Кога започнахте да пазарувате за вашите бебоци?

  • 1 936
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте мили мами, може би е още много рано, но като изляза да се разхождам все ме тегли към детските магазини, гледам по витрините и ми се иска да вляза, а дори не знам малкото бебочество, което кротува в корема ми какво е, не че ще тръгна да подчинявам всичките му дрешки на цвят който е "определен" за полът му, при това разнообразие от дрешки, играчки и аксесоари ми се и да си понакупя вече някои неща. Малко съм суеверна, а и съм в началото на 5-ти месец и знам че времето е пред мен.
Моля ви кажете, кога започнахте да пазарувате за вашите бебоци?
Благодаря ви предварително

P.S Имаше някъде тук подобна темичка но напоследък не я намирам

# 1
  • Мнения: 338
Напълно разбирам твоето влечение към детските магазини и аз бях така-започнах да пазарувам 10 дни преди да вляза в девети месец-купих си всичко необходимо, изпрах го и така. Не виждам нищо лошо в това да се пазари преди бебето да се е родило, а все пак е хубаво ти да си избереш нещата, удоволствието от това е голямо Grinning

# 2
  • Мнения: 522
Аз пазарувах чак в края на 9-ти месец,но напълно разбирам нетърпението ти.Мисля обаче ,че наистина е раничко да накупиш много неща за бебето.На твое място бих си купила една дрешка или играчка и бих си я сързерцавала мечтаейки всеки ден Wink.аз въпреки,че чак в деветия месец пазарих после до раждането всеки ден си гледах и и згарях от нетърпение вече да видя бебчето облечено с тези дрешки или спящо в кревата Grinning.Вълнението ти е напълно разбираемо,но имаш още доста време,а и постоянно излит от красиви по-красиви бебешки неща така,че не избързвай Peace.

# 3
  • Мнения: 270
Започнах да пазарувам когато влязох в 9 месец.Бях си направила списък.Беше много приятно.

# 4
  • Мнения: 999
Първото нещо което купих на Мими бяха едни сладурски чорапи.Аз бях в 4месец.
Иначе в 7месец всичко си бях купила и оправила, даже и багажа ми за болницата

# 5
  • Мнения: 11 003
Първата и най-голяма засега покупка направих в 4-тия месец.
В 6-тия месец започнах да трупам дрешки и дребни неща.
Обичам сама да си избирам нещата, но не подозирах, че да пазаруваш за бебе е толкова готино!  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 243
Започнах да пазрувам в 8-мия месец

# 7
  • Мнения: 573
В края на 5-тия купих някой дрешки и продължавам с по-дребните неща. За следващия месец /7-ми/ се надявам да купим и легълце. Мисля до 9-тия да напазаруваме основните неща, защото после не се знае.

# 8
  • Мнения: 5 362
Когато нещо много ми харесаше го купувах. Grinning
По-сериозно и основно пазарувах в началото на 9-я месец.

# 9
  • Мнения: 4 621
Купих всичко, когато влязох в 9 месец Peace

# 10
  • Мнения: 1 512
Започнах да си набелязвам разни бебешки неща и да си правя списък към 7-я месец. Когато влязох в 9-я, за един ден напазарувах всичко Grinning

# 11
Започнах да пазрувам в 8-мия месец



и аз така, само че списъкът си го бях направила почти 2 месеца преди това  Laughing

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Започнах с покупките за беба като влязох в осмия месец да се подготвя малко по малко.Изчакай още малко,имаш време за всичко.

# 13
  • Мнения: 115
Преди 36 г.с. бях си стегнала багажа за болницата, купихме леглото, завивките и някои дребни неща. Всички дрехи ги купи татито, когато се роди бебето, но аз му бях съставила списък и му бях казала от кой магазин.Не исках да купуваме дрехите предварително, защото на племеника ми така бяха купили дрехи и повечето от тях не му ставаха, когато се роди. Дори комплектът за изсписването му беше малък и му купиха каквото имаше в магазина в болницата- изписаха го в розов костюм.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Пазарувай си на воля!Аз,в 6 месец си купих количката и един страхотен розов чувал!

Общи условия

Активация на акаунт