скенар терапия

  • 2 297
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 578
някой подлагал ли се е на това http://www.bgscenar.org/therapybg.htm  търся отзиви

# 1
  • София
  • Мнения: 797
  Аз съм се подлагала, само че не самостоятелно, а в съчетание с акупунктура. При мен имаше резултат. Много е важно и специалиста, който го прави да си разбира от работата.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Баща ми се е подлагал два пъти. Единия път го болеше едната ръка от рамото - направо не можеше нищо да прави с нея. Ходи на лекар, биха му някакви инжекции, маза се с нещо. На края каза, че скенар терапията го е оправила. Миналата година го заболя и другата ръка и пак скенар терапията го оправи.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 097
Водих сина си миналата година. Болеше го кръста.  #Crazy Отщуротия, естествено. Скачал два часа от една ограда 1,5 м.

От един сеанс се оправи.  #Crazy А не можеше да става. Помагах му.

# 4
  • Мнения: 3 914
Аз се обадих,казаха ми ,че особено при деца ,ефекта бил много бърз и имало добри резултати,но всеки случай е индивидуален и трябва преглед от лекар,който да назначи съответният брой процедури,взависимост от нуждата и състоянието.Аз ще отида и после ще разкажа,а Лили ,ти знаеш ,че случаят ни не е никак лек ,и ако има ефект ,няма начин да не забележа Peace

# 5
  • Мнения: 18
И ние ходим. Ефект има но от кое точно немога да кажа,защото провеждаме комплекстно лечение.
Имаме направени досега само три процедури. По-нататъка ще пиша пак.

# 6
  • Мнения: 18
Днеска сме на седма процедура но откакто ни направиха втората няма забележим резултат. Даже се чудя дали да продължаваме

Общи условия

Активация на акаунт