за раждането

  • 1 224
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Този който води ЖК дава направление за хоспитализация със диагноза. А този койте те приема след като те прегледа ще реши дали секцио или нормално раждане. Бебето може да се обърне в последния момент и тогава да няма нужда от секцио. Ако раждаш с уговорка се консултирай с лекаря, който ще те изражда.
Peace

# 16
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Благодаря за отговорите момичета  bouquet Hug

# 17
  • Мнения: 204
Моята бебка се обърна в 32 седмица. Има случаи да се обърне и 1 час преди раждането. Не мисля, че има доктор, който ще те остави да раждаш седалищно  Thinking
Ако опре ножът до кокал, ще ти направят секцио, не се притеснявай. newsm10

# 18
  • Мнения: 5 178
Този който води ЖК дава направление за хоспитализация със диагноза. А този койте те приема след като те прегледа ще реши дали секцио или нормално раждане. Бебето може да се обърне в последния момент и тогава да няма нужда от секцио. Ако раждаш с уговорка се консултирай с лекаря, който ще те изражда.
Подкрепям, няма такова нещо направление за секцио.. то е направление за раждане, а по какъв начин се решава според ситуацията

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Все още имаш шанс да се обърне бебчето и дано стане та да си родиш нормално.По въпроса за нормалното раждане при седалищно предлежание на плода #2gunfire #2gunfire #2gunfire-Този твой лекар луд ли е ,разбира се че е длъжен да ти издаде направление за хоспитализация,като задължително се спомене и в обменната карта че бебето е седалищно.Така че действай,рисковано е при такъв случай нормално раждане,тъй като бебето може да се задуши #Crazy

# 20
  • Мнения: 683
Мисля, че имаш още време. Дидка се обърна в последния момент. Не знам за направление за секцио. Както са ти казали - това е направление за раждане. За секцио мисля, че трябва да говориш с лекаря, който ще те изражда... newsm78

# 21
  • Мнения: 113
 Ако не се обърне трябва да ти направят секцио.Декември месец една моя  позната роди така,до последно чакаше да се обърне. Дано да се обърне щом искаш да раждаш нормално.

# 22
  • Мнения: 113
 Консултирай се и с друг лекар,да ти каже при този случай кое е най-добро.

# 23
  • Мнения: 962
мони беше седалишно и го родих със секцио,неисках да рискуваме

Общи условия

Активация на акаунт