена,ама сега си направи силиконов бюст вече.

# 32
  • Мнения: 2 936
А пък се сетих за една приятелка дето си слагаше чорапи в сутиена.....

 Joy Joy Joy

по темата-това е  Peace  ...   Mr. Green

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 240
Ехх, що му трябваше на Нютон да се занимава с гравитацията...... толкова добре си бяхме без нея.....  Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 2 896
А моделката - горката - хем има силикон, хем и се налага да си ги вдига.

# 35
  • Мнения: 472
Една приятелка си донесе такива лепенки от едно изложение за бельо във Франция. Каза че не струват или поне не ставаха за нейния бюст.Мога да я попитам за подробности.
Модела е със силикон ,на естествен бюст няма да изглежда така.

# 36
  • Мнения: 3 360
Хи-хи   Joy това ме изкефи  Joy Наистина горките мъже  Grinning Ама мен едва ли ще ме удържи с моите 100 санта  Grinning Grinning Grinning

Хахахааа rotfImbo

# 37
  • Мнения: 7 723
....говорех за такова лепкащо се и невидимо.
А как ли е на пипане  newsm78
Нещо, като да пипаш надянат презерватив, сигурно   Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 1 654
Ама не виждам каква е разликата да си залепиш обикновено тиксо. newsm78 Mr. Green
Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 1 775
И кой заблуждаваш в крайна сметка? Ти си се знаеш, Човека до теб си те знае, а за другите, какво ти пука? Дори да те хареса някой, той ще хареса илюзията, а после... newsm78. Сваляш гърди, сутиен, дупе и О, УЖАС! smile3511 newsm45
Не , благодаря. smile3521 newsm10

# 40
  • София
  • Мнения: 2 383
Това не е за първа среща с преспиване! Голяма излагация  Sick! На човека ума ще му се вземе  #Crazy
И аз си помислих за същото. Не искам да съм на мястото на мъж, дето ще му се наложи да отлепи лепенките и да се сблъска очи в очи с действителността.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 197
Дали няма да стане с лепенки за пъпче, от тези за пристягането Thinking хи хи

# 42
  • Мнения: 2 152
Дали няма да стане с лепенки за пъпче, от тези за пристягането Thinking хи хи
hahaha hahaha hahahaГадна работа

# 43
  • София
  • Мнения: 171
Като сме подхванали темата, поне да е пълна. И в тази връзка питам: превръзки за мишници виждали ли сте???!!!  Sick Joy
http://www.asos.com/Pure-Style-Disposable-Underarm-Liners/Prod/p … amp;cid=1954#more

# 44
  • Мнения: 1 813
Тез превръзки не ги разбрах аз  Thinking

# 45
  • София
  • Мнения: 89
ахахахах оле че ми е смешно  Laughing

# 46
  • Мнения: 565
Това не е за първа среща с преспиване! Голяма излагация  Sick! На човека ума ще му се вземе  #Crazy
И аз си помислих за същото. Не искам да съм на мястото на мъж, дето ще му се наложи да отлепи лепенките и да се сблъска очи в очи с действителността.  Mr. Green

 rotfImao rotfImbo Уморихте ме от смях.   bouquet


Да, това е английски сайт на много достъпни (за техните стандарти) цени. Моя приятелка си купи такъв "сутиен" и е доволна, но са за еднократна употреба, а и тя е с много малък бюст така че  не съм сигурна как ще е при по-надарени жени. Аз съм чашка Д например и не ми се рискува. Simple Smile  Wink

# 47
Аз имам силиконов сутиен - сигурно е на този принцип  Thinking , но доста по брутално Joy

# 48
  • Мнения: 39
Това са лепенки, които са с телесен цвят, предназначението им е да придържат бюста, когато се налага да се ходи без сутиен, примерно с рокля изцяло с гол гръб. Има такива и тук по магазините в различни варианти са. Аз съм ги ползвала много пъти. Тъпото е че по трудно се нагласят при жени с по-голям бюст и другото, което не ми харесва понякой път свалянети им е ужасно трудно.

# 49
  • Мнения: 1 173
аз пък да си кажа чесно -даже ги пробвах , но са "гола вода"-не че имам голям бюст или чак толкова отпуснат , но това е "пари на вятъра" #2gunfire

# 50
  • :)
  • Мнения: 337
Аз за сефте чувам Shocked Shocked Shocked

# 51
  • София
  • Мнения: 5 604
виждала съм го в статия за сутиените,беше представено като"невидим сутиен" или нещо такова,на мен ми прилича на силиконова лепенка.Мисля,че ако си с голямо деколте ще се вижда и ефекта ще е ужасен!
Peace

# 52
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Гадничко...

# 53
  • Мнения: 2 229
Като сме подхванали темата, поне да е пълна. И в тази връзка питам: превръзки за мишници виждали ли сте???!!!  Sick Joy
http://www.asos.com/Pure-Style-Disposable-Underarm-Liners/Prod/p … amp;cid=1954#more

А ако паднат? Shocked

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786

...настъпваш дискретно и се преструваш, че са изпаднали от бикините ти - там никой няма да се учуди, че носи жената превръзки Mr. Green

# 55
Аз имам силиконов сутиен - сигурно е на този принцип  Thinking , но доста по брутално Joy
Какъв точно ти е силиконовият сутиен аз се чудия дали да не си взема този http://www.asseenontv.bg/product.php?lang=1&catid=22&prodid=149 ? дали става?

# 56
  • Мнения: 266
Уаууу - яко е smile3532

Как ли обаче стои въпроса с лепенката.Имам чувството, че такова залепване и отлепване върху зърното, няма да е много комфортно newsm78
ползвала съм го преди около 4 години. Отлепването беше много болезнено, след което се обринах и лекарят каза, 4е сум получила алергия от лепилото

# 57
  • Мнения: 287
еее,  женици, с наште следродилни меки цици...  Joyт'ва е само за 14 годишни плоски...

# 58
  • Мнения: 9
 Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy вие ме убихте с тия лепенки въобще според мен няма смисълда си давате парите особено за тия първите

# 59
  • Мнения: 3 647
Дали няма да стане с лепенки за пъпче, от тези за пристягането Thinking хи хи
hahaha hahaha hahahaГадна работа
Peace

# 60
  • Мнения: 1 424
Това не е за първа среща с преспиване! Голяма излагация  Sick! На човека ума ще му се вземе  #Crazy
И аз си помислих за същото. Не искам да съм на мястото на мъж, дето ще му се наложи да отлепи лепенките и да се сблъска очи в очи с действителността.  Mr. Green
Joy  Joy  Joy
А по темата... спорд мен стават само за по-малък бюст  Thinking  Глупаво ми е ....  не бих сложила  Stop

Общи условия

Активация на акаунт