Замразени червени чушки

  • 2 941
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
мога ли да дам? Купешки имам предвид.

# 1
  • Мнения: 27 524
Може, но тярбва да са без люспата и да просто печени и замразени, а не стерилизирани. Продават ли такива?  Thinking

# 2
  • Мнения: 832
Може, но тярбва да са без люспата и да просто печени и замразени, а не стерилизирани. Продават ли такива?  Thinking

Май не продават такива чушки. Виждала съм със микс от зеленчуци, на само замразени чушки  newsm78 - май няма.

# 3
  • Мнения: 4 970
Продават PeaceАз съм купила на бебка и прибавям по малко в домашните пюрета. Взех от Била- те са пе4ени и обелени  в пакет4ета на щанда за замразени храни до рибите Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 230
Далечко ми е Била, в кварталния имаше, но не бяха печени /печени съм виждала също, но не белени/, а само замразени. Ще купя и ще докладвам имат ли вкус и въобще стават ли за ядене.
Аз така купих от МетрО едни турски и с тати си викаме, ми те турските почти всички чушки са люти. Опекох ги и чистя  и хапвам, за да проверя дали са люти. Ми не бяха! Направих пюрето, страхотен цвят стана, и го замразих на кубчета. Обаче по едно време разчиствайки кухнята , начерих 2 парчета паднали от купата докато съм рязала и си ги лапнах. Абе по едно време нещо ми лютее и става по-люто, откарах цял час с люто в гърлото. Явно, докато са били топли не съм усещала лютото, но студени ...Ужас, ако не бяха тези парченца, Аничка щеше да го отнесе. Някой отгоре спаси детенцето ми от няколкочасов плач.  Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 3 042
Продават PeaceАз съм купила на бебка и прибавям по малко в домашните пюрета. Взех от Била- те са пе4ени и обелени  в пакет4ета на щанда за замразени храни до рибите Peace
Peace

Аз съм купувала от там и сурови замръзени. Много са месести и люспата се маха без проблем. Добавях ги като готвя на дребният.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Виждала съм цели, небелени червени чушки. Според мен-няма проблем да ги даваш.
Като ги свариш, люспата ще се отдели много лесно, и тогава можеш да ги пасираш.

# 7
  • Мнения: 5 362
Естествено,че можеш.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 605
Можеш. а аз от Била съв взимала и непечени замразени.

# 9
  • Мнения: 772
аз редовно правя пюрета с такива Peace моите са домашни обаче Grinning

# 10
  • Мнения: 1 186
Продават PeaceАз съм купила на бебка и прибавям по малко в домашните пюрета. Взех от Била- те са пе4ени и обелени  в пакет4ета на щанда за замразени храни до рибите Peace
Да  така е и аз съм взимала от там Peace

# 11
  • Мнения: 417
На каква възраст се дават чушки,ние сме на 5 месеца може ли да и дам?

# 12
  • у дома
  • Мнения: 965
А защо без люспа? Аз до сега съм давала само с люспа, защото имаме проблем с акането  Thinking

# 13
  • Мнения: 1 284
и аз съм правила дом. пюре с червена чушка стана много вкусно, люспата я маханах  Peace

# 14
  • Мнения: 128
Аз имам замразен пресен нарязан пипер /домашен/ като за супички. Докато се варят картофите слагам от него и се варят заедно, после пасирам. люспите се пасират - не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт